Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 31. Mar. 2008 9:30

lilt napisal/-a:Ej punce hvala za odgovore, zdej bom šla spet pa me mal zanima kako ste bile ve zadovoljne,

lp



Sporoči, kako je bilo!! :)
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 31. Mar. 2008 9:57

FreakyGirl7 napisal/-a:
sanja24 napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Tako, jaz pa sem zdaj zaključila s to Jasmino. 2X sem bila pri njej, obakrat je vse v nulo zadela, obakrat sta se mi po tem, ko sem prišla od nje zgodili dve slabi stvari, ki jih je tudi napovedala. Lani je napovedala prometno nesrečo brata (točno kdaj bo in da bo v smrtni nevarnosti- vse se je tudi res zgodilo), letos avgusta mi je pa nekak ne-direktno napovedala mamino smrt. In 1 teden po tem, ko sem bila pri njej, se je tudi to uresničilo. Tako, da hvala lepa. Zdaj čakam, da se mi uresniči še kakšna dobra (lepa, pozitivna) stvar, ki mi jo je napovedala, slabih imam pa zaenkrat dovolj. Če bi šla še tretjič, bi mi najbrž povedala, kdaj bom umrla jaz. Se bom rajši pustila presenetit.

Pa še to: prijateljici s katero sma bili skupaj pri njej je rekla, da bo tudi njen fant imel prometno nesrečo, vendar ne bo huje poškodovan. Imel jo je prejšnji teden, v noči iz četrtka na petek.


očigledno bomo res dolgo živeli nekateri,moji znanki je rekla da bo doživela od 65-69 let in da bo žal usodna nesreča ni pa rekla kakšna, lp


a res ? joj .. to je tko grozn če ti kdo napove smrt nekoga, k pol sam čakaš kdaj bo pozvonu telefon. Js rajš sploh nebi šla, k to je res kruto..kaj pa če ti reče d boš hmalu umrl...

kje se pa da dobit to žensko ?! :eek:


Vsem, ki jih poznam je do zdaj napovedala neke prometne nesreče in težke noge v prometu, ter smrt neke osebe v družini. Pri meni je blo pač to naključje, da se je oboje zgodilo. Tudi od kolegice fant je neke ruknil avto, ampak to je pa tudi vse. Najprej sem misla, da je obe stvari napovedala samo meni in sem bla prepričana, da ona vse zadane in da res zna napovedat, potem pa sem vidla, da jo to napovedala vsaki moji kolegici. In ni ga vraga, da nena vsak vsaj enkrat v življenju mal zbije avta.

Dobre stvari o katerih sem govorila, pa se še vedno ni nobena uresničla.
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 31. Mar. 2008 14:49

Moji sestri je Stanka povedala, da bo imela probleme z ledvicami (kamne) in tako je bilo!! Meni pa operacijo na maternici (tudi prav)!!!
Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 31. Mar. 2008 15:21

frankie napisal/-a:Moji sestri je Stanka povedala, da bo imela probleme z ledvicami (kamne) in tako je bilo!! Meni pa operacijo na maternici (tudi prav)!!!


hmm .. ja no..zdej pa nevem al je to sam loterija al pa je kej resnice v tem :?
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 03. Apr. 2008 13:08

FreakyGirl7 napisal/-a:
frankie napisal/-a:Moji sestri je Stanka povedala, da bo imela probleme z ledvicami (kamne) in tako je bilo!! Meni pa operacijo na maternici (tudi prav)!!!


hmm .. ja no..zdej pa nevem al je to sam loterija al pa je kej resnice v tem :?



Ni samo loterija!!!
yavanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a yavanna » 04. Apr. 2008 7:22

Frankie, vidim, da imaš nekaj izkušenj s Stanko. Bi lahko malo povedala o tem, koliko je časovno zadela napovedi. To, da njene napovedi niso povsem iz trte zvite, sem že ugotovila, le časovno niso povsem skladne.

LP, Yavanna
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 09. Apr. 2008 13:10

No vse tiste,ki tako lepo blatite jasmino lahko samo rečem roko na srce ženska je fenomen....

Pred dalnimi leti je šla tja moja mami, napovedala ji je tako prihodnost, da nikoli več ne upa nikamor Zakaj? Zato,ker ji je vse uganila.

No in ravno ne dolgo nazaj sem spravila tja tudi jaz svojo rit.....
Seveda sem šla tja z dvema prijateljicama, sama sem šla bolj za iziv kot kaj se bo resnično zgodilo.

Ko je začela razlagati mojo preteklost, sem skor padla po tleh (če bi lahko bi tisti moment samo ven zbežala).
Še danes sem v takem šoku da ne morem vrjeti. Če ne bi vedela da je moja mami v sužbi bi dala roko v ogen da je bila minuto prej pri njej in ji vse povedala.

No tako kot je ostalim napovedala 2 otroka je meni 3 ampak niti en spol ni hotela omeniti.
Težave s hrbtenico in to hude imam že od manšega.
Poškodovana kolena seveda jih imam od treniranja odbojke.
Moj bivši fant je bil svetel in tudi športnik je bil.
Moja simpatija oz. moja prva ljubezne še od otroških dni je temna in tudi sedaj imava en čuden odnos, in da je bil prizadet zaradi mene(sicer sem ga to vprašala šele po tem ko sem šla od Jasmine domov, če mi je takrat res zameril in je rekel da je to resnica, to se pravi tudi to drži.
Moji starši se ne razumejo,(je povedala vse zakaj in kako) to je tudi res.
Fax katerega obiskujem ima veliko matematike kar pa jaz ne maram, čista resnica
karakterno isti oče bolje me ne bi morala oceniti
da sem oseba,ki imam na vzunaj oklep na znotraj pa totalno čustvena, kaj naj rečem kot da to je tudi zadela.
da sem imela 4 izdatke večje (tudi to je res)
Da bom nekaj dedovala po babici ne morem povedati
da se ženim pri 25 letih tudi še ne vem
da bo ta moja simpatija moj mož to tudi še ne vem

Tako da meni je ZADELA!!!!

In če iz kerega razloga ne grem več je to ta ker me je brala kot odprto knjigo in me je zelo strah še kdaj kaj takega slišati.

Sedaj sem bol okvirno povedala,ker svoje ga življenja ravno nisem hotela pisati tukaj gori.
Zadnjič spremenil *_nincy_*, dne 02. Jul. 2010 12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 09. Apr. 2008 21:46

Imaš pač srečo, ali pa si ena izmed tistih, ki se ji je "usralo" po domače povedano. Jasmini ja, ne tebi.

Jaz moram reči, da mi ni nič zadela. Glede fanta je zgrešila 200% ne le 100%. Govorila mi je čuda stvari o njem, jaz ga pa sploh nisem imela. Isto govorila o 4 izdatkih, ki jih nisem imela. Težave s hrbtenico je tudi meni omenila pa jih nimam. Omenila mi je ženske težave, ki jih tudi nimam. Isto je meni rekla, da imam očetov karakter, kar tudi mislim, da ni res. Tudi meni je omenila, da bom imela daljše potovanje v roku 1 leta, ki ga nisem imela. Po babici naj bi pri nas dedoval oče, ampak babica sploh ni več živa. Sestra naj bi se poročila v roku dveh let, ampak je še po 3 letih samska. Edino glede otrok še ne vem, če je kaj zadela (fantek, punčka).
Tako, da se mi zdi, da že težko tako zgrešiš kot mi je ona.

Mogoče si pa ti njena hčerka in delaš reklamo zanjo.
piza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a piza » 10. Apr. 2008 10:06

Ja tudi jaz sem že bila pri Jasmini, pa nisem kdo ve kako zadovoljna. Pač kr neki, ni zadela moje preteklosti, no malo že, dejala mi je , da imam dva otroka - imam samo enega sina, glede zdravja mi ni zadela, bila pa sem pri njej zjutraj, popoldan pa sem imela razgovor za službo in prav zaradi tega sem šla k njej, ker sem si zelo želela te službe. Dejala mi je , da bova v ožji izbor prišli dve in, da bo sprejeta tista, ki bo imela večje "veze". No sprejet je bil en moški,....., jaz sploh nisem prišla v ožji izbor, samo na razgovor so me povabili.
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 10. Apr. 2008 11:00

ja, bejbe, tkole je, men Jasmina ni uganla nič, vsaj za nazaj, :? ,kaj bo za naprej pa res ne vem, kakor pa kaže tud ne, ker ena reč naj bi že bla, pa ni tako, kot je rekla, :oops: sm pa šla še do Damire, to je pa čist nekaj druzga, za nazaj, 100%, :wink: :eek: ,kako bo pa za naprej, bom pa tud vidla kar kmalu, nekaj je pravzaprav že res, tko, da veste tud tiste, ki ste ble tako prijazne in ste mi dale fon št. od obeh, :lol: , hvala,
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 10. Apr. 2008 12:36

FreakyGirl7 napisal/-a:
frankie napisal/-a:Moji sestri je Stanka povedala, da bo imela probleme z ledvicami (kamne) in tako je bilo!! Meni pa operacijo na maternici (tudi prav)!!!


hmm .. ja no..zdej pa nevem al je to sam loterija al pa je kej resnice v tem :?


Sestri je zadela v polno tudi časovno ( 2 tedna) meni pa tudi (1 mesec)!! DRuge stvari je zadela, vendar ne časovno!!
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 10. Apr. 2008 16:49

montana napisal/-a: sm pa šla še do Damire, to je pa čist nekaj druzga, za nazaj, 100%, :wink: :eek: ,kako bo pa za naprej, bom pa tud vidla


Na kakšen način pa Damira prerokuje? S kave, al kar tko pač ko te vidi, al iz česa druzga?
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 10. Apr. 2008 18:30

Pri Jasmini je že to precej sumljivo, ker te vse prepraša. Potem pa govori tisto kar si že sam njej povedal. :roll:
Uporabniški avatar
ennija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ennija » 10. Apr. 2008 18:40

Tudi jaz sem bla velikokrat pri Jasmini...kaj naj rečem??? ...ja s svojim videnjem o vsem dobrem (ja bosta skupaj, pa otrok, pa nova služba in bla bla) mi je ful pomagala, da sem se laže pobirala in šla naprej Z UPANJEM , vendar, ko sem se sama skulirala v glavi "sem vstala in šla pokončno naprej", vse tiste njene besede-pa so bile RES LE BESEDE, ker do dejanj ni nikoli prišlo......

Bila pa sem tudi pri Damiri....ja res je drugače pri njej.....ona je pri svojem delu "profesionalka" in predvsem človek...pri njej nimaš občutka, da si stranka s številko, ampak človek, ki čuti z njim in mu želi pomagati..nikoli je ne priganja čas, ker ne daje v ospredje denar...dela samo dopoldan (ima največ 3 stranke na dan, kajti popoldan je z družino)..
Tudi "slabe" stvari pove na sprejemljiv način.....
skratka mene je prepričala, da svoje delo 100% obvlada

P.S. Od svojega zaslužka tudi odvaja davek, kar se na ceni ne pozna(30 e)...ga še katera druga????

Nikogar ne želim blatiti, niti nikomur delati reklamo....vsak naj sam presodi...konec koncev, zato pa smo tu, da si izmenjamo izkušnje..

Lep pozdrav...
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 10. Apr. 2008 18:47

a lahko dobim cifro od stanke na zs prosim, hvala

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov