Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Piglet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 18. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Piglet » 21. Okt. 2005 17:54

Pr tem "vedeževanju" je fora samo o tem, da majo nekateri ljudje blazen instinkt za druge ljudi. Pa to je v bistvu sposobnost vsakega človeka, ampak večina je ne zna izkoriščati, ker so tok obremenjeni z drugimi stvarmi. Ene vedeževalke si pol pomagajo s kartami al pa čem drugim, da se lažje skoncentrirajo na svoj instinkt. Tko kt jst na primer kdaj vem, da morem poklicat frendico, ker je neki narobe, al se pa kje mimo pelješ in maš čuden občutek, pol pa drug dan prebereš, da se je tm pol zgodila prometna nesreča. Pa enkrat sem frendico na faksu ful porinla nej pohiti pa še sama nisem vedla zakaj in me je grdo pogledala dokler ni direkt za nama po tleh padla lojtra. Instinkte mamo vsi, ampak eni to sposobnost pač razvijajo, drugi pa ne. Tko da jst čist verjamem, da te lahko ena ženska vid prvič v življenju in ve vse, kar se ti bo zgodil.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 21. Okt. 2005 21:16

bela napisal/-a:Mislim, da sem že enkrat napisala, da sem šla h eni in me je čist presenetila. Ni vedla niti kdo sem s kje sem. Točno je vedela zaradi katerih problemov sem pršla tja in kaj morm naredit oz. na kaj se morm osredotočit. Povedala mi je vse slabe in dobre stvari o katerih še jest nisem vedela a bodo al ne...pa je blo potem točno to.
Primer: za tipa je rekla,da bo menjal avto (rdečga ima-dobil bo tudi rdečga), pa sem rekla, to za zih ne, ker sva oba brez denarja, in nemogoče, ker ga nimava od nikjer dobit...pa je blo potem čisto naključje, da so dali njegovi starši njihov avto nama, ker so kupli enga novga. To se je zgodilo vse v treh dneh....in dobila sva rdeč avto.
Pa točn mi je povedala, kdaj bom šla na neko potovanja, o čemer se men še sanjalo ni....pa sem potrem res mogla it....
Še zdej mi ni jasno kako to vidi in ve.....sam ni prodajala prazne slame


Kdo pa je tale jasnovidka?

malena3:kdo pa je Toodora?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 22. Okt. 2005 16:03

95% teh vedeževalcev je pomojem navadnih prevarantov, ki hočejo na lahek način priti do denarja. ampak verajmem, da obstaja 5% takih, ki RES imajo nek dar in lahko vidijo določene stvari. ampak takšni ponavadi ne izkoriščajo tega zato da bi izmolzli čimveč gotovine... :roll:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 22. Okt. 2005 21:56

punchka napisal/-a:95% teh vedeževalcev je pomojem navadnih prevarantov, ki hočejo na lahek način priti do denarja. ampak verajmem, da obstaja 5% takih, ki RES imajo nek dar in lahko vidijo določene stvari. ampak takšni ponavadi ne izkoriščajo tega zato da bi izmolzli čimveč gotovine... :roll:


in take tud težko najdeš :evil:
The key is, never stop doing what you love!
*strastna*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 22. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *strastna* » 23. Okt. 2005 16:21

do zdj še nism bla pr vedeževauki pa tut ne mislm it kr ne vrjamm u to :razz: pa u horoskop tut ne :roll:
Jelena10
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a Jelena10 » 04. Nov. 2005 2:01

Meni je ze vec vedezevalk vedezevalo in sicer nobeni nisem nic placala ali dala, kar je bila vedno taka situacija...npr..ko je bla moja mama v bolnici, je zraven nje lezala ena starejsa gospa, ki naj bi bla vedezevalka in mi je prerokovala, tako da me je prijela za roko(je bla full stara in teden po tem je tudi umrla) in se je vse zgodilo ampak z zamikom enega leta...

naslednja situacija je bla, ko mi je vedezevala mama od moje prijateljice(ki se tudi ukvaraja s tem) in mi ni zadela nic...

in obe sta mi rekli da bom v kratkem zanosila..ta prva je rekla da bom imela samo enega...druga pa dva otroka.

to je blo pri 19 in 20 letih....zdaj jih imam 24...koliko otrok mislite da imam?0

vseeno špa bi rada vedela kaj vec o tisti gospe iz lj...
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 18. Dec. 2005 6:59

tole vedezevanje je tak nateg k cerkev, pa naj bo katoliska al pa kera druga. Da nebojo mojo besede neutemeljene si poglejte tole to je tko, en folk pac pocne neki kar je dokaj donosen posel neglede, ce kaj naredijo za bolse zivljenje ali pa ne, mam velik raj smetarje k delajo neki konkretnga, pucajo svinjarijo za drugimi. Zivljenje je itaq tko neprevidljivo, da nima smisla laufat do vedezevalke pa jo sprasevat, kdaj bo bolje, ker konec koncev je vsak svoje usode krojac sam pa nben drug. Aja, pa tok k bi dal za fake napoved vedezevalke, grem raj z kolegom/co na pjaco, pa se odzejam in se kej bol koristnga zvem, tko, pa recte da nimam prav :P
Gone
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 18. Dec. 2005 8:23

Michael, imas prav ja :ja:
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 18. Dec. 2005 10:28

Jst sm bla pri dveh, sej takrat, ko sm bla res malo zmedena, eno tako obdobje sem imela, ko se je vsega preveč dogajal in sm šla. Takrat sm bla fascinirana, vaauu, kako vse to ve in tko, sam sm pol že čez dva mesca pozabla, kaj mi je rekla. Pa za tega tipa, s katerim sva zdej skupi, je takrat same negativne stvari povedala. Ok, sej ne rečem, lahko se bo enkrat v prihodnosti res kej izkazal, ampak do zdej je vse lepo in prav in ko pomislim na njene besede, si rečem:" Tle je pa čist mim usekala."
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 18. Dec. 2005 10:31

ah, dj, jz to nč ne verjamem u to, itak je zdj karin dokazala da ubistvu nima pjma, hahaha :lol:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 18. Dec. 2005 10:34

majkl ma čist prav, poleg tega, js mislim da ljudje tja hodjo bolj po nasvete in ne poslušat svojo prihodnost/preteklost... pol jim pa nekaj pove, oni pa si te besede v čisto nekaj svojega spreobrnejo (poznam tak folk)...
men je to še vedno bul šit, kar bo bo, pa raj ne vem kot pa da vem, pa sm pol ceu panik... :roll:
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 18. Dec. 2005 10:35

Aja, zej sm se še neki spomnla. Tale vedeževalka je eni rekla, da nej bi blo to leto še dobro, če bo menjala avto, pol naslednje pa kao ne, nej ne bi imela sreče pr tem. In kaj se je zgodilo??
Valda je ta ženska začela tolk o tem avtu tuhtat, da ga je na konc res zamenjala?!
Tko da je res to, da začne človek po eni taki seansi sam delat v tej smeri, kot je una nakazala. Pol valda, da verjamejo...
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 18. Dec. 2005 13:42

Ja,Karin je popušila že z napovedjo, češ, da se naši nogometaši uvrstijo na SP... :!:
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
natty_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 11. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a natty_ » 18. Dec. 2005 16:35

Jst sem bila pri Karin in mi je za preteklost vse zadela, nemogoče je da bi to vedela, oziroma da bi se prej pozanimala o meni. sem bila kr šokirana...prav tako je zadela preteklost za mojo teto, ki je bila tudi pri njej...tako da sem od takrat malo manj skeptična glede vedeževanja. za prihodnost mi je pa same dobre stvari napovedala...ne vem no sem bolj z rezervo vzela bomo vidl če se bo kej uresničilo... :D
Live every day like it is your last
evil_nemesis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 5. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evil_nemesis » 18. Dec. 2005 17:07

js znam vedeževat..iz tarot kart pa run :) ..pa je ful uredu..pa moji familiji vedežujm, pa znancem.....
pa je blo do zdej skor vse res...
sam niti ne gre za prihodnost, ampak kako odreagirat na določen problem ipd.....
hm...
.....…come tell me..
your secrets.....
and all your dreams…
cause I can see you need someone........
to trust…

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron