CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 08. Maj. 2005 16:35

men je ceca kul ... in me briga a je ražnjatović al pa drnovšek ...
vemo kaj pomeni arkan pa vikend četniki ... vemo kdo je biu đinđić in koga so vrgl v arest, sam men je njena muzka supr ... edina z balkana(srbija) k mi je res huda ...
mi pa razne seke aleksić pa stoje niso kul ...
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 08. Maj. 2005 17:31

Jaz ne bi ravno mešal pojma kvazi-human z zdravo pametjo in ponosom, katerega slovencem očitno primanjkuje. Sploh ne vem, zakaj ste v to vpletli bush-a, ne prihaja namreč on... Tudi jaz se ne strinjam z njegovo politiko, vendar o njem tu ni govora. In govoriti o tem, da je potrebno zmetati oz. bajkotirati vse ameriške izdelke...hmm, potem lahko začnemo s hrvaškimi, avstrijskimi, italjanskimi,... Dejstvo je, da se je ceca posredno preko arkana finančno okoristila (vemo na kakšen način), poglejte si le rezidenco v BG nasproti marakane... In če bi bil koncert jenne bush, eve braun ipd pravtako ne bi šel (pa če bi pele lepše kot edit piaf)... in bi imel pravtako dosti povedati. Res je da nisem nek fan cece (poznam cca 5 komadov), sem pa poslušal ribjo čorbo, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi šel na njihov koncert in podpiral nekaj, kar sedaj preziram (nekaterih pa pač to ne moti - tipično slovensko..ko dobiš klofuto, nastavi še drugo lice)... :roll: In opravičevati zločinca s tem, da obstajajo tudi večji zločinci je primitivno oz. za moje pojme idiotizem... :roll:
ps: mislim, da nisem bil ravno offtopic, naslov teme je ceca in prvi post je, ali greste na koncert. Jaz sem pač povedal zakaj ne grem...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 08. Maj. 2005 19:36

yahve napisal/-a:Sploh ne vem, zakaj ste v to vpletli bush-a, ne prihaja namreč on...


Ja, na žalost ko je prihajal on tega foruma ni blo....Drgač pa je bil on dan samo kot primer


yahve napisal/-a:In opravičevati zločinca s tem, da obstajajo tudi večji zločinci je primitivno oz. za moje pojme idiotizem... :roll:


sej ona ni zločinka!!!
Glede okoriščanja, pa sej se ceu svet okorišča na drugih...
Uporabniški avatar
*missy*
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *missy* » 08. Maj. 2005 21:30

oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:

btw - nisem ksenofob...če je to letelo name :roll:
bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti


me to you
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 08. Maj. 2005 21:35

*missy* napisal/-a:oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:

ammm ... bom raj :stumm:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 08. Maj. 2005 21:42

a ni ta tema namenjana njeni glasbi? :roll: sej vseeno, ce je al ni kriminalka... uzivajte na koncertu (tisti, ki greste :wink: )
Uporabniški avatar
*missy*
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *missy* » 08. Maj. 2005 21:43

Naughty grl napisal/-a:
*missy* napisal/-a:oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:

ammm ... bom raj :stumm:


ja saj vem...zdaj me boste zbombardirali :D ....no - kar
bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti


me to you
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 08. Maj. 2005 22:00

*missy* napisal/-a:oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:


Jst bom sam tko rekla, ko se enkrat zapleteš s kriminalcem te ne spusti nikol več....če pa ti drži pištolo na glavi...tud marsikaj nardiš sam da živ ostaneš....Kaj sta mela Ceca in Arkan je nekaj kar mi nikol ne bomo vedl in zakaj je ona ostala in se poročila z njim tud ne...tko da se mi zdi brez veze govort in sodit o človeku katerga ne poznamo (branje rumenega tiska ne pride vpoštev!!!) in o situaciji ki jo ne poznamo....
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 09. Maj. 2005 1:05

*missy* napisal/-a:oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:


Sam tole pa je izjava tedna :cry: . Mogoče je (bla) blesava, sam tazga pretiravanja pa še od jožice in frančka izpod gorjancev nisem slišu :eek:
Tko nekak...
Uporabniški avatar
manck
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a manck » 09. Maj. 2005 6:45

hm men osebno ni všeč njena muska...pa ni mi všeč da pov folka pride na koncert sam zato k je na tri četrt slečena.
(ne pa nism ji fovš silikona če bo zdj kdo kj tcga reku)
kar se političnega ozadja tiče se mi zdi da se nebi smel mešat z glasbo...če je ona kle zato da nastopi uredu ni kle da jih bo mljon pobila...pa dvomim da bi se kr tko prostovolno predala arkanu za cev lajf če je res vedla za vse kar se dogaja...sej ma ja vest (upejmo)
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Maj. 2005 11:27

*missy* napisal/-a:oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:


ah lubica, a veš kok takih ljudi je na svetu ... vedno en krade al ubija ... na tak ali drugačen način ... in to prokleto nima nč z njeno glasbo ... res, da ji je arkan kr dost pomagu s kešem, da je uspela, sam je tut ona v tej vezi prokleto trpela, ne glede na to, da je biu on njena največja ljubezen ... mislm, da ljudje preveč omenjate nenga moža, ne pa same glasbe ... sej je plačala in še vedno plačuje za njegove grehe ...

nč, njeni komadi so zakon, vsaj teli stari največ 5 let ... ženska mi zgleda super, upam da mi jo rata it pogledat ...
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 09. Maj. 2005 11:45

Men so njeni komadi skos bolj.
Najbolj smešno pa je ko pride na Brnik je z njo več varnostnikov kot za kakšnega predsednika. Sej jo komej vidiš.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 09. Maj. 2005 17:07

metron napisal/-a:
*missy* napisal/-a:oprosti ampak za mene je ona kriminalka, glede na to, da je bila žena kriminalca in se valja v ukradenem denarju....veliko nedolžnih ljudi je bilo pobitih, zato ne hodit ven s takimi...da ni kriminalka... :roll:


Sam tole pa je izjava tedna :cry: . Mogoče je (bla) blesava, sam tazga pretiravanja pa še od jožice in frančka izpod gorjancev nisem slišu :eek:


In kaj je tukaj blesavega oz pretiravanje. Če si se okorostil s tem, da si ubil enega nedolžnega si za moje pojme kriminalec... pa ni bil le eden.

bejbika napisal/-a:ah lubica, a veš kok takih ljudi je na svetu ... vedno en krade al ubija ... na tak ali drugačen način ... in to prokleto nima nč z njeno glasbo ... res, da ji je arkan kr dost pomagu s kešem...

Najlažje je stvari opravičevati s tem, da se pač to dogaja povsod, po vsem svetu. In naj bo njena glasba še tako dobra, ona vsaj meni predstavlja kar pač predstavlja.
p.s.: offtopic; zanimivo je to, kako nekateri ne bi nikoli nudili spolnih uslug za denar, sprejeti krvav denar od moža/fanta/žene/dekleta pa vam je sprejemljivo... hmm... zanimivi kriteriji :roll:
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 09. Maj. 2005 17:32

Yahve, dej preden kej zineš si preberi. Piše "ona je blesava", "ona je kriminalka"...bla bla. Torej govorimo o njej, ki ni nobenga ubila. Še več, govorimo o njeni muski, ki tut ni nobenga ubila. Torej pretiravaš. Sam v vednost, lah pa se razpišeš. In noben nobenga ne sil it na koncert, tak da ne vem kva majo nekateri v "naši" ljubi sloveniji tok za povedat.
Tko nekak...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Maj. 2005 18:47

yahve napisal/-a:p.s.: offtopic; zanimivo je to, kako nekateri ne bi nikoli nudili spolnih uslug za denar, sprejeti krvav denar od moža/fanta/žene/dekleta pa vam je sprejemljivo... hmm... zanimivi kriteriji :roll:


ko se poročiš, si obljubiš zvestobo v dobrem in slabem ... ah yahve nima smisla ... kaj pa keš od drug dilerjev ... sej ni važn ... tuki govorimo o koncertu in ne o številu mrtvih med balkansko vojno ... nimaš določenih pojmov razčiščenih ... kako lahko prostitucijo primerjaš z družinskim življenjem ... jao ... bom čisto tiho ...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov