Beyonce Knowles

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 02. Apr. 2007 21:17

Beeeednooo! Kva je tle fora da ma deset spotov zuni, pa sploh niso dobre pesmi (ok Suga Mama mi je všeč).. :roll: Pa zadn spot je clip show nekak sam vseen - totally sucks!
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 02. Apr. 2007 21:28

Snema nek DVD al kaj in zato je kar naenkrat posnela milijon spotov.

Zadnjih nekaj dni sem totalno zasvojena s komadom in videom FLAWS AND ALL, meni je toooolk nor, da sploh ne morem povedat, stalno ga poslušam na repeat in gledam spot, ki mi je fuuul luškan. :D

Spot za Kitty Cat mi je fuuuj, tale Suga Mama je pa kul. :D

Na splošno mi je pa Beyoncé čist OK. Crazy in Love je itak zakon, Baby Boy je lousy but catchy, Dangerously in Love je noro lepa, Irreplaceable mi je pa tut zakon! Presenetljivo pa mi tut Listen postaja všeč.

:zustimm:

ps: O tistem komadu s Shakiru pa niti ne bi, ker je to definitvno njen najslabši projekt ever, yuck!
now I have you sleeping next to me ... and this is home
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 02. Apr. 2007 21:43

No, ko ste ze tok navdusene nad kopico njenih novih spotov :P - se en cist nov, premierno prikazan danes, za pesem Still In Love (Kissing You), ki bo na ponovni izdaji njenega zadnjega albuma (B'Day Deluxe), ki izide jutri.
Uporabniški avatar
pebbles
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 13. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pebbles » 02. Apr. 2007 21:49

Jst pa ne štekam teh glasbenikov, k izdajo isti album, pol pa en nov komad gor, a ni to mal nefer do unih k so kupil prvo izdajo tega albuma, ne vem, men je to glupo, pol naj singel izda al pa počaka do naslednjega albuma...
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 02. Apr. 2007 21:59

Jah mal si prodajo povecajo s tem, a ne. Tapravim fanom ni skoda dat tistih $15 se za en CD ;) Sm najdla track listing za B'Day Deluxe, mal vec kot 1 nov komad bo gor. Drugac pa jutr izide tud DVD z videospoti za VSE pesmi z B'day-a :)

Disc: 1
1. Beautiful Liar
2. Irreplaceable
3. Welcome To Hollywood
4. Greenlight
5. Kitty Kat
6. Upgrade U
7. Flaws And All
8. "Still In Love" (Kissing You)
9. Get Me Bodied (extended mix)
10. Freakum Dress
11. Suga Mama
12. Deja Vu
13. Ring the Alarm
14. Resentment
15. ListenHidden Bonus - Worldwide Woman

Disc: 2
1. Amor Gitano
2. Listen (Oye)
3. Irreplaceable (Irreemplazable)
4. Beautiful Liar (Bello Embustero)
5. Beautiful Liar (Remix)
6. Beautiful Liar (Spanglish) featuring Sasha AKA Beyonce'
7. Irreplaceable (Irreemplazable - Nortena Remix)

Aja, to je ameriska verzija. Avstralska, japonska in evropska bodo malenkost drugacne :)
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 03. Apr. 2007 8:01

Tale Still in love (kissing you) je pa drugač pesem iz filma Romeo in Julija če se kaj prav spomnim ne?
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 03. Apr. 2007 9:03

aaaaaand...another one :D

green light
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 03. Apr. 2007 10:30

Sam nje se je pa res čist zrolal, enga za drugim meče ven. Očitno se je odločla delat na polno paro. Pri nas glasbeniki nardijo mogoče en do dva spota na leto, ona pa v parih mescih tok :gut:
Glede Green light-men komad niti ni tok všeč, spot pa tud ne, nč posebnega no. Sploh pa uni čevli tam nekje vmes aaaa :eek:
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 03. Apr. 2007 12:24

Angel girl napisal/-a:Tale Still in love (kissing you) je pa drugač pesem iz filma Romeo in Julija če se kaj prav spomnim ne?


jp, se jaz tud spomnim
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 03. Apr. 2007 21:08

Men se še vedno brezveze zdi da jih v javnost da sploh, tud če snema cd, ker ne more z desetimi singli ciljat na lestvice a kaj? Ma nima veze zdej par dni ne odprem te teme k sm že živčna k dela take bedne spote :)
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 08. Apr. 2007 13:41

The Early Show v petek:

Irreplaceable (malo v španščini, ful mi je všeč!)
<embed src="http://vid.adbrite.com/video/abplayer.swf" flashVars="vid=39839" quality="best" bgcolor="#ffffff" width="468" height="400" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed>

Beautiful Liar:
<embed src="http://vid.adbrite.com/video/abplayer.swf" flashVars="vid=39838" quality="best" bgcolor="#ffffff" width="468" height="400" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed>
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 09. Apr. 2007 0:49

Ma pri njej mi je tako všeč, ker se ji prav vidi, kako uživa na odru. :) Ker drugače se mi zdi tko precej skulirana in mirna (kar sem intervjujev gledala), sam na odru je pa čist napaljena. Hudo.
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 09. Apr. 2007 11:24

Njej ga bo res še utrgal... Ona ma na 3 dni nov videospot :eek: Komi vidim zadnji singel, že je nov zuni.
Sicer mi pa tele zadnje 3 pesmi niso ne vem kako všeč. Ne vem no, že dostkrat videno in slišano.
...
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 09. Apr. 2007 16:57

ni mi pa jasn kako lahko u tako zelo prevelikih cvlih nastopa :? sej ma dnar, bi si lahko svojo cifro prvosla.... (na teh zadnjih slikcah k je u belem al sivem sm to gledala)
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 09. Apr. 2007 17:01

^ja na teh čist zadnjih ima res prevelike čevlje, samo verjamem da vse ni odvisno od nje. Ona ma stiliste, zelo dvomim da si za vsak nastop točno sama izbere vsako stvar posebaj. Do takih napak pa pride čisto povsod. Vpraši mal manekenke na kolkih modnih revijah so imele dejansko čevlje, ki so jim bile prav ;) Sicer je pa Beyonce profesionalka in vse izpelje kot se šika.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov