Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 01. Okt. 2004 22:40

Michael napisal/-a:jaz nocem nikogar poslusat kako in kaj bo z mano, sem sam svoje usode krojac :!: pa lih tok kesha nimam, da bi devu za te vedezevalke, da mi govorijo kar si zelim, k ze itaq sam vem, ne rabim da mi se ona to pove :roll:


:lol: :lol: a je*i ga....nekateri pač potrebujejo ves čas nekoga za sabo da jih rine naprej....pa je lahko tudi samo ena neznanka, k keš pobera za tist k itak že sam veš
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 01. Okt. 2004 22:44

pezda....jaz bom ratu vedezevalc, ju3 grem po karte in knjigo da se naucim, pol pa lubice, da vam napovem lajf, cena vedezevanja 5batu, pocen ane :D
Gone
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 01. Okt. 2004 22:56

Michael napisal/-a:pezda....jaz bom ratu vedezevalc, ju3 grem po karte in knjigo da se naucim, pol pa lubice, da vam napovem lajf, cena vedezevanja 5batu, pocen ane :D


:lol: :lol: da se ne boš preveč u stroške vrgu no.....karte pa knjigo ti lohk jst posodm...... :lol: sam tega itak ne rabš....nakladat pa že znaš....a ne
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 13. Okt. 2004 18:08

A ima kdo izkusnje z vedezevalko karin in Maruco?
Klea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klea » 18. Okt. 2004 10:11

Jst sem bla že 2, sam se morš zavedat da tud če ti ona reče da boš npr. dobr materialno preskrbljena, da to še ne pomeni nič dokler ti sama ne boš riti dvignala. Zavedat se mormo da nam karte kažejo glede na trenutno stanje in se skoz leta spreminjajo. Je pa dobr feeling, če ti pove neki lepga :flower:
It's a sunny day!!!
najbo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a najbo » 24. Okt. 2004 15:32

Tud mene je zanimalo kaj bo z mano v prihodnosti... in zdelo se mi je, da zgubit nimam kej... pa so mi povedale... ena, dve, tri, štiri... vse so povedale isto!! tudi časovne opredelitve ne odstopajo... naj verjamem? ne vem, bom vidla čez kak mesec, ko naj bi se nekaj od povedanega zgodilo... vsem pa, da se uresničuje moji frendici... vse, kar ji je bilo povedano!! verjela bom šele potem, ko se bo zgodilo tud men...
Uporabniški avatar
redlion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 28. 9. 2004
Kraj: strawberry city

Neprebrana objavaNapisal/-a redlion » 24. Okt. 2004 20:37

men se je to zgodil cist slucajn..
sm bla v kaficu z enim folkom pa je prisla.. in ena frendica jo je pac poznala.. pa pride vedezevalka do mene ce mi lahk roko pogleda, k baje da oddajam neko mocno energijo..
sm skori dol padla kaj vse mi je povedala z moje preteklosti! tut za zapestnco k sm jo mela na roki.. je rekla da sem jo dobila od fanta za eno leto, ampak je ni on kupil.. pa sm ga vprasala ce je res. je reku da je bi takrat brez dnarja, pa da si je sposodil od mame..

katy, kaka je situacija s tabo? vse ok?
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 25. Okt. 2004 6:16

Jaz sem bil pri vedeževalki, in nikoli več. Ne vem kako ampak fulll dobr me pozna in vse kar je rekla je bilo res, pa tudi uresničilo se je. Itak da na začetku nisem verjel nič od tega kar je rekla, ampak potem ko se ena stvar zgodi, pa še druga... sem bil prisiljen verjeti. Zdaj pa nočem vedet za svojo "usodo".
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 29. Okt. 2004 0:03

Neakteri imajo res to "pozitivno " lastnost al kakorkoli se že temu reče, da ti znajo vsaj približno napovedati prihodnost. Je pa po naši mali deželici veliko in večinoma takšnih, ki te sam nategujeo za keš. Moraš res naletet na tistega tapravega, če si že iz radovednosti želiš izvedeti prihodnost.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
jure
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jure » 16. Nov. 2004 11:58

Hi guys! Tut mene firbec matra, kako bo v prihodnje. A ma kdo telefonsko od te vedeževalke Karin? Thx.
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 16. Nov. 2004 11:59

yo jure, Slika
drugac pa, a vrjamete v to vedezevanje? :o jaz ne, sploh
Gone
Uporabniški avatar
sončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica » 30. Dec. 2004 12:31

No mene pa zanima, če katera pozna kakšno dobro vedeževalko v Mariboru ali pa okolici? Moja mama hoče na vsak način k njej, pa nima pojma kam. No jaz pa bi tud šla, me zanima. Zato s predlogi na dan.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 30. Dec. 2004 16:41

Jaz sm bila v Mb pri stirih vedezevalkah-le ena ni bla slaba (Zvezdana), ostale bolj tko...je pa baje se ena v Slovenski Bistrici, ki ni slaba..moram vprasat!
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 30. Dec. 2004 23:45

khm... no js ne vem ce bi sla... nekak se mi ne zdi, da ma nekdo tvoj lajf v rokah in tko.. rada mam, da sama odlocam kaj se bo zgodil, pa da mam sama vse ''vajeti v rokah''.

ker nekak sam, ce gres k vedezevalki, tud ce noces, podzavestno vplivas na to,d a se pol tiste stvari, ki ti jih napove, res zgodijo, al pa vsaj priblizno. pol gres pa spet, ker pac verjames, da je zadela in tko.

no ne recem, nekaj mora bit an tem, sam karkol je, ni zame... :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
libyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a libyka » 31. Dec. 2004 9:34

[color=blue]JAH...jst bi pa kr rekla da vrjamem v vedeževanje.. :P ok mogoče v šloganje mal manj,ampk v horoskope pa!! :D :D :top:[/color]
Libyka
*Chad Murray~SWEETKO*

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov