Big Foot Mama (koncerti in vse kar paše zraven)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 26. Okt. 2005 16:27

Dubla kartoooo!!! jaaaa :D

zdej si plejam 5ing, ker ga niti ne poznam, ker ko je gušti šou so mi preveč kitare začel nažigat. uf se veselim. orajt :D :D

Se vidmo!!!!!!!! :twisted:

p.s. : gusti in polona bosta mislm da sredi nvembra v ortu :wink:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 28. Okt. 2005 2:00

jst sicer ne grem na koncer....izgleda pa da bo kar zanimivo....in sploh si BFM zasluži vse čestitke obsotja 15 let, kar ni malo + tega pa so uspešni in so kljub dolgemu obstoju še vedno na sceni in imajo veliko oboževalcev 8kar ne morm trditi ta Zorana Predina in pdobnih).

Torej tisti ki boste šli na koncert verjamem da boste uživali.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 28. Okt. 2005 14:11

samo eno vprašanje: bo kdo, ki bo šel na koncert, vzel fotoaparat s sabo? jaz bi ga zavila v kakšen pulover al pa jakno ki jo bom mela v torbi, sam ne bi reskirala fotoaparata, ker me mat ubije. :) pa da bom morala hodt do avta bohve kam daleč, medtem ko se gospodarc napolne do fula...to me nekak ne mika. se ga bi dal prešvercat not? kaj mislte?
nikkita21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 3. 2005
Kraj: slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a nikkita21 » 29. Okt. 2005 10:01

ojla:)

kako vam je blo včeraj? meni je blo fenomenalno..in res odlično..svaka čast big foot mami za 15 let in za odličen koncert...edino malo dlje bi lahko oni igrali..ampak vseeno res..jst se že dolgo nisem mela tak dobro..pa tud publika je bla odlična..in tud vse ostale skupine so ble odlične, priredbe pa so ble tud ful dobre..še posebej lojze slak:)
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 29. Okt. 2005 10:01

nikkita21 napisal/-a:ojla:)

kako vam je blo včeraj? meni je blo fenomenalno..in res odlično..svaka čast big foot mami za 15 let in za odličen koncert...edino malo dlje bi lahko oni igrali..ampak vseeno res..jst se že dolgo nisem mela tak dobro..pa tud publika je bla odlična..in tud vse ostale skupine so ble odlične, priredbe pa so ble tud ful dobre..še posebej lojze slak:)



jjjjjjjjoooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjj jz sm mogla pa sestrco pazt pa je vse v vodo padl... smrk :cry:
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 29. Okt. 2005 13:16

nikkita21 napisal/-a:ojla:)

kako vam je blo včeraj? meni je blo fenomenalno..in res odlično..svaka čast big foot mami za 15 let in za odličen koncert...edino malo dlje bi lahko oni igrali..ampak vseeno res..jst se že dolgo nisem mela tak dobro..pa tud publika je bla odlična..in tud vse ostale skupine so ble odlične, priredbe pa so ble tud ful dobre..še posebej lojze slak:)


A si srečala barovce? :lol:
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 29. Okt. 2005 13:19

nikkita21 napisal/-a:ojla:)

kako vam je blo včeraj? meni je blo fenomenalno..in res odlično..svaka čast big foot mami za 15 let in za odličen koncert...edino malo dlje bi lahko oni igrali..ampak vseeno res..jst se že dolgo nisem mela tak dobro..pa tud publika je bla odlična..in tud vse ostale skupine so ble odlične, priredbe pa so ble tud ful dobre..še posebej lojze slak:)

Men so bli bog footi tud ful dobri, razen une skupine pred njimi mi kakšne niso ble všeč, npr. katalena, šukar....drugač pa hud koncert :D
nikkita21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 3. 2005
Kraj: slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a nikkita21 » 29. Okt. 2005 18:19

hehe..barovcev nisem vidla..v bistvu sploh nism bla pozorna na to če so kje..

ja..ene predskupine so res ble mal "smotane" tud meni..ampak vseeno..

vse najboljše big foot mama (najboljši ste)...pa še 100 let:)
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 29. Okt. 2005 20:33

Ful ful nor koncert! Jst sem vidla Cupi... jao!!!K se je neki za eno kamero važla tm okol!

Ful dobra sta mi bla Slon & Sadež kt povezovalca!!!

Sred mi je sicer ratal tk slabo, da sem mogal it ven, sam sem se prerinla nazaj not! :D

Jst bi uno majčko mela!!! Sej baje ''delajo'' trgovino na uradni strani! :D
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 29. Okt. 2005 21:51

Men je blo tut kul, hud koncert! :cool:
Ančka napisal/-a:Ful dobra sta mi bla Slon & Sadež kt povezovalca!!!

Hehe, ja njima se je dal pa res fuul nasmejat.. Carja! ;)
Ma mi smo se tut pr predskupinah dost zabavali.. Slaki ga rulajo! ;) (zdej se mi lih V dolini tihi ful poje! :D )
Mi je pa vseskup ful hitro minilo, kr naenkrat je blo konec...

V glavnem, čez 15 let pa še en tak koncert, ane! ;)



ps. punce, ste nesle pol fotoaparate s sabo? (nalimite kako fotko, če je kej ratal! :) )
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 29. Okt. 2005 22:00

mah js sm pustila v avtu fotkič, pa mi je blo žou, ker niso valda nč preverjal. ene skupine so ble drugač res mal mim, zažgal so ga pa slaki. pa seveda slon in sadež. ampak tud bizovičarja ni blo! tko da so dolžni 18 sit :D
blo je zakon! :cool:
nikkita21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 3. 2005
Kraj: slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a nikkita21 » 29. Okt. 2005 22:01

valda smo mele fotoaparat s sabo..ene fotke so kar ratale..samo jih je treba še na rač. dat..ko bodo na rač, pa pridejo tud na forum:)
nikkita21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 3. 2005
Kraj: slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a nikkita21 » 29. Okt. 2005 22:01

valda smo mele fotoaparat s sabo..ene fotke so kar ratale..samo jih je treba še na rač. dat..ko bodo na rač, pa pridejo tud na forum:)
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 29. Okt. 2005 22:32

urszika napisal/-a:ene skupine so ble drugač res mal mim, zažgal so ga pa slaki. pa seveda slon in sadež. ampak tud bizovičarja ni blo! tko da so dolžni 18 sit :D

Hehe, in evo, če ta dnar namest da dajo nam nazaj, dajo od vsazga k je pršu na koncert 18sit S&S, namest Bizovičarju&Šaleharju, veš kok to dodatnga keša dobita S&S.. :D

Nikkita, no dej, k boš mela fotke na računalniku, čimprej na forum! ;) :)Hvala :bussi:
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 30. Okt. 2005 12:27

urszika napisal/-a: ampak tud bizovičarja ni blo! tko da so dolžni 18 sit :D


Bizovičar je bil na koncert! Sem ga jst srečala... hja, samo še zmer so nam dolžni 18 SIT, ker ni povezovov! Sam, da je Poles bil! :D
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron