Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 16. Dec. 2008 21:21

ženska je tud nekej pr meni pogruntala.vidla v bistvu...vrjamem...ker prvo vprašanje mi je blo enako tud iz kave včerej prebrano... :wink:
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
piza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a piza » 17. Dec. 2008 14:34

Rada bi se zhvalila ženski, ki mi je že nekajkrat zelo, zelo hitro odgovorila in me vedno pomirila z njenimi odgovori. Res, ne morem verjet, da ti danes nekdo brezplačno predvsem pa takoj odgovori.

Želim, da bi še dolgo ostala na tem forumu in nas razveseljevala z odgovori!

Piza
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 17. Dec. 2008 14:42

piza napisal/-a:Rada bi se zhvalila ženski, ki mi je že nekajkrat zelo, zelo hitro odgovorila in me vedno pomirila z njenimi odgovori. Res, ne morem verjet, da ti danes nekdo brezplačno predvsem pa takoj odgovori.

Želim, da bi še dolgo ostala na tem forumu in nas razveseljevala z odgovori!

Piza


Ni za kaj, piza.

Seveda se lahko tudi vnaprej zaneste name.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 17. Dec. 2008 17:51

piza napisal/-a:Rada bi se zhvalila ženski, ki mi je že nekajkrat zelo, zelo hitro odgovorila in me vedno pomirila z njenimi odgovori.


Ja, men so bli tud njeni odgovori ušeč. :D
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 17. Dec. 2008 18:14

jaz ful vrjamem v šloganje.joj sam da moj tip to ve,se mi bi smejal do truge,ker on pravi da je to kr neki,da je laganje pa nabijanje.sam ne vem,ak nekdo,ki me ni nikoli videl prej,ki me ne pozna in mi šloga pove mojo preteklost.je kr dost v tem.in fora...ko na isto vprašanje dobiš od vseh iste odgovore.joj mi je enkrat kr ena ciganka brala iz dlani in mi je povedala vse...njene prerokbe so se mi začele šele lani dokončno izpolnjevat.pa en stric mi vse iz kave prebere.in nikoli se ni prerokba izjalovila.
sama znam brat iz remi kart za ljubezen,sam tega pa ne morem na žalost delat na daljavo.nujno je potrebna navzočnost osebe,keri gledam v karte.
ampak tud vsem,ki sm jim šlogala je blo tak kot sem rekla.enim se je uresničlo prej,enim pozneje.sam res pa je skorej nujno,da tisti,ki se mu prerokuje verjame v to,ker drgač je brezveze.sam da pa se koga presenetit.
en frend ni vrjel v te stvari.pa sm mu na njegovo iniacitivo za foro vrgla karte.in kar so rekle so rekle.in lej ga zlomka,vse je šlo po kartah,tak da je tip v šoku.to je blo lani poleti...pred parimi dnevi pa me je klical,da si je našel stanovanje,ker je končal s punco(pri kateri sta živela skupaj v bivalnem prostoru zidance).pa po enem letu pride vse ven pa po enem letu.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Sandraaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandraaa » 17. Dec. 2008 18:49

Jaz nisem še bila pri vedeževalki vendar si želim jit v prihodnjosti. Bomo videli kako bo vse skupaj naneslo. Slišala sem za eno žensko ki živi v Mariboru da se pogovarja z Bogom. Ima diplomo iz Oxforda in na sodišču jo morajo poslušati. Moja prijateljica je bila pri njej ker ima bolezen. Vedno ima mrzle noge, vendar po obisku je imela zvečer zelo tople. Nevem. Jaz verjamem v to da imajo nekateri nadnaravne moči.
upanje
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a upanje » 01. Jan. 2009 23:18

Sandra, kako da se ne javiš. Prosila sem za telefonsko številko od te gospe iz Maribora, vendar od tebe ne duha ne sluha. Ali pa že dolgo praznuješ. Vse najlepše v novem letu želim vsem na forumu.
Sandra, daj javi številko
Nata
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 04. Jan. 2009 19:08

Mojo sošolko je zdej sošolc začel tenis učit, ker ji je vedeževalka rekla, da ji to priporoča :lach:
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 13. Jan. 2009 11:49

Kaj pa, če bi še meni katera malo karte vrgla?
Uporabniški avatar
crapY
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a crapY » 13. Jan. 2009 14:42

nauč nas :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 13. Jan. 2009 15:10

moja mami je bla ze pred ene 8 leti pri vedezevalki..pa ne taki ki bere iz kristalne krogle alpa kart, ampak taki uveljavljeni ugledni zenski, ki na podlagi na minuto natance ure rojstva, prebira iz polozaja zvezd v tisti minuti ko se je nekdo rodil. uporablja neke racunalniske programe, da doloci v kateri hisi je bil takrat nek planet itd. - ubistvu kot neka huda nadgradnja horoskopa

no u glavnem, zenska je povedala nekaj za vsakega izmed nas (mami je sla tja in povedala svoj rojstni datum, ter za vse tri otroke in atija) brez da bi nas kadarkoli vidla je vedela nase glavne znacilnosti, karakter, kaj je na vsakem posebnega...se zdej mam spravljen tisti posnetek in verjeli al pa ne, u nulo me je zadela (pa me sploh vidla ni, samo mami je bla pri njej)..takrat sem bla ene 10 let stara - zenska je rekla da bi men najbolj ustrezala mednarodna sola, pa naj me dajo studirat arhitekturo...

brez da bi js na to pomisla, me je nekako pot vodila tako, da sem pristala na mednarodni maturi, zdaj pa ne bote verjeli - studiram arhitekturo (pa niti slucajno zarad te zenske). naklucje? :wink: v bistvu ni prerokovala, je bolj svetovala, glede na znacaj in sposobnosti cloveka...

je pa tut omenla da sem bolj nagnjena k debelosti in da bom bolj okrogla ko bom vlka - o đizs upam da res ne :lol:

uglavnem res je ful zadela in marsikaj povedala. ampak pa tut bla to draga storitev ;)
Uporabniški avatar
ramsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 1. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ramsi » 14. Jan. 2009 19:07

ženska jaz sem ti poslala zs, sam ne vem,če je sploh prišlo :(
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 14. Jan. 2009 20:28

red_rose napisal/-a:moja mami je bla ze pred ene 8 leti pri vedezevalki..pa ne taki ki bere iz kristalne krogle alpa kart, ampak taki uveljavljeni ugledni zenski, ki na podlagi na minuto natance ure rojstva, prebira iz polozaja zvezd v tisti minuti ko se je nekdo rodil. uporablja neke racunalniske programe, da doloci v kateri hisi je bil takrat nek planet itd. - ubistvu kot neka huda nadgradnja horoskopa

no u glavnem, zenska je povedala nekaj za vsakega izmed nas (mami je sla tja in povedala svoj rojstni datum, ter za vse tri otroke in atija) brez da bi nas kadarkoli vidla je vedela nase glavne znacilnosti, karakter, kaj je na vsakem posebnega...se zdej mam spravljen tisti posnetek in verjeli al pa ne, u nulo me je zadela (pa me sploh vidla ni, samo mami je bla pri njej)..takrat sem bla ene 10 let stara - zenska je rekla da bi men najbolj ustrezala mednarodna sola, pa naj me dajo studirat arhitekturo...

brez da bi js na to pomisla, me je nekako pot vodila tako, da sem pristala na mednarodni maturi, zdaj pa ne bote verjeli - studiram arhitekturo (pa niti slucajno zarad te zenske). naklucje? :wink: v bistvu ni prerokovala, je bolj svetovala, glede na znacaj in sposobnosti cloveka...

je pa tut omenla da sem bolj nagnjena k debelosti in da bom bolj okrogla ko bom vlka - o đizs upam da res ne :lol:

uglavnem res je ful zadela in marsikaj povedala. ampak pa tut bla to draga storitev ;)


Temu se reče astrologija, ne vedeževanje. In to se da tut študirat, samo ne pri nas (npr. v Angliji majo ta študij). Tko da to je ubistvu bolj strokovna/znanstvena metoda. Morš razlikovat jasnovidce, vedeževalce pa astrologe, ker so to različne zadeve.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 14. Jan. 2009 20:29

ups :oops: sem misla da bi pasalo v to temo ker je pac vseeno podobna zadeva...grem iskat zdej temo o astrologiji ce obstaja :D
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 14. Jan. 2009 21:38

red_rose napisal/-a:ups :oops: sem misla da bi pasalo v to temo ker je pac vseeno podobna zadeva...grem iskat zdej temo o astrologiji ce obstaja :D


Ne, sej kul - mislm da teme astrologije tuki itak ni. Sam tko sm hotla povedat, da obstaja razlika ... ker se mi je zdel da vse mečeš u isti koš :D . Drgač če te zanima, so teme o astrologiji bl na tem forumu: http://www.lunin.net/forum/

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron