Britney Spears

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ineska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ineska » 29. Jul. 2004 13:12

ja sam res....pa res dobr zgleda...sam kaj k je vse umetno....jst sm sama seb všeč taka kt sm....no sej me motjo nekatere stvari sam nikol pa neb šla pod nož....
samo dober sex je vredno ponoviti...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 29. Jul. 2004 13:44

ineska napisal/-a:ja no sicer pa sory ampak še jst bolš zgledam kt britney na uni sliki z eno kapo pa z maskaro pod učmi zjutri k se zbudim....vsen si kr upa da gre taka v javnost glede na to da si ji paparazzi skoz za petami...


Se čist strinjam s tabo ineska.

Še jst (k nism slavna oseba in zvezda) še u trgovino ne grem, ne da bi bla vsaj mal namazana. Sicer pa tudi tako nisem taka, kot Britney na sliki. Nimaš kej, ženska ma pač "jajca".
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 29. Jul. 2004 14:46

Valda d greš u štacuno nenamazan! Js grem u Interšpar (sm grem vedno) nekak u trenerki in nenamazana!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 09. Avg. 2004 9:42

No to je samo še en dokaz več kaj lahko naredijo iz navadne smrtnice profesionalni stilisti, maskerji, frizerji...
Drage dame čist vsaka od nas lahko zgleda tko kot Britney na TV-ju verjemte mi..., ampak verjemte mi pa tut to, da vsaka loh zleda bol od Britney tut brez tega, ker na tisti sliki je pa katastrofa..., ne vem katera ženska pri nas hodi okrok tko zanemarjena :?:
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 15. Avg. 2004 23:19

želvica napisal/-a:eh, meni pa se ne zdi nič grozna. je pač navadna smrtnica, kot mi vsi, s svojimi problemi. da ma težave s kožo sploh ni tak čudno, ker mora vedno met ful make upa gor. se mi pa smili, da vsi pričakujejo od nje, da bo vedno videt perfektna. jaz bi umrla, če bi mogla vedno, ko grem ven, samo v trgovino na primer, pazit, da bo vse tip top.


sam na telih fotkah ona ni navadna smrtnica ampak je dejansko zanemarjena, jaz sem navadna smrtnica od katere nihče nič ne pričakuje, ne uporabljam make-upa pa nikol ne zgledam tkole niti zjutri ko se zbudim ne niti po celi noči žuranja. Tole je res groza, mogoče je samo fotografiran pod takim kotom da zglede še huj in ji delam krivico sam res no obup.
Uporabniški avatar
želvica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a želvica » 19. Avg. 2004 9:20

Dalila napisal/-a:
želvica napisal/-a:eh, meni pa se ne zdi nič grozna. je pač navadna smrtnica, kot mi vsi, s svojimi problemi. da ma težave s kožo sploh ni tak čudno, ker mora vedno met ful make upa gor. se mi pa smili, da vsi pričakujejo od nje, da bo vedno videt perfektna. jaz bi umrla, če bi mogla vedno, ko grem ven, samo v trgovino na primer, pazit, da bo vse tip top.


sam na telih fotkah ona ni navadna smrtnica ampak je dejansko zanemarjena, jaz sem navadna smrtnica od katere nihče nič ne pričakuje, ne uporabljam make-upa pa nikol ne zgledam tkole niti zjutri ko se zbudim ne niti po celi noči žuranja. Tole je res groza, mogoče je samo fotografiran pod takim kotom da zglede še huj in ji delam krivico sam res no obup.

verjetno je to res eden izmed dnevov, ko se ni najbolj uredila pa to. mogoče je pač la na žur s kolegi in je malo spila in kadi, paparaci pa itak vse to moraj slikat in stvar napihnit. sem pa sigurna, da ni zanemarjena. ker objavijo tak samo take slike, ne pa tudi tistih, na katerih zgleda urejena (samo ne tak kot jo naštimajo za tv). saj pri meni tudi pride kaki dan, ko je zadnja stvar, ki me skrbi, moj videz. mam pa pač srečo, da nisem znana osebnost, da bi me zaradi tega drugi vlačli po zobeh
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 19. Avg. 2004 13:47

Ah... Britni, Britni... Od nedolžne šolarke, do ženske, obsedene s sexom. In to naj bi bil vzor za današnje najstnice?! :eek: Da instant poroke sploh ne omenjamo. :(

Po moje gre samo za razvajeno deklino, ki se v trenutku, ko jo vseh 100 ljudi, ki skrbijo za njen videz, image ipd. (z njeno mamo na čelu), spusti iz oči, prelevi v punco, ki še vedno ne ve kaj hoče od življenja, ker ga je preprosto zamudila. :? Samo premislite koliko časa sploh ima zase, za svoje interese in stvari ki bi jih sama rada. :roll:

Tele fotke so pa same po sebi dovolj zgovorne. Britni ne zna biti zvezda in tega tudi nikoli ni znala. Njen image so ustvarili drugi! :!:
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Avg. 2004 14:39

Zdej mamo vsaj še en dokaz, da nobena zvezdnica ni popolna, in da za njihovim izgledom stojim ekipa profesionalcev, same pa se niti malo ne znajo uredit!!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Avg. 2004 14:40

Blagor nam nezvezdnicam, k smo vsaj tok sposobne, da znamo same skrbet za svoj videz :lol:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Avg. 2004 14:43

marateja napisal/-a:Blagor nam nezvezdnicam, k smo vsaj tok sposobne, da znamo same skrbet za svoj videz :lol:


Sej res, vsaka se zna sama uredit..., zato pa imamo tok oboževalcev! ;D
Klaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klaudia » 20. Avg. 2004 9:10

Ste brale kej sredine Novice. Britney naj bi bla obsedena s sexom odkar je s temu tipom zaročena. Baje nima več moči da bi plesala in pije energetske napitke kot vodo. Dobr da zdrži cele dneve v postli :D :D
Ustvarjeti! To pomeni dvakrat živeti! (Camus)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 20. Avg. 2004 9:16

Klaudia napisal/-a:Ste brale kej sredine Novice. Britney naj bi bla obsedena s sexom odkar je s temu tipom zaročena. Baje nima več moči da bi plesala in pije energetske napitke kot vodo. Dobr da zdrži cele dneve v postli :D :D


Oh ta Britney, sej ne ve kaj bi sama s sabo! Še neki časa nazaj je bla ona čista devica, popolni Slika, zdej pa je že tok zasvojena s sexom, da mora zarad tega pit enrgijske napitke, da sploh lahko zdrži seveda!! Kaj pa bo naslednje kar si bo zmisnla?? Eni majo pač preveč časa in denarja pa jim pomoje kr sede da tkole pišejo o njih!
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 30. Sep. 2004 23:30

Ja, po mojem tudi kakšna prepovedana substanca pade, glede na to, da je že imela probleme s tem. Sicer pa še par novih fotk grde britney tukaj!
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 30. Sep. 2004 23:44

Njej je pa res čist na bed usekal :scherzkeks: :irre: :scherzkeks:
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 01. Okt. 2004 10:02

Vsaj metulčka bi si skrila...če že ne ve da to ni zdravo da jih sploh ma...
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov