Adam Lambert

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jun. 2010 18:23

Aja, ok potem pa ne bom nič zamudila :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Jun. 2010 19:57

moram priznat, da mi je what do you want from me vse bolj všeč :D samo počasi bo prišla do vrhunca pol pa mi bo že manj :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 06. Jun. 2010 8:35

Moje mnenje glede njega je pa takole: ma dobr glas, par dobrih komadih, ampak to da je pa nonstop namazan z roza šminko/glosom, blushom in senčilom, mi je pa too much in me preveč spominja na pevca od Tokio Hotel. Tko da njegov izgled mi je zgrešen :tot:
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 06. Jun. 2010 10:28

Dioniz napisal/-a:moram priznat, da mi je what do you want from me vse bolj všeč :D samo počasi bo prišla do vrhunca pol pa mi bo že manj :D

Same here ... :D Drugače pa mi je všeč še Mad World, ostali komadi pa bolj tako-tako.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Jun. 2010 10:40

^^ Mad World drugače ni njegov komad, ampak je z njim nastopal na Ameriškem Idolu :)

Morm pa vprašat kolk ostalih njegovih komadov ste sploh slišali? :D

Tammy_De- a je že kaj več novic o evropski turneji?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Jun. 2010 18:48

nč še (kar bi jst vedla). Pomoje to rihta njegova založba doklr je on na turneji pa se pol še z njim zmen pa potem pride v javnost.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Jun. 2010 22:17

1:59- 2:04!

"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Jun. 2010 22:30

Sweet :) Samo tale make up mi ni všeč. Drugče pa fajn verzija komada.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 07. Jun. 2010 17:19

Na radiu Belvi non stop vrtijo komad What do you want from me.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 07. Jun. 2010 17:32

*mala* napisal/-a:^^ Mad World drugače ni njegov komad, ampak je z njim nastopal na Ameriškem Idolu :)


Vem da ni, ampak moram priznat, da mi je njegova priredba skoraj bolj všeč kot original. :) Če se ne motim je original od Gary Julesa? Nisem pa ziher...
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 07. Jun. 2010 17:42

Orginal je od Tears for fears, priredbo ki jo on poje, pa je naredil Gary Jules (s tem da je Adam še malo "made it his own")
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 12. Jun. 2010 15:03

Jaz sem nardila par avatarjev od Adama :freude:

Slika Slika Slika Slika Slika

Slika Slika Slika Slika Slika

Slika Slika Slika Slika Slika

Slika Slika
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 14. Jun. 2010 9:55

^^ Luštni :)

Videospot pride dons ob 12EST vn! (to je vrjetn vzhodni/NY čas, kar pomen 6 popoldan pr nas). Premierno bo na VH1 pa na njegovi uradni strani
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 14. Jun. 2010 18:26

khm... khm...

<embed src="http://media.mtvnservices.com/mgid:uma:video:vh1.com:527678" width="512" height="319" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash" flashVars="configParams=id%3D1545665%26vid%3D527678%26uri%3Dmgid%3Auma%3Avideo%3Avh1.com%3A527678%26instance%3Dvh1" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" base="."></embed><div><a href="http://www.vh1.com/shows/ " target="_blank">VH1 TV Shows</a> | <a href="http://www.vh1.com/video/music.jhtml" target="_blank">Music Videos </a> | <a href="http://www.vh1.com/photos/ " target="_blank">Celebrity Photos</a> | <a href="http://www.vh1.com/news/" target="_blank">News & Gossip</a></div>
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 14. Jun. 2010 19:49

^^jaz bi ga pa dosti rajši vidla, da poje rock komade kot pa take tuc tuc verzije pesmi.

Ko je bil na idolih sem čist navdušeno in full strastno navijala za njega :D po idolih pa mi ni bil več tak interesanten. Album sem skozi poslušala pa mi ni bil ravno všeč ampak verjetno zato tud, ker je pač vse studijsko posneto namreč pr njemu so mi full nastopi v živo bli zlo všečni, no pa tud izbira pesmi. Edini komad, ki mi je od njega do zdaj všeč je What do you want for me pa še toti mi ni takoj potegno.

V živo bi ga šla gledat, tak za poslušat na radiu pa mi ni preveč všeč.
Yada, yada, yada...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov