Adam Lambert

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 21. Mar. 2010 12:40

*mala* napisal/-a:^^ Ta komentar pove ogromno :wink:

Po parih slikah oceniti, če ti nekdo simpatičen ali ne, je pa tud ...

Em, a ne smem povedati svojega mnenja ali kaj? In ja? Seveda, da po parih slikah lahko oceniš če ti je nekdo simpatičen ali ne, po eni je pa res težko. Je tako težko razumeti, da nimamo vsi istega okusa? :gruebel:
Moj komentar je bil povsem na mestu, napisala sem ga brez kakršnegakoli žaljenja. Ojej no, nisem vedela, da se tukaj sme komentirati samo, če ti je omenjen tipson všeč.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Mar. 2010 12:44

Seveda se lahko napiše mnenje.

Ampak kar nekaj je pa napisati mnenje po parih slikah. Poleg tega je on glasbenik, ne pa maneken, da bi se ocenjevalo njegov videz :wink: In da podaš oceno o nekom po parih fotkah je pa skoraj žalostno.

Aja, BTW: v tem podforumu imaš zihr še kakšnega glasbenika/igralca/itd. ki ti vizualno ne bo všeč- hitr napisat :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 21. Mar. 2010 12:52

ammm... mislm da je biu uporabnik(ca) IceIce, ki je meu ewww komentar po parih slikcah, ta je napisala le, da ji je antipatičen. (čeprov je biu un mali komentarček "do zdej sploh nism vedla kdo je on" :)

Ma, pustmo zdej, kar je, je. (vedno bo en folk meu nevmesne komentarje - pa da jim še olajšam zadevo - v orginalu ma Adam rdečkaste lase in učasih je meu čez 120kg). Če se pa po vaši sprostitvi nad zunanjosjo ne zadovoljite, predlagam naslednjo temo Janis Joplin al pa Freddie Mercury (če ne veste kdo je, poglejte par slikc)


"Love overcomes hate. Love has no color. Love has no orientation. All is love." -Adam Lambert

:D
Zadnjič spremenil Tammy_De, dne 21. Mar. 2010 13:01, skupaj popravljeno 2 krat.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 21. Mar. 2010 12:54

mala, mind your own bussines. To je FORUM, kar pomeni, da vsak lahko pokomentira kaj želi, četudi nekoga skritizira do potankosti. Ja? :) Jaz sem na lep način pokomentirala, ker zanj pa res še nisem slišala, poleg tega je to prva tema v podforumu celebrities, ki sem se jo odločila komentirat, tako da ne vem, zakaj ti gre to tako v nos. :wink: Če si tukaj gor, se nauči sprejemati tudi drugače misleče in tudi to, da je dovoljeno komentirati tudi nekaj, kar ti ni všeč, dokler ne gre za skrajnost (komentiranje izključno takih tem, ki ti niso všeč).
In če že govorimo (izmed drugim - pri meni pač "le") o videzu... Pa mi povej prosim, katerega glasbenika/ce pa se NE ocenjuje tudi po videzu? Če vsaj malo spremljaš druge teme ali tv, potem veš, da je vsak medijsko izpostavljen človek hkrati tudi predmet razpravljanja o njegovem videzu. Pri dotični osebi me je pač "zmotil" videz, ki mi je nikakvi oz. mi deluje "polizan", zato sem v prvi vrsti opazila to in ne glasbo. Verjetno nisem edina. :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Mar. 2010 13:04

Tammy_De :respekt:

mala, mind your own bussines. To je FORUM, kar pomeni, da vsak lahko pokomentira kaj želi, četudi nekoga skritizira do potankosti.


Torej lahko tud js tvoje mnenje pokritiziram :wink:

In ne, ne ocenjujem glasbe po vizualnem izgledu glasbenika oz. to ne vpliva na moje mnenje o njih (ja in če je Amy Winehouse skoz zadeta pa se čudno oblač, glas ima še vedno super in ko jaz poslušam cd, poslušam glasbo, ne pa razmišljam kak je ta glasbenik čudno oblečen, kak je grd...)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 21. Mar. 2010 13:09

Če te slučajno zanima kej več o njemu kot le zunanjost (naključno zbran intervju z nastopom v živo):

"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Mar. 2010 13:30

^^evo, priznam, jz ga prvič vidla&slišala v temle..
Res je tud men nenavadno, da je bolj(š) namazan kot jz :), vseeno mi pa deluje precej simpatičen.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 21. Mar. 2010 13:41

Vsi trije videospoti, ki jih je posnel do zdej (men je še zmer najboljši v Times for Miracles):



(ker jih zgleda velik tuki prvič sliš zanga)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Mar. 2010 11:57

Slika
:hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 02. Apr. 2010 11:34

Tole me je nasmejal:


Slika

Slika

Adam s kiltom (ko je biu na škotskem): http://twitpic.com/1a8cvb

Za več intervjujev na svojem album promo tour: http://www.youtube.com/user/adamholicho ... 2WA_rqmyfk
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 04. Apr. 2010 12:20

Slika
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Apr. 2010 22:23

Citiram z FB:
It's true! In addition to performing on Idol April 14th, I will be mentoring the top 8 on the 13th. I feel honored to be asked.


:jump: :jump:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 07. Apr. 2010 21:41

Sm vidla par dni nazaj, nism hotla nč rečt da boš presenečena, sam mi zgleda ni ratal. :D (prekleti fb ) :P

Aja, pa dodatno iz twitterja (kr tm napiše njegova "založba" prekopira na fb):

Slika
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Apr. 2010 21:51

Kak bo to fajn :)

A se že ve kater komad bo pel? Kakšna pa bo splošna tema na AI naslednji teden?

Sem zadnjič gledala intervju Simona pri Jay-u, pa je reku, da bi mogu lani Adam zmagat (dddd...)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 07. Apr. 2010 22:19

Mislm da WWFM, teme še ne vem.

Naslednji singl bo drgač If I had You (videospot bojo nasledn mesc začel snemat).
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov