Britney Spears

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lain_K
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lain_K » 07. Apr. 2011 15:57

Spot je čisto v redu. Na njeni ravni. Eni so zmožni kritizirat eno bogo Britney ki se že od začetka kariere bojuje proti paparazzom, ker je najbolj oblegana, čudno da ji niso že zlezli do WC-ja in kaj tam počne napisali, manjka le še to. Enkrat se je zlomila, ok ne le zaradi tega ampak tudi osebnih razlogov in se pobrala, ne sedaj, ampak že pred 5 leti. In ni ne prva ne zadnja. Glede na to kar poslušamo na Balkanu in kaj je za mnoge slovence prava angleška glasba dandanes je sploh brezveze kritizirat Britney in podobne, ker je med ta zadnjimi ki si to zasluži, medtem ko je sedaj na trgu vsak tretji glasbenik, praktično sploh ni vreden da je na glasbeni sceni, ker se ne za obnašat profesionalno, nima karizme, poje tam v tri dni, videi in perfomiranje so na dnu, se ne zna spopadat z mediji in slavo, dela preveč škandalov naokoli s svojo pojavo in glasbo , se šopiri naokoli, drugih talentov nima (ples, inštrumenti,koreografije,produkcija,tekstopisje itd) to kar je v tem primeru Britney že vse delala in dela v svoji karieri. Pravih glasbenikov je res malo, žalostno pa da se tisti ki se res trudijo in imajo kaj za pokazat najbolj popljuvani, dober primer Michael Jackson in njemu podobni, Britney je le ena izmed množice.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Apr. 2011 17:33

tky napisal/-a:Če je res tako blagor njej, da lahko živi od svojega videza in da je na svetu toliko ljudi brez posluha juhu in zapravljajo svoje težko prislužene denarce za albume, a katerem je po tvoje samo goveja muzika.
.


:gruebel:

why so personal?
pač ni mi všeč. njena glasba se mi zdi podn od podna, prav tako kot od miljon drugih izvajalcev, ki so trenutno na sceni. ker je narejena brez duše in brez smisla.

pa kdo pravi, da je britnej podobna goveji muziki. britnej se proti slakom lahko skrije v eno temno temno luknjo!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Apr. 2011 17:41

Js pa preprosto ne morem razumet, zakaj se na vsaki strani te teme (in še kakšega izvajalca) najde nekdo proti Britney. Ok, razumem jo pač ne poslušate, ne marate. Ampak a ni dost drugih tem, kjer se lahko pogovarjaš o "svojih" izvajalcih? Če jih ni, se pa odprejo. Naj imajo oboževalci svojo temo!

Live and let live :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Apr. 2011 18:02

bolna sem pa mi je dolgčas :twisted:

čaki, zdej grem o lejdigaga ene dve krepki povedat :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Apr. 2011 18:08

*mala* napisal/-a:Js pa preprosto ne morem razumet, zakaj se na vsaki strani te teme (in še kakšega izvajalca) najde nekdo proti Britney. Ok, razumem jo pač ne poslušate, ne marate. Ampak a ni dost drugih tem, kjer se lahko pogovarjaš o "svojih" izvajalcih? Če jih ni, se pa odprejo. Naj imajo oboževalci svojo temo!

Live and let live :wink:

pa wtf.. a mora bit v temi o zvezdniku sam hvalisanje? :/ Dala je link do videospota..najbolš, da tisti, ki nam ni všeč pač začepimo al kaj :D kokr ma ona pravico do hvale, mamo mi do kritike.. Najslabš je, da so očitno res nekateri tok zagrizeni fani, da jim vse pride do jedra njihove duše, kot da bi jim žalil mamo. :D

To je tko kot da ti neb smela rečt za novo kolekcijo H&M, da je zanič(ker tebi pač je), ker je nekomu oh in sploh super od vedno in vedno mu bo in who gives a shit kaj ti misliš, važn da je njej všeeeč...ajajaajajj. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Apr. 2011 18:21

Ma, ok, napišeš enkrat. Ne pa ob vsakem novem komadu zgražanja. Če ti prejšnji mesec ni bla všeč, ti verjetno tud zdej ne bo.

Si pač sebe ne predstavljam, da bi šla v temo o metalu/hrvaški/narodni/whatever muzki govort, kak mi ni všeč; in o fuj, ker mi dol visi :P Preberem in si mislim, naj imajo svoje veselje :D

Pač okusi so različni in naj uživajo v svoji glasbi, ne pa da se jim pametuje.
Mogoče si te teme preveč predstavljam, kot izmenjava informacij med oboževalci. Bi bila čist za temo Žaljenje glasbenikov in njihove glasbe, pa tam izlijemo zgražanja :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Apr. 2011 18:32

Pa neeeee..lih to je fora. :D Ti metala/goveje muzke/whateva nikol nisi poslušala. Jz pa Britney sem. Je bla pop mojega otrošta skup z Nsync :D in jo poznam precej dobro..in mi objektivno gledano ni bila slaba pevka/plesalka/umetnica(:D). Zato zdaj pač preverim vsak njen komad in preverim video, ker me dejansko zanima..in ker me dejansko zanima potem tud sku*cam. :D če neb nkol mela z njo, je neb kritizrala(tko se npr. ne spravljam v temo o Tokio Hotel, ki mi niso ravno pri srcu, ampak jih ne poslušam pač, niti jih nisem, zato tud ne pišem tja).
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 04. Jul. 2011 15:21

Gre kdo na koncert ki bo 1.oktobra v Zagrebu??
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 04. Jul. 2011 15:44

Jst, jst!!! :D Mam že kaaaaarte :freude:
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 05. Jul. 2011 14:07

jst jst tud :))))) noro bo. komi čakam :)))
Uporabniški avatar
tky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 15. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tky » 15. Sep. 2011 12:44

Kje ste kupile karte? Preko eventim-a ? In kako gresta lastni prevoz ali abtobusom??
Premišljujem da bi tudi šla
Live every single moment like it''s the last!!!
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 02. Okt. 2011 13:34

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 02. Okt. 2011 16:26

Slovenca ahahahaha :lach:
kak fantek.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Okt. 2011 19:27

po videu sodeč topli bratec... :D
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 13. Okt. 2011 8:40

joj,jochie :roll: ne bit tak,no :) je pač mulček..pa marskdo (sploh kak hrvat) bi rad bil takrat na njegovem mestu :razz:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov