Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 19. Apr. 2008 13:25

_Le`Ona_ napisal/-a:
montana napisal/-a:leona, povej a ti si bila pri njej, pri sari, pa kakšen imaš občutek,a da ti je dobro napovedala?


Jst sm bla pri Sari 8 let nazaj in sm bla not 10 min ter me je že takrat skasirala takratnih 10.000 SIT ... Zadela pa ni prav nič. Je bila pa pri njej nedavno prijateljica in je doživela isto ...


10 minut :eek: kaj ti v 10 minutah sploh lahko pove
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 19. Apr. 2008 14:22

Zakaj pa hodite k vedeževalkam... :D :yau:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 23. Apr. 2008 9:09

punce ,sej sm že postavla tole vprašanje, pa še enkrat, prosim, a ima kašna izkušnje z Damiro in kakšne, vam je uganla? :? :?:
saan*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a saan* » 29. Apr. 2008 8:02

jest bi lepo lepo prosila če bi mi lahko ena na zs poslala številko od mire tahirovič, al pa stanke iz postojne....ker se mi zdi da ste ju tukaj na forumu najbolj pohvalili....hvaležna bi bila tudi če bi mi še kakšno vedeževalko predlagale=)
lep pozdrav=)
quaero
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a quaero » 09. Maj. 2008 8:08

Je možno, da mi kdo pošlje novo telefonsko številko od Stanke s Postojne na zs, bi bil hvalažen.

Thanx
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 26. Maj. 2008 14:41

sem bolj nova na vašem forumu in ker sem lena se mi ne da prebirat 45 strani vaših postov, ste pa verjetno že govorile o tem katera pozna kako vedeževalko. ful bi si želela obiskat vedeževalko, saj čist vrjamem v te stvari, enkrat je kolegica njihovo družinsko vedeževalko malo povprašala o meni in je ženska dala zame 3 napovedi, ki so se v nulo uresničle!!! kasneje pa še 2. ampak ta ženska noče meni osebno vedeževat, ker kao noče tujcem... kr nekaj.. v glavnem bi vas prosla, če kera pozna kako vredu vedeževalko v mb ali vsaj na štajerkeme koncu, bi vas prosla za kaki kontakt na zs...

lp pa čimveč dobrih napovedi vam želim
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 26. Maj. 2008 15:11

flesherka_ napisal/-a:sem bolj nova na vašem forumu in ker sem lena se mi ne da prebirat 45 strani vaših postov, ste pa verjetno že govorile o tem katera pozna kako vedeževalko. ful bi si želela obiskat vedeževalko, saj čist vrjamem v te stvari, enkrat je kolegica njihovo družinsko vedeževalko malo povprašala o meni in je ženska dala zame 3 napovedi, ki so se v nulo uresničle!!! kasneje pa še 2. ampak ta ženska noče meni osebno vedeževat, ker kao noče tujcem... kr nekaj.. v glavnem bi vas prosla, če kera pozna kako vredu vedeževalko v mb ali vsaj na štajerkeme koncu, bi vas prosla za kaki kontakt na zs...

lp pa čimveč dobrih napovedi vam želim


Kdo pa je tista "družinska" vedeževalka?
Maš eno dobro vedeževalko v Rušah ... Če te zanima, se mi oglasi na ZS ...
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 26. Maj. 2008 16:56

js sm bla do zdej že ene 3x pr eni družinski prjatlc in mi je đabe šlogala, sicer pa računa...
in do zdej se mi je use kar mi je povedala tut uresničl :D
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 26. Maj. 2008 16:59

jst bi šla k eni,če bi mi rekla tist kr hočem slišat :D :D :D
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 26. Maj. 2008 18:53

Damyanchyka napisal/-a:jst bi šla k eni,če bi mi rekla tist kr hočem slišat :D :D :D


Pol pejt k Jasmini.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 27. Maj. 2008 7:16

Infatuation napisal/-a:
Damyanchyka napisal/-a:jst bi šla k eni,če bi mi rekla tist kr hočem slišat :D :D :D


Pol pejt k Jasmini.


Res ja, ona ti pove vse kar hočeš slišat.
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 29. Maj. 2008 18:28

pa ja, men sej sem že napisala, jasmina ni povedala nč pametnga, pa sploh ni zadela, kr nekej tko nasplošno povprek, je pa res u redu damira, ona pa res zadane, ti pove najprej za nazaj, pa za zdej in tko,... :idea:
Uporabniški avatar
ennija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ennija » 04. Jun. 2008 4:38

Ja , Damira je res tisto "pravo", ona je pač profesionalka...(vzame si čas, ima spoštljiv odnos, ne govori kr neki na pamet.... )
Jasmina , je pač dober psiholog, ki pa jo na žalost denar pokvarja...načeloma pa mi ni zadela nič-ČISTO NIČ.

lp
Uporabniški avatar
ennija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ennija » 04. Jun. 2008 4:38

Ja , Damira je res tisto "pravo", ona je pač profesionalka...(vzame si čas, ima spoštljiv odnos, ne govori kr neki na pamet.... )
Jasmina , je pač dober psiholog, ki pa jo na žalost denar pokvarja...načeloma pa mi ni zadela nič-ČISTO NIČ.

lp
Ida
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ida » 06. Jun. 2008 13:40

ennija napisal/-a:Ja , Damira je res tisto "pravo", ona je pač profesionalka...(vzame si čas, ima spoštljiv odnos, ne govori kr neki na pamet.... )
Jasmina , je pač dober psiholog, ki pa jo na žalost denar pokvarja...načeloma pa mi ni zadela nič-ČISTO NIČ.

lp


Živjo,

ali mi lahko prosim posreduješ številko (na zs) od Damire. Hvala in lep pozdrav.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov