Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Sep. 2005 11:51

kathy napisal/-a:sploh nisem vedla kam naj to temo dam,pa ker so cosmo zvezde in tema govori o branju iz zvezd.....


a je kira že bla pri vedeževalki?a vam je kej lepega povedala in a se vam je napovedano izpolnilo?a je sploh kej uganila???

no,jst grem nasledn tedn in me zanimajo vaše izkušnje da vem kaj pričakovati...moja kolegica je šla dons in je pla čist paf kako dobr ji je vse uganila iz preteklosti in zdej ji je mal bed zarad prihodnosti,ker ji je napovedala da nau z tistim k ga ma nad use rada....


ne verjamem v vedezevalke in vedezevanje samo. To mi je cisto mimo. Mislim, da je clovek sam sebi najboljsi vedezevalec :D
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 27. Sep. 2005 16:18

krfjolca napisal/-a:
nutella napisal/-a:
krfjolca napisal/-a:Jaz pa v četrtek šibam do vedeževalke - pardon, jasnovidke v Ljubljano. Bom pol poročala. Drugač je ženska čist huda - jo je policija uporabljala za iskanje ukradenih avtomobilov, pa menda ful uspešno, pa menda ful politiki hodjo k njej glede raznih odločitev, pa to. Meni je, ko sva se prvič videle, mimogrede rekla, naj pazim na levo oko in čez dva dni se mi je naredil en izpuščaj na učku in me je bolel noro en teden. Sam me je kar mal strah it ... :oops:


pa greš to k taki k blazno zaračunava, al k taki k daš prostovoljni prispevk? Kr jst sm slišala da je v zvezi s tem bavbavom tko: če ti ona full zaračuna pol je to fake, kr naj bi ljudje s tem darom le tega izgubili ob izkoriščanju, uni k pa to delajo čist tko in dobijo te prostovoljne prispevke so pa kao tapravi.


Tko je - ona ne zaračuna nič, reče, da daj kolikor lahko daš. Dajejo ji pa po večini od 10 - 15 jurjev. Kar veliko, ampak ji rada dam že zato, ker vem, kako težko ževljenje ima. Teta je bosanka in živi v Sloveniji že ene 20 let, če ne več - izkoriščali so jo - lahko rečem celo zlorabljali tako politika, policija, celo vojska itd., dobila pa od tega ni nič, še državljanstva ji ne dajo. Zato je odvisna od takih prispevkov, kar ji pač folk da. Vem pa zagotovo, da je ful dobra pri tem delu - tudi jaz prej nisem verjela v to, pa me je prepričala.

Enkrat je (to mi je pravil kolega, ker je bil zraven), nekje vedeževala, pa je bil en tip, ki ni verjel in jo je j* v glavo, češ da je prevarantka, pa to - pa mi je rekla, naj bo lepo tiho, ker lahko pove take stvari o njem, ki jih nihče ne ve, pa tudi on noče, da bi kdo jih. Pa je še kar težil, pol je pa pred vsemi njegovimi kolegi rekla - pred 5imi leti si na takem pa takem križišču (natančen opis, kaki bloki, pa kaki avtomobili, pa kaka drevesa so bila tam), zbil pešca, ki je umrl, sam si pa odpeljal s kraja nesreče, pa nikoli te niso našli, pa do danes tega nihče ni vedel. Očitno je bilo res, ker je tipa totalno polilo, pa samo šel je. Pa še ful je zgodbic o tem ...


kera pa je to jasnovidka? mene pa mal zanima! kje, kako prideš v stik z njo?
Kačica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 14. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Kačica » 10. Okt. 2005 12:01

Mene tudi zanima,če kdo pozna kakšno dobro vedeževalko.bi jo rabila.ker mam zadne čase bolj smolo,kot srečo. :cry:
zurer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zurer » 10. Okt. 2005 15:51

jaz nebi upal k vedeževalki. ce bi napovedala slabe stvari bi se non-stop sekril zaradi tega
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 15. Okt. 2005 21:33

O kateri jasnovidki je govora?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Okt. 2005 21:43

A morte po 20x kopirat :?: :roll:, človk še brat normaln nemore...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 20. Okt. 2005 3:23

za izračun npr ujemanje s partnerjem tole: http://www.astrotheme.fr/en/index.php
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
malena3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a malena3 » 20. Okt. 2005 7:43

angelček alex napisal/-a:A kdo mogoce ve kolko stane vedezevanje pri Karin?


10.000 sit stane.....
ti je ne priporočam..meni ni zadela nič! niti kolegici ne...škoda denarja...vožnje in časa.....
Je pa moji kolegici zadela Toodora...koliko ona računa ne vem.....
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 20. Okt. 2005 13:59

Je že bila katera pri Maruči in njenimi kamni (kristali)?
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 20. Okt. 2005 14:07

marateja napisal/-a:Je že bila katera pri Maruči in njenimi kamni (kristali)?

Si vceraj gledala Prvo? :D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 20. Okt. 2005 14:16

ja :D , pa mi je zdej čist tko u glavo padl.
Kva si kej mislt o tem vedeževanju s kristali pa to
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 20. Okt. 2005 15:13

marateja napisal/-a:ja :D , pa mi je zdej čist tko u glavo padl.
Kva si kej mislt o tem vedeževanju s kristali pa to

Niti eno vedezevanje ti ne pove resnicne prihodnosti.. tega ni...lahko ti samo povejo situacije, ki bodo vplivale nate po tvojem astroloskem znamenju in vplivi planetov nanje.. drugega ni.. drugo so vse taktike ljudi/vedezevalcev, da se kaj dodajo, kar je lahko dosti verjetno.. :)
Po moje ti ti kristali povejo precej, ce si jih ze sam zbiras.. in vsak nekaj pomeni.. :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 20. Okt. 2005 15:38

to je vse skupaj en velik larifari...jaz jim ne verjamem...sicer pa mi je škoda denarja za take bedarije :roll:
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 20. Okt. 2005 15:44

jst tut ne verjamem......zakaj pol ne zadenejo na loteriji :?: :!:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
bela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bela » 21. Okt. 2005 17:28

Mislim, da sem že enkrat napisala, da sem šla h eni in me je čist presenetila. Ni vedla niti kdo sem s kje sem. Točno je vedela zaradi katerih problemov sem pršla tja in kaj morm naredit oz. na kaj se morm osredotočit. Povedala mi je vse slabe in dobre stvari o katerih še jest nisem vedela a bodo al ne...pa je blo potem točno to.
Primer: za tipa je rekla,da bo menjal avto (rdečga ima-dobil bo tudi rdečga), pa sem rekla, to za zih ne, ker sva oba brez denarja, in nemogoče, ker ga nimava od nikjer dobit...pa je blo potem čisto naključje, da so dali njegovi starši njihov avto nama, ker so kupli enga novga. To se je zgodilo vse v treh dneh....in dobila sva rdeč avto.
Pa točn mi je povedala, kdaj bom šla na neko potovanja, o čemer se men še sanjalo ni....pa sem potrem res mogla it....
Še zdej mi ni jasno kako to vidi in ve.....sam ni prodajala prazne slame

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov