Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 24. Avg. 2008 19:52

Mahagonij, glede na to, da bereš to temo, sem prepričana, da tudi ti obiskuješ vedeževalke, samo da si ti eden izmed tistih, ki to ne upajo priznati. Nekoč je po tvju ena izmed vedeževalk izjavila, da ima več moških strank kot ženskih. In najbrž k njej ne hodijo 10letniki, ampak starejši. In prepričana sem, da ko je človek v stiski naredi marsikaj-tudi obišče vedeževalko, čeprav ve, da mu ne bo pomagala, in da nič ne ve, a se vsaj lahko z nekom pogovori.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 25. Avg. 2008 6:51

kalanhoja napisal/-a:Mahagonij, glede na to, da bereš to temo, sem prepričana, da tudi ti obiskuješ vedeževalke


OMG, kakšna logika! :D
Jaz tudi berem to temo, pa še nikoli nisem bila pri vedeževalki.
Mogoče ga pa fascinira naivnost nekaterih ljudi. :lol:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Avg. 2008 7:28

kalanhoja napisal/-a:Mahagonij, glede na to, da bereš to temo, sem prepričana, da tudi ti obiskuješ vedeževalke, samo da si ti eden izmed tistih, ki to ne upajo priznati.
:roll: Ja to bo ja...bojim se priznati.
kalanhoja napisal/-a:In prepričana sem, da ko je človek v stiski naredi marsikaj-tudi obišče vedeževalko, čeprav ve, da mu ne bo pomagala, in da nič ne ve, a se vsaj lahko z nekom pogovori.
Ce bi se rabil s kom pogovorit v stiski bi obiskal psihologa, ne pa vedezevalko. :lol:
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 25. Avg. 2008 10:17

Vsak ima svojo glavo, da razmišlja z njo, zato ne vidim razloga, za kakršnokoli pregovarjanje in kdo koga nateguje ....
Vsak naj gre tja kamor mu je volja, pa če gre 10x k vedeževalki, pač gre ..., pa kaj?
To ne pomeni, da je butast! Pač to potrebuje. Nimamo pravice sodit, kdo smo, da bi to lahko počel?
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 26. Avg. 2008 11:21

Barbi78 napisal/-a:Vsak ima svojo glavo, da razmišlja z njo, zato ne vidim razloga, za kakršnokoli pregovarjanje in kdo koga nateguje ....
Vsak naj gre tja kamor mu je volja, pa če gre 10x k vedeževalki, pač gre ..., pa kaj?
To ne pomeni, da je butast! Pač to potrebuje. Nimamo pravice sodit, kdo smo, da bi to lahko počel?


Končno nekaj pametnega!!! :D :)
koalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 30. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a koalica » 27. Avg. 2008 16:47

Bi mi lahko posredovali številko na ZS od Stanke iz Postojne.

Imam vprašanje bi hotela katera z mano k Stanki v Postojno. Za delitev stroškov in družbo.
Mislim iti kmalu.
Če je katera za naj se mi javi na ZS
Šla bi iz Ljubljane
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 29. Avg. 2008 2:38

Jaz sem zdaj začela s kartomancijo in sicer probavam vedeževati iz 52 poker kart. Zelo zanimivo in do sedaj mi je kr uganlo... :? Za prihodnost pa še ne vem :)
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 03. Sep. 2008 22:04

jagodka85 napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:Kaj je Bexy zaključila z vedeževanjem :cry:


Men se je ravn zadnjič oglasila, tk da očitno še ni zaključla :D


Meni že trikrat. A odgovorov mi nikoli ne pošlje.
gimiakis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a gimiakis » 05. Sep. 2008 14:57

a kdo ve kje živi stanka? prov naslov?
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 05. Sep. 2008 16:01

Helou punce! :)

Ne vem kajje s temi ZS-ji, ampak nevemkolikokrat sem že odgovorila na vaša sporočila in kaže, da so sporočila poslana. Ne zdi se mi logično, da odgovorov ne dobite... :? Tole trajaže vsaj 3 tedne, ker takratni spraševalci na moje napovedi sploh niso odgovorili... In se to še vedno dogaja. :(
Upam da niste jezne in boste potrpele da se zadeva uredi. Se pa tudi opravičujem glede vrste,ki je še vedno precej dolga. Razlog je v tem, da ne morem vedeževat pogosto, ker potem napovedi niso takšn, kot bi morale biti (intuicija se zmanjša, prav tako moja sposobnost pravih razlag...).
Prosila bi vas, da mi začasno ne pišete več prošenj za vedeževanje, ker se vrsta kar daljša, pa nobena ne prejme odgovorov, čeprav jih pošiljam. :(

Lp in hvala, ker ste potrpežljive. :)
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 06. Sep. 2008 8:58

rada bi vam povedala da sem čisto pozabila na jasminine napovedi,... ker je bila enkrat tudi z menoj mama in ji je napovedala službo pa je ni dobila sva nehale sploh razmišljati o njej! No včeraj pa moja mama gre na en razgovor in dobi delo! Ko sem prišla domov sva šli čez liste ki sem jih jaz pisala in vidim da je jasmina napovedala v roku 1 do 3 dni, mescev, let mami službo in točno 1leto in nekaj dni je od kar smo bile pri jasmini tako da sem full vesela in upam da se kmal tudi meni vse dobre stvari uresničijo! pozdravček
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 06. Sep. 2008 21:26

Ena dan do treh let je kar velik razpon in je že samo po sebi precej verjetno, da v tem času dobiš službo ...
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 07. Sep. 2008 17:05

ženska napisal/-a:Ena dan do treh let je kar velik razpon in je že samo po sebi precej verjetno, da v tem času dobiš službo ...


mama jo ni iskala so ji z zavoda sami poslali in je mama vedno iskala izgovore ker je čuvala unuke, sedaj se pa ni mogla izmuznit, ker je oče na visokem položaju ji do sedaj ni bilo treba iti na šiht! vesela sem pa zato ker je jasmina resnično napovedala to in ne zato ker je mama dobila šiht, ker sedaj imamupanje da se tudi meni lepe stvari zgodijo ,ki jih je napovedala, lep pozdrav
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 09. Sep. 2008 13:58

jaz sem bila ravno včeraj pri eni mamini sodelavki, ki se pač čist tak s tem ukvarja.. prihodnost kao "vidi" v kavini skoledili in je kr znana po tem, da ful enih čudnih stvari zadene.. no, včeraj sem bila prvič pri bilokaki "vedeževalki" in če povem po pravici mi je kr malo žal, da sem šla :? ženska je sicer govorila osupljie stvari ampak me je z enimi stvarmi kr iz tira spravla, tako da sem celo noč razmišljala o tem..
vsekakor ne jemljem tega absolutno in tega ne mislim upoštevat pri nobenih svojih odločitvah.. ravno zato, sem se odločila da se v kaj takega več ne spuščam. prihodnost bo itak prišla..bo še tolko bolj zanimiva bo če ne bom mela v glavi skoz neki kao "prewiew".
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 10. Sep. 2008 17:07

sanja24 napisal/-a:
ženska napisal/-a:Ena dan do treh let je kar velik razpon in je že samo po sebi precej verjetno, da v tem času dobiš službo ...


mama jo ni iskala so ji z zavoda sami poslali in je mama vedno iskala izgovore ker je čuvala unuke, sedaj se pa ni mogla izmuznit, ker je oče na visokem položaju ji do sedaj ni bilo treba iti na šiht! vesela sem pa zato ker je jasmina resnično napovedala to in ne zato ker je mama dobila šiht, ker sedaj imamupanje da se tudi meni lepe stvari zgodijo ,ki jih je napovedala, lep pozdrav


In ti tu vidiš povezavo? Jaz nobene.
Moti me pa to, da nekateri izkoriščajo zavod!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov