Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 10. Apr. 2008 22:00

ana27 napisal/-a:
Mogoče si pa ti njena hčerka in delaš reklamo zanjo.


:roll:

Ne vem ali se ti sploh splača kaj še rečti. Žalostno res!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
sanck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 16. 9. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanck » 10. Apr. 2008 22:09

uf.. to paše na kakšn petek zvečer.. k je konc delovnega tedna in si lahk prepustiš tistemu kar naj bi bilo zapisano 'v zvezdah' .. pol ga greš pa vn žurat čist prerojen :D

velikokrat so mi že šlogal iz ciganskih kart in iz kave. pred kratkim so mi šlogal iz osho zen kart - pogled na čustven področje.

do zdej so mi vse zadel.. se tega ne bojim kar bom slišala..dobro al slabo. to mi pa nikakor ne predstavlja kakšnga okvirja v katermu se nej bi gibalat.. to je tko k je ena že napisala.. te njihove besede ti dajo nek up...mal elana za naprej :) .. sej se pa itak pozab, kar je blo prebran iz kart po 3 dneh :D
pa tisti k nasedate šlogarcam k vam postavlja časovne roke -" 1 mesec pa boš spoznala fatna, al pa nasledn let se boš oženila.. " lahk rečm, da so vas na suh naribal :D v kartah se ne more predvideti kdaj se naj bi kaj zgodilo (če se bo res zgodilo) ..
in istga mnenja sem za zdravstvene probleme, k naj bi jih vidl iz kart.. ja, ajd, da ti reče, da si boln..ne pa da ti začne nabijat nekaj glede hrbtenice, noge..

k naštevate te šlogarce k so vam prerokovale.. a mi lahk poveste iz česa to one šlogajo? fižola, kave.. tarot kart?
"Zivljenje naj ne bo potovanje, v katerem do konca tezimo za privlacnostjo in ohranjanjem vecno mladega telesa. Raje si zazelimo skozenj potovati s kosckom cokolade v eni roki, martinijem v drugi, vpijoc "Wow, kaksna voznja!"
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 11. Apr. 2008 7:09

*_nincy_* napisal/-a:
ana27 napisal/-a:
Mogoče si pa ti njena hčerka in delaš reklamo zanjo.


:roll:

Ne vem ali se ti sploh splača kaj še rečti. Žalostno res!


Ja glede na hvale bi bila lahko. Čudno se mi zdi, da bi tebi 100% zadela, ostalim pa nič.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 11. Apr. 2008 11:19

orhideja1 napisal/-a:Ja glede na hvale bi bila lahko. Čudno se mi zdi, da bi tebi 100% zadela, ostalim pa nič.



Ja zadela ji je, ker vedno vsem isto reče - in pol ni hudič, da ena res ima točno tazga življenja/situacij :)....kšna pa sam določene.....
npr. men je tut rekla da mam očetov karakter - to je zadela čist..pa da se starša ne razumeta lih najbol - to tut zadela =)....
rekla pa mi je tut da sm mela 2 večja izdatka - ne da bi js vedla...pa še ostale stvari k jih pač dejansko vsem reče kokr sm vidla po forumu.

Tut če bi js šla zdej "šlogat" pa bi rekla ene 80-im ljudem, da se bojo poročil čez 2 leti, grem stavt da pr parih bi blo to res..če veste kaj hočem povedat :D
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 11. Apr. 2008 11:39

orhideja1 napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:
ana27 napisal/-a:
Mogoče si pa ti njena hčerka in delaš reklamo zanjo.


:roll:

Ne vem ali se ti sploh splača kaj še rečti. Žalostno res!


Ja glede na hvale bi bila lahko. Čudno se mi zdi, da bi tebi 100% zadela, ostalim pa nič.



100% mi BTW ni morala zadeti oz. še ne vem če mi je.... ker če še ne veš so tukaj govori o prihodnosti. :roll:


mal si pejte pregledat celotno to temo pa boste našle punce,ki jim je tudi ona zadela veliko!

Pač men je zadela, vam pa NE...in kaj je lahko lepšega? :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 11. Apr. 2008 13:09

Infatuation napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:Ja glede na hvale bi bila lahko. Čudno se mi zdi, da bi tebi 100% zadela, ostalim pa nič.



Ja zadela ji je, ker vedno vsem isto reče - in pol ni hudič, da ena res ima točno tazga življenja/situacij :)....kšna pa sam določene.....
npr. men je tut rekla da mam očetov karakter - to je zadela čist..pa da se starša ne razumeta lih najbol - to tut zadela =)....
rekla pa mi je tut da sm mela 2 večja izdatka - ne da bi js vedla...pa še ostale stvari k jih pač dejansko vsem reče kokr sm vidla po forumu.

Tut če bi js šla zdej "šlogat" pa bi rekla ene 80-im ljudem, da se bojo poročil čez 2 leti, grem stavt da pr parih bi blo to res..če veste kaj hočem povedat :D


Vemo in se strinjamo. Bo čisto držalo, da je res tako.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 11. Apr. 2008 13:11

*_nincy_* napisal/-a:

100% mi BTW ni morala zadeti oz. še ne vem če mi je.... ker če še ne veš so tukaj govori o prihodnosti. :roll:

Pač men je zadela, vam pa NE...in kaj je lahko lepšega? :D


Kako zdaj, če se gre za prihodnost, potem ne moreš reči, da ti je zadela.
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 11. Apr. 2008 17:25

orhideja1 napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:
ana27 napisal/-a:
Mogoče si pa ti njena hčerka in delaš reklamo zanjo.


:roll:

Ne vem ali se ti sploh splača kaj še rečti. Žalostno res!


Ja glede na hvale bi bila lahko. Čudno se mi zdi, da bi tebi 100% zadela, ostalim pa nič.


orhideja javlja se še ena njena hčerka po tvojem, meni je tudi vse zadela! lp
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 11. Apr. 2008 19:31

orhideja1 napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:

100% mi BTW ni morala zadeti oz. še ne vem če mi je.... ker če še ne veš so tukaj govori o prihodnosti. :roll:

Pač men je zadela, vam pa NE...in kaj je lahko lepšega? :D


Kako zdaj, če se gre za prihodnost, potem ne moreš reči, da ti je zadela.



Ne vem ali se delaš neumno ali kaj je s teboj...kar mi je za preteklost povedala o meni in moji družini je zadela(glede na to da nekaterim tukaj ni NIČ)...kaj bo naprej pa ne vem....

Resnično upam, da tokrat razumeš,ker se mi počasi ne da več!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 11. Apr. 2008 22:18

*_nincy_* napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:
ker če še ne veš so tukaj govori o prihodnosti. :roll:


Potem smo tukaj vsi neumni. Jaz sem šla k vedeževalki, da mi napove prihodnost. Ne rabim nekoga, da mi razlaga preteklost :roll: To vem sama.

Je pa tako, če vanjo verjameš, potem si zapomniš lepe stvari, si jih malo prirediš in misliš koliko ti zadene.
Dejstvo pa je, da se prihodnosti ne da napovedati, vsaj tako ne, da bi ti neka Jasmina lahko napovedala kaj se bo dogajalo v tvojem življenju.
Sem prepričana, da ona niti zase tega ne ve. Če bi vedela, ne bi bila ločena.
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 11. Apr. 2008 22:55

sanjaanja napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:
*_nincy_* napisal/-a:
ker če še ne veš so tukaj govori o prihodnosti. :roll:


Potem smo tukaj vsi neumni. Jaz sem šla k vedeževalki, da mi napove prihodnost. Ne rabim nekoga, da mi razlaga preteklost :roll: To vem sama.

Je pa tako, če vanjo verjameš, potem si zapomniš lepe stvari, si jih malo prirediš in misliš koliko ti zadene.
Dejstvo pa je, da se prihodnosti ne da napovedati, vsaj tako ne, da bi ti neka Jasmina lahko napovedala kaj se bo dogajalo v tvojem življenju.
Sem prepričana, da ona niti zase tega ne ve. Če bi vedela, ne bi bila ločena.



Nisem še bila pri Jasmini, toda ni važno!! Dar vedeževanja ne pomeni, da ve vse in da bo lepo živela!! Vi preveč pričakujete!!
Meni so zadeli težke stvari, na žalost!!
Tudi jaz ne rabim nekoga, da mi razlaga preteklost!! Preteklost že poznam!!
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 11. Apr. 2008 23:01

Punce ne se slepiti in se pustiti vplivati osebi kot je vedeževalka.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 23:02

js vem, da vedeževalki ne bi verjela, če bi mi kaj povedla o prihodnosti...ma sej tega ne morš vedt...
mi je pa ena starka gledla u karte (sosedina sorodnica, tko da sm šla tja zgolj iz radovednosti) in mi je povedla kar veliko pravilnih stvari o moji sedanjosti in preteklosti...res me je kar zmrazilo... :?
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 12. Apr. 2008 7:23

sanjaanja napisal/-a: Če bi vedela, ne bi bila ločena.


A je ločena? Pa sej živi z enim tipom (mož?)- vsaj takrt k sm bla js tm je blo tko.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 12. Apr. 2008 8:00

Infatuation napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a: Če bi vedela, ne bi bila ločena.


A je ločena? Pa sej živi z enim tipom (mož?)- vsaj takrt k sm bla js tm je blo tko.


Ja to je njen drugi mož. Nekaj let mlajši od nje. S prvim pa se je ločila, ker jo je prevaral s kolegico. Z njim je imela tudi otroke. Sicer ne vem koliko. Zdaj jih ima 5.
Če bi jaz videla v prihodnost se sigurno ne bi poročila s tipom za katerega bi vedela, da me bo prevaral. In to s kolegico.

Očitno potem nič ne ve.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov