Adriana Lima

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 28. Mar. 2008 16:04

Sp3lca napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=FJlTMqTGl7w , če je to to, mislim, da ne poje Adriana.


to res ne poje ona! hehe ... smo mogoče malo prehitro sklepali po priimku :D hehe .. se mi je zdelo neki, da tuki ne štima.. adriana + petje = khmm :lol:
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 30. Mar. 2008 18:05

FreakyGirl7 napisal/-a:a ma res umetne ustice ? js vsekakor mislim, da je 100% naravna, to pomeni, da ni šla pod nož. Mislm .. pa kaj če je malo bolj bogato obdarjena..to še ne pomeni, da si je šla ustavit vsadke. Mislim, da se na ta način, samo ljudje tolažijo pred veliiikanskim ljubosumjem. Sami sebe se prepričujejo, da take naravne lepote kot jo ima ona ni nikjer in da sploh ne obstaja. sicr pa.. ONA JE DOKAZ ! :D


Jah js sem vidla dostih njenih prejsnjih in zdejsnjih slik, in razlika je vec kot ocitna. Mislim sej ce njej pase, kul, men je bla prej bolj usec oz. mi je zdej usec sam ce se ne nasobi kot da pozira za Playboy.

In ne, nisem sploh lubosumna. Ne vem kaj treba zmer vse povezat z lubosumjem :roll: Pac ko se nasobi mi ni usec. In pika. To nima nobene veze z ljubosumjem. Nej se drzi normalno, pa bom spremenila mnenje in mi bo zmer usec.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 30. Mar. 2008 18:41

bouhica napisal/-a:
FreakyGirl7 napisal/-a:a ma res umetne ustice ? js vsekakor mislim, da je 100% naravna, to pomeni, da ni šla pod nož. Mislm .. pa kaj če je malo bolj bogato obdarjena..to še ne pomeni, da si je šla ustavit vsadke. Mislim, da se na ta način, samo ljudje tolažijo pred veliiikanskim ljubosumjem. Sami sebe se prepričujejo, da take naravne lepote kot jo ima ona ni nikjer in da sploh ne obstaja. sicr pa.. ONA JE DOKAZ ! :D


Jah js sem vidla dostih njenih prejsnjih in zdejsnjih slik, in razlika je vec kot ocitna. Mislim sej ce njej pase, kul, men je bla prej bolj usec oz. mi je zdej usec sam ce se ne nasobi kot da pozira za Playboy.

In ne, nisem sploh lubosumna. Ne vem kaj treba zmer vse povezat z lubosumjem :roll: Pac ko se nasobi mi ni usec. In pika. To nima nobene veze z ljubosumjem. Nej se drzi normalno, pa bom spremenila mnenje in mi bo zmer usec.


men je čist useeno...lahko da ma pou telesa umetnega,zame bo zmiri number one ! :D

sej to v zvezi z ljubosumjem nism ciljala sam nate, ampak na use tiste k iščejo dlako v jajcu!
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 13. Jun. 2008 12:23

Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 13. Jun. 2008 15:17



zanimiva izbira...sploh nisem vedla, da hodi z njim :?
Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 14. Jun. 2008 23:30

Js tudi nism vedla da hodita. Jah..sej bi biu že skrajni čas, da Adrianca pogleda tut za kakšnim moškim. :lol:
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 24. Nov. 2008 14:54

to je petje adriane lima, ki ste ga tako iskale

Babangida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 11. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Babangida » 28. Nov. 2008 19:18

Prekrasna punca......če je naravna, toliko bolje, samo težko verjamem...najbolj me moti pri njej, da "fura" image device in prodaja meglo medijem. Zaročenec Jarić je pa imel več kot 1.000 žensk pod sabo. Drgač je pa res cukerček.
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 02. Dec. 2008 21:35

Huda je. Lep obraz, popouna postava.
Sam nvem.. ne deluje mi vedno k nek model. Na določenih fotkah mi je čis ono "FHM, Playboy style". Nvem, tka pogled nrdi.. zto sta mi dost bol simpatični Miranda Kerr pa Alessandra Ambrosio.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov