Angelina Jolie

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšna se vam zdi Angelina Jolie

Sexi
227
45%
Nič posebenga
146
29%
Všeč mi je kot celota
134
26%
Skupaj glasov : 507

Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 11. Avg. 2005 23:18

Men tud ni Angelina neki posebi huda. Že res, da je zlo lepo od nje, da pomaga otrokom v stiski, očitno ma vlko srce. Ni zdej grda, ampak tud nekak ni moj tip ženske... Ne vem, prepolne ustnice, na trenutke mi deluje tud taka možača, celo mal kurbisch (pa da neb bla kira užaljena). Je dobra igralka pa vse, ampak nekak ni mi pa zdej na top listi. Pa tud mnogo rajš bi vidla, da bi šel Brad nazaj k Jenny.
...
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 12. Avg. 2005 0:00

men je bla včasih antipatična, zadnje čase mi je pa ful všeč... tako vizualno kot karakterno. tak srček je... :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
reimi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a reimi » 12. Avg. 2005 0:29

tuid meni je bila nekoč antipatična (takrat ko je hodila z billijem bobom). odkar se je z njim pustila, se je spravila v red, tudi boljše izgleda. je zelo karizmatična oseba.
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 12. Avg. 2005 6:30

*tamalla* napisal/-a:na k**** mi gre ženska...
ker se umešava v drugi zakon...

za---> :box: :ritter:

drugače mi je pa lepo od nje ko ima te otroke boge in jim da lepi dom...


Zakaj je pa skoz ženska kriva? Sej tip ve kaj ma doma. Njej ni treba za to skrbet. Sej a mi ostali smo pa vsi svetniki.
Heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Fantasyland

Neprebrana objavaNapisal/-a Heart » 12. Avg. 2005 6:33

Angelinca je res svetovna bejba. Kar se pa tiče Brada, smo pa menda vsi vedeli, da ni ravno 1 woman guy.
Use your imagination...
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 12. Avg. 2005 6:34

Ženska je full huda. Res je uspela pa čeprav to nekateri pripisujejo njenemu videzu jaz mislim, da ni tako.
Obenem je pa dokazala, da zna biti tudi odlična mati. To z Bradom, je pa lahko samo komercialna zadeva za reklamo filma počakajmo malo (se še spomnite Lopez & Ben A. sceno).

Prav dvomim, da se je ona nastavljala Bradu. Samo fantje povejte bi se lahko uprli takšni ženski, če bi jo imeli v bližini.
Uporabniški avatar
zmajcica7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zmajcica7 » 12. Avg. 2005 7:10

ja men je osebno ona ful lusna pa seveda tut mojmu fantu je zlo zlo vsec

sicer kot igralka lih ne blesti in mi tut ni vsec na tem podrocju. kar se pa tice frocov :zustimm:
pa se neki o njenih ustncah; a veste, da je sama z njimi nezadovoljna :gruebel:
pac vsak mora neki najdt na sebi!
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 12. Avg. 2005 7:16

una slikica na kateri je punčica-taka mal hecna, smešna je videt, k en pajacek :P

men sta obe gut- Angelina in Jennifer, sam bol mi pa pašeta skupi Jenifer in Brad- mogoče ker sm ju bla navajena vidt skup
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 12. Avg. 2005 7:23

*tamalla* napisal/-a:na k**** mi gre ženska...
ker se umešava v drugi zakon...

za---> :box: :ritter:

drugače mi je pa lepo od nje ko ima te otroke boge in jim da lepi dom...

ne morm pomagat, ampak sem istega mnenja, mi ni simpatična ...
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 12. Avg. 2005 7:24

men je un film g. in g. smith fuuul ušeč. kot igralka mi je 1A. tud moj loobi se scedi ko jo vidi. in zato sm mogla laufat po cosmoja... :twisted:

lepa je. tu vsi svetovni cajtngi jo uvrščajo med najlepše in med najuplivnejše igralke.. skenslala je j. roberts... :flehan:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 12. Avg. 2005 8:09

Lahko rečm, da je neki posebnga, čeprov men na vseh slikah ni všeč - na kkšnih deluje taka groba. Za moj okus je preveč taka kurbiš, men so bl všeč take mile, svetle punce kot npr. Gwyneth pa Scarlet pa podobne.

Mi pa ni več cool odkar z Bradom petlja, čeprav ne rečm, da je ona kriva za razpad. Men je bla Jennifer velik bl simpatična.
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 12. Avg. 2005 8:13

Bunny Muffin napisal/-a:Ona je legenda! Ženska je res super :D Dobro zgleda, slava in denar je po moje tudi nista pokvarila, pa še aktivno sodeluje v humanitarnih in dobrodelnih akcijah. Všeč mi je tudi njena ideja o tem da hoče posvojiti otroke iz različnih delov sveta in jih s tem rešiti lakote in revščine (kot je Zaharo)... očitno res hoče pisano družino ;) V glavnem... ona je meni favoritka med igralkami... me likes her a lot! :wink:

(Pa zdaj po intervjuju v novem cosmotu, sem ugotovila da imava nekaj skupnega... tudi moj dedi je bil iz Češke :D )


Kot če bi mi brala misli. :wink:
Tudi meni je luškana, in prav se mi zdi, da pomaga otrokom sveta, če ima to možnost in je finančno sposobna (kar itak je).
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 12. Avg. 2005 8:51

faaaaaaaak kera tema :hearts: :hearts: ta modelka je my fav' ..... res ona je pa men najbolsa oseba iz hoolywooda... :lol: men ful simpatična deluje, uredu zgleda (ok ustnce mi niso ušeč, sam pogled ma pa do jaja), to da je posvojila bebice je itak cist adijo najbols, lohka bi vec folka to delal u ameriki k majo dost kesa (pa tut drugje po svetu), ampak majo premal cajta pa skrbijo sam za svoje ignorantske riti.... :wall: ful nikol ne slišš da ker zvezdnik prispeva kšnim dobrodelnim organizacijam..... to me ful jezi :evil:
ninaf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ninaf » 12. Avg. 2005 9:26

Ko že razglabljamo o Angelini... res je lušna, prijazna, dobra, sexy... ampak ravno ustnice mi niso všeč. Ne vem kako moški razmišljajo o tem, ampak če bi bila jaz moški in bi se hotela poljubljat z njo... njene ustnice mi dajejo občutek, da bi me celo posesale. In to mi ni všeč!
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 12. Avg. 2005 9:52

ninaf napisal/-a:Ko že razglabljamo o Angelini... res je lušna, prijazna, dobra, sexy... ampak ravno ustnice mi niso všeč. Ne vem kako moški razmišljajo o tem, ampak če bi bila jaz moški in bi se hotela poljubljat z njo... njene ustnice mi dajejo občutek, da bi me celo posesale. In to mi ni všeč!


Zanimivo, pa glih ko so sestavljal sanjsko žensko, so strokovnjaki dejali, da bi morala imeti njena usta.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov