Adam Lambert

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 21. Nov. 2010 13:29

Sm zdej pogledala ta posnetek in mi je model kr mau bedn. Ogabne scene ma.. :? Tisto zvijanje na odru, k na momente spominja na pičko, non stop šlatanje za jajca, lizanje mikrofona (wtf?), lizanje tipa,...ma nevem men je njegov nastop bolan.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Nov. 2010 13:32

Pač, Adam ni za vse :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 21. Nov. 2010 13:40

Love it or hate it :D :wink:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Leyko*smejko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 2. 5. 2010
Kraj: Ljubljana- center

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyko*smejko » 21. Nov. 2010 15:42

And we choose to LOVE IT!!! :P
Live_Laugh_Love
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 21. Nov. 2010 22:14

Mal za spremembo pace-a: :)

"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 22. Nov. 2010 14:00

E! Hollywood True Story: Adam Lambert
http://www.ontheroofseekingproof.com/in ... 10-nov.htm
(pod št. 21), zelo lepo in sveže prikazano življenje Adama.

"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 23. Nov. 2010 10:09

In punce, kako je blo na Dunaju? Čakamo poročilo :)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
katy7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 29. 5. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a katy7 » 23. Nov. 2010 17:11

Hja, če sem čist iskrena sem še vedno v šoku. Nekako ne morem dojet,da se je včerajšnji dan res zgodil.:lol:
Koncert je bil fenomenalen!! Sem brez besed. Njegov glas, njegov performance, karizma..neverjetno. Pa vmes ko je govoril, je bil taki cuker :hearts:
Ne moreš verjet,da je na eni strani lahko tak sladek, na drugi pa čisti bad boy. LOVE IT!!!!
Edino, kar me je malo razjezlo je blo to, da je ena mala ful zoprno kričala medtem ko je pel Soaked. Verjetno je blo to za pričakovat, ker je blo dost najstnikov v publiki.
Koncert je sicer trajal več kot uro, zdelo pa se nam je kot 5 minut. :)
V glavnem, uživala sem vsako sekundo in komaj čakam na naslednjega!!
Right is right, even if everyone is against it; and wrong is wrong, even if everyone is for it.
Uporabniški avatar
Leyko*smejko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 2. 5. 2010
Kraj: Ljubljana- center

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyko*smejko » 24. Nov. 2010 10:36

Zdravo :cool:

No, da povem še moje vtise o koncertu... jz sm še vedno ne morem verjet, da sm bla dejansko tam! Občutki, ko sem odhajala nazaj v Ljubljano, so bili nepopisni... res, nor filing... Njegov glas, ko ga slišiš v živo... je čisto nekaj drugega, kot pa posnetki, ki jih gledamo... Nisem kakšen ekspert o ocenjevanju glasovnih sposobnosti, ampak... tip ni zgrešu niti ene same note... pa je pel zelo visoko ali pa nizko... AMAZING!!!!! Plesalci so fenomanalni, bend prav tako... res popoln paket!

Še nekaj kar morm omeniti, kaj se mi je zgodilo pred koncertom... Z mojo klapo smo prišli na Dunaj okoli 15h... (2 uri smo se lovili okrog in iskali prizorišče... brez komentarja... hahahah). Ko smo našli ta WUK, smo šli malo pogledati kako zgleda... in že okoli 15.30h je bila pred vhodom vrsta... okoli 30-40 Glambertov, na polnoooo zrihtanih, klobuki, bleščice, usnjene jakne, lasje zabriti pobarvani... skratka ni da ni... =)
No, odločili smo se oditi nekaj pojesti in se čez kaki 2 urci postaviti v vrsto... na poti do restavracije (katerih je tam oggggggggromno) sem videla, Sutan-a (njegovega vizažista)... Moja prva beseda je bila OMG!!! haha... skratka... tip čiz hud... zrihtan, hhahaa... (vrjetn šou mau u šoping)...
No, da povem point! ahha... gremo mi nekaj pojest v eno pizzerijo... bila je prazna... le en moški je sedel in pil kozarec vina... Mi se usedemo... natakarica pride in nas sliši govoriti slovensko... ter nam pove, da je hrvatica, s Pule... tako da smo se pogovarjali kar po naše! haha... carka! =)
No, ko mi pojemo... in se malo pogovarjamo... nič sluteče jaz pogledam proti šanku... in vidiiiiiim... Tommy-a... Monte-ja... ta novga bobnarja in plesalca... jz že s5 OMG! hahaha... i was starstruck!!!! :o :o
Bend se usede za mizo čisto pri vhodu... in jz... okej.. ne... pač to ni mogočeeeeeee... čizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz rdeča... srce je tolkel kt da grem na izpit!! Ker sem jaz po naravi izredno sramežljiva kar se takih situacij tiče... se moj prijatelj odloči da ko zapustimo to pizzerio, jih prosimo če se lahko slikamo... in jzzzz... neeee, kaj če rečejo ne.... al pa karkol... =)
Nazadnje... smo se vsi slikali skupaj... in ne morem verjeti da sem jih vidla... čiz od blizu ;))) hahahaha... Tommy (čizzzzz hud!) ahhhahhaha...
Adama žal ni bilo, ampak... sem več kot presrečna da sem vsaj njih videla ;)
Uspodi sm pripela slikco... (jaz sem ta v zelenem plašču) hehehhe...

Res, do zdaj NAJLEPŠI DAN v mojem življenju, by far!!!! =)))) Upam, da ko bo izdal novo ploščo... pride zopet v EU s še boljšo turnejo... (ne vem, če je to možno, ampak, ok!) Pustmo se presenetit!!!!! ;))))


http://www.facebook.com/photo.php?pid=31662737&l=ac91ef85c6&id=1030459590
Live_Laugh_Love
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 24. Nov. 2010 13:41

Ful huda slikca!!! :D

Ful sm vesela za vaju, da sta uživale! Ja, model te res napolne z energijo po koncertu :)

Naslednja turneja bo zihr še boljša - več časa ma, da naredi album, več denarja ma, da naredi šov...

Leyko*smeyko, a si ti slučajno na twitterju, AO, IDF, lj comm-ih...?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
katy7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 29. 5. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a katy7 » 24. Nov. 2010 17:39

Leyko*smejko mislim, da sem te vidla ko ste šli v vrsto :) No, kolegica mi je rekla,da ste Slovenci, zapomnila pa sem si samo eno v zelenem plašču. Mi smo bli v sprednjem delu vrste (stali na mrazu od pol šestih). Samo je blo pa vredno!!!
Aja, mi se pa ravno pripeljemo do WUK-a, se peljemo mimo tour busov in ravno v tem trenutku pride cela banda (brez Adama) mimo našega avta, ker so šli ravno gor na avtobuse. Opazla sem sicer samo Tommy-ja (njega pa res ne moreš zgrešit), moje besede so bile:OMG, začela sem zijat skozi šipo, se verjetno butasto režat in vsem sem seveda povedala, da so to Tommy pa ostala klapa. Model je prav pogledal v avto ker smo pač 3 punce zijale v njega. :lol:
Glede koncerta še zdaj ne morem verjet in 2 dni zatem sem še vedno pod vtisi. Noro!!!
Right is right, even if everyone is against it; and wrong is wrong, even if everyone is for it.
Uporabniški avatar
Leyko*smejko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 2. 5. 2010
Kraj: Ljubljana- center

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyko*smejko » 24. Nov. 2010 18:21

Tamara- hvala za add =))) me veseli da sva se spoznali (ciber-sko) ehhehe ;)
No, za nasledno se pa lahko zmenmo pa gremo skp! =)

Katy7- hahahah, res?? Hhahahaha, sej ns pomoje nuben ni mogu zgrešit... tok smo bli glasni in vsi komi čakal na koncert (jz sm še 4dcl vinčka spila skoraj na prazen želodček, tko da sm se sam režala skozzzz) res pozitiva totalno! Sm pa tut jz opazla da je blo kr neki slovence, spoznala sm 2 punci... ene sem slišala v daljavi govoriti po slovensko... en par sem videla... tko da kr... lušn! Hahha, ja zelen plašč ja... kr seka! :)

Ja glede slikce, pa ja.. čiz hepi... še bl bi bla če bi biu še on :oops: ... tko k maš ti Tammy_De... res memory 4 life!!!!

Ja jz tut še vedno kr premišljujem o tem... čiz odsotna na faxu ;)

Drgač pa kr Lea mi rečte... ;))) ehehehhe
Live_Laugh_Love
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 24. Nov. 2010 23:25

Leyko*smejko napisal/-a:... tko k maš ti Tammy_De...


Ti si usaj zastonj skoz pršla, slikca z Adamom je stala... :P

BTW, mal OT, ampak mam eno tehnično vprašanje, če kera ve odgovor... Isaac (nov bobnar), objavlja ful hude fotke, mislm v smislu svetlobe, kvalitete slike... a kdo ve kako to nardi? A je to kakšen poseben fotoaparat al je kak efekt na kompu...?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 25. Nov. 2010 3:14

LOL, Adam, the peacemaker :D (6:43) eni dve se nista najboljš razumeli na koncertu (že pr 5:20 se vid, da jih skuša pomirit)...
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Nov. 2010 12:38

glede na to da so fotke v večini presvetljene, brez pravega fokusa in drugačne ostrine....mislim da ni vmes nobenega posebnega fotoaparata, niti kakega spešal programa ampak zgolj in samo:

http://hipstamaticapp.com/

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov