Amy Winehouse

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 17. Mar. 2009 14:50

lorelaj napisal/-a:Kako izgledajo glasbenice, je ravno toliko pomembno, kot to, kako dober posluh imajo fotomodeli.

S tem se jaz sploh ne strinjam.. Ampak karkoli bom napisala, se bo zopet najdla oseba, ki me bo prepričevala, da sta njen izgled in obnašanje zanemarljiva, ker je njena glasba tako kul. Zame obstajajo zelo dobre pevke, ki so urejene in socializirane. Za Winehouse-ovo pa bi bilo včasih najbolje, da jo kar v kletki prevažajo okoli, da se slučajno fizično ne znese nad kom.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 17. Mar. 2009 15:38

SSarchy napisal/-a:
lorelaj napisal/-a:Kako izgledajo glasbenice, je ravno toliko pomembno, kot to, kako dober posluh imajo fotomodeli.

S tem se jaz sploh ne strinjam.. Ampak karkoli bom napisala, se bo zopet najdla oseba, ki me bo prepričevala, da sta njen izgled in obnašanje zanemarljiva, ker je njena glasba tako kul. Zame obstajajo zelo dobre pevke, ki so urejene in socializirane. Za Winehouse-ovo pa bi bilo včasih najbolje, da jo kar v kletki prevažajo okoli, da se slučajno fizično ne znese nad kom.


Vse, kar izveš iz njenega zasebnega življenja (pa tudi javnega) je lansirano v javnost s strani medijev. Mediji niso objektivni. Mediji hočejo šov, hočejo senzacijo in milo rečeno hlepijo za tragičnimi zgodbami, ker je to tisto, kar povprečni bralec/poslušalec 'ceni'. Zato naj še vedno velja - najprej glasba, potem vse ostalo.

Mene osebno prav briga, kaj ona in vsi ostali počnejo, ne cenim nje kot celotno osebnost, cenim pa njeno glasbo, ki je del nje in če je zmožna glasbeni svet popestriti z dobrimi komadi, mi je prav malo mar, kaj počne drugače. Če te zanimajo trači, je pač ne maraj ali jo jo obsojaj, mogoče občuduj, če te zanima glasba, pa vklopi zvočnike, poslušaj in uživaj :wink:
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 17. Mar. 2009 23:12

Punca zelo dobro poje, komade ima pa itak zakon! :) Upam, da se njeno stanje izboljša.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 18. Mar. 2009 8:56

SSarchy napisal/-a:S tem se jaz sploh ne strinjam.. Ampak karkoli bom napisala, se bo zopet najdla oseba, ki me bo prepričevala, da sta njen izgled in obnašanje zanemarljiva, ker je njena glasba tako kul.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 24. Jul. 2011 13:20

Iskreno rečeno mi ni preveč žal za njeno smrt. Nekako imam občutek, da je takšen izid celo boljši za njo. Ženska se preteklih 10-let itak ni zavedala svojega obstoja, saj je bila dan in noč zadrogirana do konca. Jaz mislim, da je imela vse možnosti in potenciale, da se pobere in da si pusti pomagati... toda očitno ni bila dovolj močna, da bi znala ceniti svoje življenje in zakaj se ni pametno 24 ur na dan zadevati z alkoholom in drogami.

Ne vem no, bolj ko gledam njene posnetke, predvsem tiste z nastopov in koncertov, manj me gane ta njena smrt.

Recimo; tole je tipičen posnetek, kjer se vidi, da je ženska 100% izgubila nadzor nad sabo in svojim življenjem.

Zadnjič spremenil Nincha II, dne 24. Jul. 2011 15:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 24. Jul. 2011 13:36

Amy Winehouse died. That's a lifestyle choice. The 87 who were murdered in Oslo Norway. That's Fucking tragic. -Tommy Lee-
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Jul. 2011 19:31

:cry: :cry:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 24. Jul. 2011 22:55

Temptress napisal/-a:Amy Winehouse died. That's a lifestyle choice. The 87 who were murdered in Oslo Norway. That's Fucking tragic. -Tommy Lee-


Se strinjam. Nimam socutja za crackheade.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Jul. 2011 22:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:44, skupaj popravljeno 1 krat.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 26. Jul. 2011 5:58

Razumem, da se clovek ne odloci, da postane odvisnik. Ampak vsak se pa lahko sam odloci, ali bo jemal droge, ki vodijo v odvisnost, ali ne.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Jul. 2011 16:01

o.
Zadnjič spremenil claire, dne 15. Feb. 2012 11:31, skupaj popravljeno 1 krat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Akademik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 31. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Akademik » 31. Jul. 2011 12:16

Smrt Amy Winehouse je zelo tragičen, a tudi zanimiv dogodek. Zanimiv iz vidika ljudi, kako dojemajo njeno smrt. Dosti več ljudi je hladnih, češ "sama si je kriva", ampak dejstvo je, da še vedno ni znano, zakaj je umrla.

Večer pred smrtjo naj bi še igrala bobne, potem je šla ležati in to je bilo to. Seveda na podlagi njenega življenja lahko sklepamo in se ne bi motli, da so droge ključne, ampak trenutno še ni nič znano. Nič še ne vemo, ljudje pa jo že obsojajo in ji po malem tudi privoščijo smrt.

Ko bo znan uradn razlog, bomo lahko podajali mnenja, do takrat pa lahko samo rečemo, RIP Amy. Naj ti bo zemlja mehka, če so ti bile že droge trde.

Spomnil se jo bom kot žensko, ki je postavila pop glasbo zopet na kvalitetno raven.

http://www.youtube.com/watch?v=w1evzhSast8
I'll tell you one thing: Don't ever give anybody your best advice, because they're not going to follow it.
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 17. Avg. 2011 18:04

Res ne vem kaj je s tem 27. letom starosti. Cobain, Joplin, Morrison, Hendrix, pevec od Nietov, Amy in verjetno še kdo. Res nenavadno ...
Uporabniški avatar
Piiikica69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 23. 10. 2011
Kraj: Bovec

Neprebrana objavaNapisal/-a Piiikica69 » 24. Okt. 2011 18:49

Nje pa mi je res žal. Kot pevka mi je bila odlična, žal so jo droge popeljale po drugi poti.... rip

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron