Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 07. Jun. 2008 3:52

Vsak od nas ima lahko šesti čut in sposobnost napovedoanja prihodnosti. Le aktivirati ga moramo ... :)
sanja1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 15. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja1 » 07. Jun. 2008 11:22

kaj pa pravite na gospodicno Karin?vam je ok?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 08. Jun. 2008 15:28

A kera lahko potrdi za Jovanko iz Dravelj da je OK? Kaj pa Damira? Al pa kerakoli druga iz Ljubljane oz okolice, da je vsak 50% zadela? Nuuuujno rabm nasvet, pa čeprov lažen, sm že obupana... :) kontakte lahko pošlete kr na zs :)
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 12. Jun. 2008 16:50

A mi lahko katera/kateri napiše telefonsko številko vedeževalke na ZS. Ampak res dobre vedeževalke, ki ne govori tja v en dan. S katero ste že imeli izkušnje, in so se zdele resnične.

Namreč jaz sem eno dobro vedeževalko enkart klicala, in sem ji povedala le datum rojstva ter ime, pa je uganila preteklost pa tudi prihodnost, ki se recimo zdaj dogaja. Pa sem še ponovno klicala, pa se več ne oglasi. In se mi zdi res dobra, brez kart...ki je govorila kar tako.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 14. Jun. 2008 14:50

A je šla kera včeraj al pa bo šla dans v City Park v Ljubljani, k zastonj vedežujejo (Danny, Mira Tahirović...) :?:
Če bo kera šla naj prosm mal napiše kako je blo. :)
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Jun. 2008 8:35

^^ Ja jest sm bla pr tej Miri. V bistvu je blo vse bolj na hitro k itak ti tam v tistem šundru ne more lih neki ful poglobljeno razlagat sm bla pa čist šokirana glede na to kar mi je rekla :eek: ... bi šla kr enkrat do nje. A ma kera izkušnje z njo?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 15. Jun. 2008 9:37

MIGRENA napisal/-a:^^ Ja jest sm bla pr tej Miri. V bistvu je blo vse bolj na hitro k itak ti tam v tistem šundru ne more lih neki ful poglobljeno razlagat sm bla pa čist šokirana glede na to kar mi je rekla :eek: ... bi šla kr enkrat do nje. A ma kera izkušnje z njo?


A pa to si ji sam eno vprašanje postavla? Al ti je kr sama kej rekla? A to k si bla šokirana ti je za nazaj kej zadela al kako?
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Jun. 2008 12:16

Ona mi je rekla, da ji lahko postavim dve vprašanji. Jest sm rekla, da nej mi pove za ljubezen na splošno pa je rekla, da to ne more, da moram kej bolj konkretnega vprašat in pol sm rekla za bivšega (zanalaž, da vidim njeno reakcijo) in pol sem ji mogla povedat ime in datum rojstva pa mi je rekla, da nej grem samo stran od njega, ker ni pravi in, da bo še drezal name, ampak nej mu ne nasedem tut, če bom mela kako krizo ali dvome :eek: ... pa ni nč vedla al je on men konc dal al jest njemu.

Pa baje me en fant že kak mesec opazuje oz. ima v mislih in, da bom s tem fantom v roku 3 mesecev skupaj :eek:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Jun. 2008 13:20

scary :twisted:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 15. Jun. 2008 15:25

moj fotr je bil pr tej miri (če mislim pravo.. ne govori čist prav slovensko) no in mu je povedla like vse.. kr je spraševal nekaj za mene in mojo prihodnost..in je prettymuch zadela :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 15. Jun. 2008 15:27

hudo....zdej mi je žou k nism mela časa it.....bom mogla spet par mescov čakat da bojo spet u city parku :(
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Jun. 2008 16:32

rachka_ napisal/-a:moj fotr je bil pr tej miri (če mislim pravo.. ne govori čist prav slovensko) no in mu je povedla like vse.. kr je spraševal nekaj za mene in mojo prihodnost..in je prettymuch zadela :)


Jest govorim o Miri Tahirović, je to ta?

Infatuation: pa sej lahko greš k njej osebno k tisto v city parku je lih tok za vzorec, da ti kaj pove - tam se ti itak ne more posvetit.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 15. Jun. 2008 17:31

MIGRENA napisal/-a:Infatuation: pa sej lahko greš k njej osebno k tisto v city parku je lih tok za vzorec, da ti kaj pove - tam se ti itak ne more posvetit.


Ja to v City Park bi šla tko lih da dobim filing če mi res kej zadane... pa še zastonj je. Ker se ne bi rada spet zafrknla pa šla kr tko, pa plačala tm 30 evrov za brezveze.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 17. Jun. 2008 7:56

A ima katera izkušnje z VAHIDO iz Zaloga?

Iz kje je pa ta Damira?
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 25. Jun. 2008 18:55

Ima mogoče katera izmed punc tukaj gor telefonsko od vedeževalke Ane iz Medvod? Ali pa od katere druge iz "okolice" Škofje loke. Hvala

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov