Bljak zvezdniki

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 17. Jan. 2005 15:02

una blond gos iz E+, ki vodi med tednom (jelena ili nešto slično), pa un tip s špegli k je zraven tut...pa saša lender in un njen mihec, denny, manica janežič (vodi dnevnik na rtv), unadva k vodita TLP mi tut že počas gresta na živce, pa vse glupe misice, vesna dolenc...k se še koga spomnim pa napišem :banned:
Uporabniški avatar
mh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 4. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mh » 17. Jan. 2005 16:12

definitivno Danny- tisto rekla naj ukinejo! Kak je tip bek!!! :!:
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 17. Jan. 2005 17:29

alien napisal/-a:
Le Ann napisal/-a:
nogica napisal/-a: No, Lado Bizovičar bo tut kmalu na spisku!



men gre pa na zivce, njegova sodelovka :evil:


pa za kva vam gresta lih onadva na živce :?


Lado mi je smotan, ker (po domač povedan) sam za svojo rit skrbi. Če, kdo pokliče v oddajo mu sploh ne pusti do besede. Sej, me prou zanima kako bo na maturancu in če bo upošteval naše želje. Pomoje bi pogovor z njim potekal nekak tko: jaz gor, jaz dol, jaz levo, jaz desno ... :tot:
Anja mi je pa zakon, sam še bolj perfect bi bla, če bi mela kašnga fajn deca ob sebi :D
Uporabniški avatar
spelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Medulin-Lj-Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca » 17. Jan. 2005 17:45

Men gre pa fredy Miller na živce. Kamor pogledam je ta fredi omenjen :motz: . Posebi na živce mi grejo njegovi brki- bljek :zunge: .
No drugač mi gre tud un model pri E+, pa danny in njegove zvezde, Mario Galunič, pa vse reklame za tuno- bom kr tv nehala gledat če jih bojo še vrtel :fight:
Uporabniški avatar
spelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Medulin-Lj-Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca » 17. Jan. 2005 17:47

Aja pa še Helena Blagne- ne morm jo vidt če pa slišm njen glas pa bi najrajš kaj razbila. :wall:
Uporabniški avatar
Inchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inchy » 17. Jan. 2005 18:12

Definitivno Fredi Miler. :help:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 17. Jan. 2005 18:20

nogica napisal/-a:Lado mi je smotan, ker (po domač povedan) sam za svojo rit skrbi. Če, kdo pokliče v oddajo mu sploh ne pusti do besede. Sej, me prou zanima kako bo na maturancu in če bo upošteval naše želje.

na lanskem maturancu je biu Lado baje cela zmaga...
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 17. Jan. 2005 18:52

mi smo ga mel lansko leto in je bil model res good, sama zajebancija,... :top:
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 17. Jan. 2005 20:07

_ladybird_ napisal/-a:mi smo ga mel lansko leto in je bil model res good, sama zajebancija,... :top:


Ja pr ns je bil tud na maturancu in je bil res uredu :D
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 17. Jan. 2005 21:46

opium napisal/-a:men pa gre na jetra una navadna tuna k bi bla rada calvo, pa un dohtar tud.

Hehehe, ja pa reklama za Safcol (zadne cajte je hvala bogu ni blo nč videt!).
Drgač pa pr naših Danny -kok je ta model strange, Helena Blagne - jaz sem prava dama, blablabla.. ful ma nadležen glas, pa una Saška, Miša Molk bi tut lah šla v to temo, Damir pa Nataša, pa še koga bi lah zravn dala ...
Tuji: Christina, Britney, Justin, & podobni/e, D.Beckam, Nelly je ful neki wannabe, no ja pa še kdo ....:)

Aja, pa men sta pa Lado pa Anja čist kul. Sicer Lado je res na momente čist preveč :roll: sam okej!;)
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 17. Jan. 2005 21:46

opium napisal/-a:men pa gre na jetra una navadna tuna k bi bla rada calvo, pa un dohtar tud.

Hehehe, ja pa reklama za Safcol (zadne cajte je hvala bogu ni blo nč videt!).
Drgač pa pr naših Danny -kok je ta model strange, Helena Blagne - jaz sem prava dama, blablabla.. ful ma nadležen glas, pa una Saška, Miša Molk bi tut lah šla v to temo, Damir pa Nataša, Atomik Harmonik, pa še koga bi lah zravn dala ...
Tuji: Christina, Britney, Justin, & podobni/e, D.Beckam, Nelly je ful neki wannabe, no ja pa še kdo ....:)

Aja, pa men sta pa Lado pa Anja čist kul. Sicer Lado je res na momente čist preveč :roll: sam okej!;)
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 17. Jan. 2005 21:52

hmm....veliko jih je...na prvem mestu se znajde paris hilton!!!joj kak mi gre na živce...da os sloencih ne komentiramo.... :evil:
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
majica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a majica » 17. Jan. 2005 21:59

Helenca, Pika, Simonca... in kar je še takih izumetničenih ženščin po tej ljubi Sloveniji... :evil: pa Uroša Slaka ne morem gledat, sem kar živčna.... ko tako paniko dela... :eek:
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 17. Jan. 2005 22:35

Če že začnem temo, bi lohk tut odgovorila :oops:

Kt je že Mark pogrunotv je No.1 Fredy Miler :irre: potem maš tle Danija, Helenca (ki sem jo imela last spoznat-škod lepoti & zdravju), Saška, Miška, Stojan Auer, Rebeka Dremelj, Miša Novak, Janja Zupan, Janez Novak (od cilit bang), una šjora od družabne kronike, tudi Lorella, Vesna Janković, Sebastijan Cavazza, Jurij Bradač, Alan Hranitelj, .......... idr.idr.

Opa, to so šele SLOVENCI :D

Britney, Paris, Arni, Stalone, Van Dam, Manson, ....... sej so še...... sam se ne morm spovnt!!!!!! :frown:
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 17. Jan. 2005 22:49

usi kr neki nastevate, loh bi se napisal zakaj so tok blek.
js pa bl k mislim bl ne najdem nobenga da bi ga napisu smle...
zvezde haha

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron