Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 05. Dec. 2007 12:55

Konec Oktobra sem bila pri njej v starem stanovanju!!!
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 06. Dec. 2007 14:48

matrona napisal/-a:A mi lahko katera prosim pošlje kontakt gospe Jasmine iz Cerkelj na ZS. Najlepša hvala.


A si se že naročila? A boš povedala, če ti bo kaj zadela,... :o
matrona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 3. 2005
Kraj: Piran

Neprebrana objavaNapisal/-a matrona » 07. Dec. 2007 17:41

A si se že naročila? A boš povedala, če ti bo kaj zadela,... :o[/quote]

Ojla,
danes sem bila pri njej. Kar se tiče mojega zdravstvenega stanja in problemov, je na osnovi tega, kar čuti, dosti zadela...za nekaj je govorila, da imamo v družini, ampak glede na to, da že od otroških let nisem v stikih z očetovo družino, za to ne morem reči.
Malce me bega njen način; namreč postavi neko vprašanje: konkretno-kakšen je pa kaj vajin odnos z mamo? Pa ji povem, pa mi reče, da čuti...ampak potem mi pa butne kakšen detajl, pa sem čisto presenečena.
Če jo primerjam z Jovanko iz Dravelj bi rekla, da mi je Jovanka konkretneje kaj povedala, ampak pri njej nisem bila že morje časa in sem hotela nekoga drugega, ker sva si z Jovanko preblizu in mi itak hoče videti vse najbolje. Drugače pa, glede na to, da sem šla k njej predvsm z eno situacijo, ki me mori, nisem dobila konkretnega odgovora na to (kar bi verjetno bilo precej iluzorno, saj se stvari neprestano razvijajo), mi je pa povedala kako se lahko stvari obrnejo, katero pot ubrati, je pa odvisno samo od mene...
No, glede na to, da danes nikjer ne najdem ključev od avta in, da sama mislim, da sem jih usjala, je ona rekla, da sem jih založila....bomo kaj kmalu videli ali je res :)
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 08. Dec. 2007 15:20

matrona - kok ti je pa Jasmina kaj za naprej povedala? K men je npr. za ene 10 let vnaprej in bom lahko šele takrt vidla, če je uganla. :? Drugače pa pomoje ona ful zadane to kar se ti trenutno dogaja v življenju (verjetno čuti pač energijo od človeka), za naprej pa kakor komu.
matrona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 3. 2005
Kraj: Piran

Neprebrana objavaNapisal/-a matrona » 08. Dec. 2007 19:26

Infatuation napisal/-a:matrona - kok ti je pa Jasmina kaj za naprej povedala? K men je npr. za ene 10 let vnaprej in bom lahko šele takrt vidla, če je uganla. :? Drugače pa pomoje ona ful zadane to kar se ti trenutno dogaja v življenju (verjetno čuti pač energijo od človeka), za naprej pa kakor komu.


iskreno, nič konkretnega, da imam 16 let izredne sreče pred sabo, posel ok, 2 otroka...kaj vem, nič takega na kar bi se lahko obesila ali bi bilo časovno določeno..meni je kul njena energija in to sem v tem trenutku rabila in to meni ful pomenilo...da sem prešaltala na pozitivizem...bomo sedaj videli kaj bo rekla moji prijateljici, sem jo opozorila naj ji nič ne govori na to kako si s kom ipd in naj si pripravi vprašanja....
no, še vedno bi pred jasmino priporočala jovanko....konkretnejša, več stvari vidi, pa še piše ti...
Uporabniški avatar
ennija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 10. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ennija » 08. Dec. 2007 19:47

POZDRAV..
...zelo dobro mnenje in izkušnje imam z "delom" Damire iz Črnuč.
Pove veliko in tudi časovno zelo natančno opredeli....Ni vezana na čas in se res maximalno posveti stranki in delu (karte, nihalo in "dar")Res sem bila prijetno presenečena..

Tudi moje mnenje o Jasmini je sicer zelo dobro in mi je res veliko pomagala, vendar me moti to, da ima vmes veliko telefonskih klicev (na račun tega se zgublja čas), veliko naročenih strank (na pol ure)...včasih je vse preveč rutinsko..je pa res, da delo obvlada tudi s psihološke strani, da je zelo pozitivna, umirjena in da že to dobro vpliva na stranko....

p.s....seveda, vse pa je treba jemati z neko "rezervo"...je pa že to uspeh, če gledaš na svet z optimizmom :)
kr,ena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kr,ena » 08. Dec. 2007 23:54

Lep pozdrav !

Ej mene pa zanima če bi mi lohk sporočila na zs telefonsko od te iz črnuč.

Bi ti bla zelo hvaležna, pa še kolk pa računa, pa ali je starejša gospa?

hvala, lp
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 09. Dec. 2007 11:28

Jaz bi tudi prosila za telefonsko od Damire iz Črnuč, če mi pošlje ena na ZS. :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 10. Dec. 2007 18:48

Mi je pa res čudno, da Jasmina vsaki napove 2 otroka.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 10. Dec. 2007 19:36

Tudi meni in neki kolegici je napovedala po dva. Sem pa govorila po telefonu dvakrat z neko jasnovidko (ne prerokuje iz kart, ampak ima videnja) in mi je obakrat napovedala tri otroke pa nisem povedala, da sem že klicala.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 10. Dec. 2007 21:46

ženska napisal/-a:Tudi meni in neki kolegici je napovedala po dva. Sem pa govorila po telefonu dvakrat z neko jasnovidko (ne prerokuje iz kart, ampak ima videnja) in mi je obakrat napovedala tri otroke pa nisem povedala, da sem že klicala.


A to ti je Mira morda napovedala-po tel?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 11. Dec. 2007 23:29

Ne, ni bila Mira.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 16. Dec. 2007 18:23

Mene pa zanima, če je možno oz. če je mela kera tako izkušnjo da ji je npr. Jasmina povedala za nek dogodek, ki naj bi se zgodil v preteklosti, pa veš da se ni, pa da se je potem to v prihodnosti zgodilo?
A bi blo možno, da pač vedeževalka čuti/vidi nek dogodek, samo da pa ne zna opredelit, a se ti je to že zgodilo al se šele bo? :gruebel:
BONARO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 26. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BONARO » 17. Dec. 2007 12:00

[A bi blo možno, da pač vedeževalka čuti/vidi nek dogodek, samo da pa ne zna opredelit, a se ti je to že zgodilo al se šele bo? :gruebel:[/quote]

Seveda je možno, še sploh če je bolj šibka v tem, kako časovno opredeljuje dogodke.
yavanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a yavanna » 17. Dec. 2007 19:08

Že nekaj časa spremljam tole debato, ker me je vedeževanje vedno zanimalo. Najbolj me je pritegnilo tole zadnje - koliko časovno zadanejo. Precej tega sem iz čistega firbca dala skozi in moram reči, da nekje do polovice, po mojih izkušnjaš, zadanejo v piko natančno, druga polovica pa malce lebdi v zraku in se zgodi verjetno šele potem, ko že skoraj pozabiš, da ti je kdo to napovedal. Govorim seveda o vedeževalkah kot so Stanka, Jasmina in Jovanka iz LJ. Vse so mi prihodnost napovedale v osnovi enako, celo z istimi besedami, je pa res, da naj bi se glavnina napovedanega začela dogajati v letu 2008, pa tudi časovno niso hotele biti hudo natančne. Kar mi je napovedala Stanka, pri njej sem bila najprej in je bila še najbolj natančna, se je polovica zgodila s kirurško natančnostjo, druga polovica pa sploh ne. Mogoče sem si od šoka tudi napačno zapisala. Vem, kaj bi se moralo zgoditi v prvi polovici naslednjega leta, pa lahko poročam.
Mene to preprosto zanima, mi pa na misel ne pride, da bi zaradi vedeževalk in njihovih napovedi spreminjala svoje življenje. Težko me bo nekdo prepričal, da je nekaj črno, če jaz vidim, da je belo. Koliko lahko vplivaš sam, da se ti bo njihova napoved uresničila? V mojem primeru ne dosti, saj so napovedi tako odštekane, da jih niti ne morem in v tem trenutku niti ne želim realizirati. Zamenjala naj bi službo, tega sploh nočem, preselila naj bi se, nimam volje. Stanka mi je npr. rekla, da bom dobila en zajeten kupček denarja, nisem imela pojma od kje, pa sem ga in to v času, ki ga je napovedala. LP Yavanna

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron