Bljak zvezdniki

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 12. Jun. 2005 7:21

hja folk vsak ma svoj okus......

drugač pa še moj spisek:
1.murko
2.una babica iz Pod eno streho..... :roll:
3.špela (atomik)
4.zoran predin
5.foxy teens!!!!!!!!!!!!!!! :nein:
6.karmen stavec
7.bush
8.iztok gartner :/
9.danny
10.E+
Waiting in the queue oh whoopee doo
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 12. Jun. 2005 10:47

sofia83 napisal/-a:Aja, najbolj me pa razkurjo razni kvazi umetniki (un režiser od Tu pa tam)


I like him a lot :lol: Pa se mi ne zdi kvazi :nixweiss:

Aja drugace se pa strinjam s tistimi, ki pravijo, da so uni z E+ nemogoci. Kljuna se prenasam, ampak tista blonda :aerger: :intrigant: :intrigant: :intrigant: :intrigant: :intrigant:
Tako zoprna in vzvisena je, da je videt ne morem. Ena izmed redkih, ki mi gre resnicno na zivce.
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 12. Jun. 2005 10:55

Tyra napisal/-a:
sofia83 napisal/-a:Aja, najbolj me pa razkurjo razni kvazi umetniki (un režiser od Tu pa tam)


I like him a lot :lol: Pa se mi ne zdi kvazi :nixweiss:

Aja drugace se pa strinjam s tistimi, ki pravijo, da so uni z E+ nemogoci. Kljuna se prenasam, ampak tista blonda :aerger: :intrigant: :intrigant: :intrigant: :intrigant: :intrigant:
Tako zoprna in vzvisena je, da je videt ne morem. Ena izmed redkih, ki mi gre resnicno na zivce.

ona je nemogoča...pa kaj si je en čas neke metulje na vrat risala? :D
da ne omenjam one druge...natalija? rjave lase ma skodrane...niti ne zna pravilno slovensko govorit, pa še prej je bla nekje na net tv al nekaj takega (al pa rts) zaj pa je na E+ in tolko da si ne da krone ne glavo :roll:
as if.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 12. Jun. 2005 11:43

Men gre pa na k*rac Erazem Pintar - nek veliki poslovnež in playboy, ki misli, da je blazno pameten in nam osmisljuje naša življenja s svojimi aforizmi v Žurnalu in jebačkimi prigodami v Lady :roll: --> www.erazem.com

Dream team Krčmar in Slak morta njuno bolano ambicioznost omenjat povsod - pa že na sploh sta mi antipatična, tako da sta zihr na Top listi mojih alergij.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 12. Jun. 2005 11:51

Ej samo res, tud jest se to sprašujem, kje najde tako "inteligentne" ženske ...
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 12. Jun. 2005 12:00

Pa sej, a je komu sploh usec una blonda z E+ ? :lol:

Jah, men je bil Okrnov film dober, pa tudi ce posplosim, je bil veliko ljudem in kritikom vsec. To je pa v bistvu pomembno.Kaj in kje pa on sexa, me pa niti slucajno ne zanima, takih clankov/reportaz sploh ne gledam/berem. Pa vse tele javne osebe imajo svoje neumne izjave, tko da...
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 12. Jun. 2005 12:05

Tyra napisal/-a:Pa sej, a je komu sploh usec una blonda z E+ ? :lol:


Ja, meni je v redu, ker je ženska čisto drugačna kot pa na TV..
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 12. Jun. 2005 12:08

okoren je reziral spot od kocke (tisti hip hop nonstop al kaj je), od alye zvezda vecera in od trkaja......in ce mene vprasas so to zlo dobr narjeni videospoti. MITJA OKORN je car po mojem mnenju, tu pa tam pa ena odbita komedija.....res ne nevem kolk profesionalna, ampak supr popestritev med slo filmi, pac ena ala holivud komedija.....men je vsec
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
ancek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ancek » 12. Jun. 2005 13:12

Anja Tomažin mi je enostavno antipatična od prvega dne, ko sem jo zagledala na TV (še včasih ko je bila na kanalu A). Res mi ne potegne, mal preveč mi je narejena, ni mi tok pristna kot na primer Lado (čeprav bi se o njem tut dalo marsikaj povedat). To je pač moje mnenje, sj je prav, da nimamo vsi enakega!

Slika
Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 12. Jun. 2005 18:10

Hmmm... Men gre pa na živce Helena Blagne, voditelj sanjske ženske, Miša(kao sanjska ženska), pa še bi se našlo...
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 12. Jun. 2005 18:13

tamala82 napisal/-a:
Tyra napisal/-a:Pa sej, a je komu sploh usec una blonda z E+ ? :lol:


Ja, meni je v redu, ker je ženska čisto drugačna kot pa na TV..


Jah za sirso mnozico je bolj pomembno, kaj kaze na televiziji.
Neprimerno se je obnasala do Trkaja ( kot da bi krave skupaj pasla), skrajno neprimerna je bila njena izjava o Muleju ( ce je bil luzer, ker je sel na frizersko ali ga je to res zanimalo :!: :!: :!: ), stalno se je motila, ko je imela intervju z Marckom Goranom Lorencinom in ga veckrat poklicala Marko...aja pa gledala sem se zadnjic intervju z Spelama iz Atomic Harmonic, kjer je bilo njeno obnasanje totalno neprimerno in tudi uporaba angleskih izrazov me moti.
Mogoce pa samo pri njej to opazim, ker mi je tako zelo zelo zoprna :roll:
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 12. Jun. 2005 18:55

Ce so ji scenaristi in producenti rekli, da naj ga vprasal ce je bil luzer, ker je sel na frizersko, potem uzamem nazaj. Zanimivo pa, da tako obupne izjave( na podoben nacin) nisem slisala pri Kljunu. Ce so ji scenaristi in producenti rekli, da naj uporablja angleske izraze, potem uzamem vse nazaj.

Je pa tudi stvar v tem, da ce ne bi imela takih izjav, mi ne bi bila zoprna. Ker od zacetka mi je bila celo lusna.

Sicer se mi zdi pa da v tej temi vsi sodimo "zvezdnike" ( kar ona seveda ni) po njihovem delu in sluzbi ( in kako se oni hocejo kazati v javnosti).
Aja se to; mogoce je v resnici super oseba, samo kar kaze na TV je po mojem mnenju porazno ( kar pa za Kljuna ne morem reci)
Zadnjič spremenil Tyra, dne 12. Jun. 2005 19:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 12. Jun. 2005 19:04

Tyra napisal/-a:Ce so ji scenaristi in producenti rekli, da naj ga vprasal ce je bil luzer, ker je sel na frizersko, potem uzamem nazaj. Zanimivo pa, da tako obupne izjave( na podoben nacin) nisem slisala pri Kljunu.

Ej res je..samo zanimivo pa je tudi to.. da ko so starejsi ljudje, nekatere tika :roll: .. potem pa je spet kak mlajsi osebek (35 let) pa jih vika.. to se mi zdi totalno grdo.. pri Kljunu tega ni.. oz. tega se nisem opazila pri njemu..
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
ancek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ancek » 12. Jun. 2005 22:04

Pa pozabla sm Romano Kranjčan ... :evil:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 12. Jun. 2005 23:28

Bageera napisal/-a:ne, sej niso po vrstnem redu, sam naštevala sm jih :) Drugač si pa vsi delijo prvo mesto.. Mah Jadranka Juras mi je glupa k živi čist v enem svojem svetu. Pa ok-mal pretirava s tistimi pravicami do živali(čeprov mam živali zlo rada) + grozn slabo mi poje+frizuro mi ma čudno(ja kr naderte me, sam men ona najeda)... :)


ah bageera , ne bomo te nadrli :D samo vprasala sem zakaj ona :wink:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov