Adam Lambert

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 25. Apr. 2010 15:04

khm... khm...

http://www.mtv.si/lestvice/top-20

http://www.radiocity.si/index.php?menu_item=PollTop20_2

:jump:

Aja, pa *mala*, pejt z mano (mam eno karto odveč) :D
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 25. Apr. 2010 19:16

Jaaa... Adam je zakon! Jaz sem šele pred parimi dnevi postala njegova fanica :D Sicer mi je bil znan že od prej (saj je totalno zatreskan v člana moje najljubše skupine... haha), vendar sem šele pred parimi dnevi zares slišala nekaj njegovih komadov... in WOW... moram reči, da me je čisto prevzel.
Tip ima talent, nimaš kej :flehan:

Res super vokal, super pesmi... skratka, ni da ni.

Tudi nekaj njegovih intervjujev sem si pogledala na youtube... in tam sem opazila, da ima poleg pevskega talenta, tudi z osebnostnega vidika izjemno karizmo in samozavest. Prav nekaj posebnega in svojevrstnega izžareva :gut:

Jaz bom zihr še naprej spremljala njegovo glasbeno pot :cool:
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 25. Apr. 2010 19:27

tokio hotel, a? :D (tvoja najljubša skupina)

Jaz sem še zmeraj popolnoma navdušena, ko sem vidla da ga že vrtijo v sloveniji :supercool:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Apr. 2010 19:33

Sem že glasovala na zgornjih straneh :D

Kul, še ena oboževalka več.

Tammy_De- sej karta za koncert še nebi bla tak problem, kot karta za letalo :lach:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 25. Apr. 2010 19:46

Tammy_De napisal/-a:tokio hotel, a? :D (tvoja najljubša skupina)

Haha, se mi je kar zdelo, da boš ugotovila :D Ja, Adam je med nami Tokio hotel fani zelo znan, ravno zaradi tega, ker nonstop govori, da mu je vokalist Bill Kaulitz všeč :D Celo videoposnetki obstajajo na to temo (KLIK). In jaz sem prav preko tega izvedela zanj... v nasprotnem primeru prav dvomim, da bi mi "kar tako" padel v oči. Pač v tej zabačeni Sloveniji itak vse prispe z nekaj let zamude :lach:

Tako da sem res vesela, da sem mu pred parimi dnevi dala priložnost in si zavrtela nekaj njegovi komadov. Res lahko potrdim, da je tip izjemen talent in upam, da bo dolgo ostal na sceni :gut:

Kar se pa tiče njegove spolne usmerjenosti... mene to prav nič ne moti... ampak ga na nek način še bolj občudujem zaradi tega, ker je imel pogum, da že čisto na začetku kariere to prizna.

Drugače pa moram priznat, da me je kar malo presenetil podatek, da ima že 28. let. Jaz bi upala stavit, da je mlajši (nekje okoli 22 ali 24 :D).
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 25. Apr. 2010 23:01

Bumerang napisal/-a:Kar se pa tiče njegove spolne usmerjenosti... mene to prav nič ne moti...


Jst sm cela aktivistka zaradi tega ratala (ko sem vidla kakšna zgražanja je požel, ko je "pršu vn" - ja, naivna sm - mislila sem da je to dandanes vsakmu normalno).
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 29. Apr. 2010 18:05

"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 29. Apr. 2010 22:58

moram...


tok mi je všeč ta intervju, normalna vprašanja, nč več maddone, gage, queen...
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 02. Maj. 2010 7:05

Za Bumerang: :D

From Finnish magazine Miss Mix:

There’s a song called Voodoo on the new version of your album. Who would you like to make a voodoo doll and why?
Adam: Bill Kaulitz from Tokio Hotel! He’s so cute, so beautiful.

Wait, are you jealous of him, why are you thinking of making a doll?
Adam: No, the opposite. He attracts me, he’s so appealing. I would like to meet him. I would like to go shopping with him!

You just came here from Germany. Why didn’t your meeting take place then?
Adam: He’s busy. And straight. That’s why the doll, hehe!

Slika

ADAM ON VIVA:
Girl reading e-mail: Adam tweeted that he would like to go shopping with Bill, why?
Adam: Everytime I see a picture of Bill I think we could go shopping together because we have similar style an aesthetic…and we could share eyeliner!
Host: We ask ourselves if Bill might be gay, what do you think?
Adam: You never know…but who are we to judge, it’s up to the person.
Host: It doesn’t matter but you want to know nontheless, a little bit of gossip…
Adam: Well he is really cute…
Host: Ja?
Adam: Ja…
Host: Okay, well dear Bill maybe you’re…
Adam: Don’t you think so?
Host: I think he’ absolutely cute! What do you guys think (audience)?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Maj. 2010 20:38

Dons kar nisem mogla verjet, ko na Radiu 1 slišala WWFM. Sem kar skakat in plesat začela v avtu :lach: Se mi zdi, da se zna kar hitr razpast :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 06. Maj. 2010 9:20

@Tammy_De: haha, hvala za tale intervju. Saj pravim... čist je zatreskan v (mojega) Billa :lach: Mah, če nič drugega, mu vsaj dela dobro promocijo v Ameriki :P

Drgač pa mi je bil zanimiv tudi tisti videoposnetek zgoraj. Sploh tisto mi je bilo smešno, ko je dobil vprašanje; ali bi raje slabo pel ali se raje slabo poljubljal. In pol on reče: "that's a though one, because I do both things very well." Ja, si ga kar predstavljam, da se zna ful dobro in intenzivno poljubljat... hehe.

Da ne omenjam tistih grimas, ki jih je delal na koncu :D Ej tip ima res smisel za humor. In zmeraj je tako sproščen in karizmatičen. Res, kapo dol :cool:
Uporabniški avatar
Leyko*smejko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 2. 5. 2010
Kraj: Ljubljana- center

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyko*smejko » 06. Maj. 2010 17:20

OMG!!! Kok hudoooo, tut u Slo. ma feniceeee =))) wihuuuuuuu :D I'm obssesed with him ;))) he's soooooo cute :oops: ojaaa!!
Tut jz sm šele pred kratkim postala fenica njegova in to še čiz po naključju, k sm slišala 30 sec njegovga komada FYE- rmx, taaaaakoj me je potegnu... se pozanimala, zlowdala... in od takrt naprej... mi na i-podu non-stop poje!!! =) No, vidla sm ga že u medijih, slišala pa še ne... American Idol že pogledala celo... in ČIZ NAVDUŠENA nad njegovim glasom, performance-om... zunanjim videzom, odbitostjo... skratka man version of Lady Gaga ;))))
Juhu, kok dobr da mate AL temo, hudo res!! =)
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 17. Maj. 2010 8:19

Ker so tok hude fotke (pa se mi jih ne da zmanjševat):
1
2
3
4

p.s.: #1 na top20 MTV adria :D :eek: :D
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Leyko*smejko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 2. 5. 2010
Kraj: Ljubljana- center

Neprebrana objavaNapisal/-a Leyko*smejko » 19. Maj. 2010 19:06

waaa.. hude slike, ja =))) ja kr no.1 ;)) impressive ;)
Live_Laugh_Love
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Maj. 2010 22:18

Adam pri Ellen :hearts:

Všeč mi je, ker tako nasmejan in poln energije. Pa komad je super.

Pa ravno moja 7.000 objava zanj. :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov