Bljak zvezdniki

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

h3x0r89
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a h3x0r89 » 12. Maj. 2008 17:58

Ma brez veze.
Uporabniški avatar
Ashley***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashley*** » 12. Maj. 2008 18:45

Jp mislm da Murko definitivno zmaga; sj se revež že tok trud d bi se nm obračal ob njem, da bi blo krivično do njega, da nebi dubu zaslužene titule najbolj bljak zvezdnika...zaradi Helene Blagne, Wernerja, Saške in podobnih tudi šaltam program :)
Od tujih mi gresta pa Lohanca in Paris najbolj na živce. Aja pa Osburnovi, of course :roll:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 13. Maj. 2008 18:12

Jordan-za to žensko sploh nevem,zakaj je slavna??
Uporabniški avatar
cimet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a cimet » 13. Maj. 2008 21:06

za slovence nebi rekla da so ravn 'zvezdniki' :D
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 13. Maj. 2008 22:43

Ja, Damjam Murko je absolutno zmagovalec - zato je pa tudi moj prijatelj na Facebooku! :lach: :rofl:
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 14. Maj. 2008 7:26

Naši: Helena Blagne, Mario Galunič, Damjan Murko, Sašo Hribar, Werner, Brigita Šuler, Špela Grošelj, Sanja Grohar, Špelca Kleinlercher, Alma Brdžanovič, Rebeka Dremelj, Sabina Remar, Rajko Hrvatič, Tanja Žagar, Mirna Reynolds, Anžej Dežan, Jadranka Juras, Žana, Saša Lendero, Nina Osenar, Salome, Fredi Miler, Natalija Verboten, Jure Bradač, Lorella Flego, Tina Gorenjak, Matjaž Javšnik, Pika Božič, Domen Kumer, Zlatko Zahovič, Iris Mulej, Sašo Peče, ...

Tuji: Paris Hilton, Tom Cruise, Pamela Anderson, Olsen twins, Heather Mills, Donald Trump, Hugh Hefner, Mariah Carey, Elton John, Michael Jackson, Victoria Beckham, Osbourne family, Lindsay Lohan, Katie Price, Pete Doherty, Jenna Jameson, Kirsten Dunst, Cher, George Bush, Courtney Love, Rumer Willis, Sean Penn, Cameron Diaz, Hugh Grant, Michael Douglas, ...

Bi blo bolje, če bi napisala seznam tistih, ki so mi všeč :D
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 16. Maj. 2008 23:32

Slovenski bljak:

Mojca Blažej Cirej (ker si ne umije rok po wc - pa za tako divo se ima), Lado + Zrnec, Jonas, Helena Blagne, pevka Kristina (tista, ki poje o diamantih), Anja Rupel (lušna mi je, ampak ženska je pri vodenju oddaje brez energije = MEGLA), Urša Čepin, Mark Žitnik, Grohar, Osenar, Stojan Auer, Bradač, Klemen Klemen ...

Tuji bljak:
Britney, Amy, Lindsay, ...
Zadnjič spremenil Bluestocking, dne 18. Maj. 2008 21:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 17. Maj. 2008 18:18

Sanja Grohar
Slika

Am... :roll:

Dodajam še: Michael Jackson
predator21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a predator21 » 18. Maj. 2008 16:25

PeggySue* napisal/-a:Vsi slovenski estradniki,ki pojejo,pa nimajo nobenega posluha za petje (Osenar,Murko,Grohar)
Pike dobim,ko slišim za Dominik Kozarič,največ je za svoje poslušalce naredil,ko je zapustil slovensko sceno,saj spet lahko poslušamo radio,ni mi všeč Lado Bizovičar,Lara Baruca,Miša Margan...
Od tujih ne prenesem cvileče Mariah Carey,ki v vsakem intervjuju ponavlja,da je diva,ter vseh ostalih cvilečih pevcev,ki so združeni v najstniške skupine,Take that,Backstreetboys,New kids in the block,Caught in the act......
Izjema med cvilečimi je le Justin Timberlake,on mi je všeč,ampak to sodi pa že v drugo temo.


V vecini ti dam cisto prav...samo glede Kozarica Dominika ne...to da ti njegova glasba ni vsec je pac stvar tvojega okusa..kar se pa tice njegovega odhoda v tujino pa nimas niti najmanj pojma kaj vse se mu je dogajalo...Tipa dobro poznam ..in to da se je njegova glasba vrtela pravzaperav vsepovsod in so ga imeli ljudje res radi ...no tako bom rekel....na njegovo zalost ni bil pokvarjen in se ni pustil streti....deklica....najlazje je pljuvati po ljudeh in njihovem delu...kaj si pa ti nardila razen tega da znas pljuvat? :roll:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 20. Maj. 2008 14:29

Dadi Daz (smešek, ki bruha)
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Cupcake?!
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Cupcake?! » 22. Maj. 2008 20:18

Jimi Blue & Wilson Gonzales...naravna talenta!!! :roll: za nč
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 22. Maj. 2008 23:07

  • Victoria Backhams
  • Nicole Scherzinger
  • Tyra Banks
  • Nicolas Cage
  • Ronaldinho
  • Marc Anthony
  • LaFee
  • Penelope Cruise
  • Snoop dog
  • Scarlett Johansson
  • Christiano Ronaldo
  • Björk
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 25. Maj. 2008 14:08

Paris Hilton, Amy Winehouse, Donatella Versace,

Od Slovenskih : une2 geja k sta Erik Maj Potočnik pa un drug se :eek: (groza) pa Damjan Murko, Sasa Lendero, Werner, Spela iz Atomik Harmonik, Nikolovski, Sabina Remar..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Maj. 2008 15:41

:?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 28. Maj. 2008 23:46

predator21 napisal/-a:
PeggySue* napisal/-a:Vsi slovenski estradniki,ki pojejo,pa nimajo nobenega posluha za petje (Osenar,Murko,Grohar)
Pike dobim,ko slišim za Dominik Kozarič,največ je za svoje poslušalce naredil,ko je zapustil slovensko sceno,saj spet lahko poslušamo radio,ni mi všeč Lado Bizovičar,Lara Baruca,Miša Margan...
Od tujih ne prenesem cvileče Mariah Carey,ki v vsakem intervjuju ponavlja,da je diva,ter vseh ostalih cvilečih pevcev,ki so združeni v najstniške skupine,Take that,Backstreetboys,New kids in the block,Caught in the act......
Izjema med cvilečimi je le Justin Timberlake,on mi je všeč,ampak to sodi pa že v drugo temo.


V vecini ti dam cisto prav...samo glede Kozarica Dominika ne...to da ti njegova glasba ni vsec je pac stvar tvojega okusa..kar se pa tice njegovega odhoda v tujino pa nimas niti najmanj pojma kaj vse se mu je dogajalo...Tipa dobro poznam ..in to da se je njegova glasba vrtela pravzaperav vsepovsod in so ga imeli ljudje res radi ...no tako bom rekel....na njegovo zalost ni bil pokvarjen in se ni pustil streti....deklica....najlazje je pljuvati po ljudeh in njihovem delu...kaj si pa ti nardila razen tega da znas pljuvat? :roll:


Kaj je Kozarič delal v tujini,me pravzaprav ne zanima,kaj pomembnejšega zagotovo ne,saj bi o mednarodni vele-slavi najbrž poročali tudi pri nas,tako kot nas mediji obveščajo o ne-delu Jurija Bradača v Ameriki :)
Upam,da slednji ni tudi dober prijatelj?Tvoj odziv daje slutiti,da nisi najbolje razumel naslova teme....Tukaj se pač pljuva in sem pljunila zraven,tako,kot si to storil ti.Amapak pljuvamo po zvezdnikih,ki nam niso simpatični.Jaz pa nisem zvezdnica.. :cool:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov