Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 29. Jun. 2007 16:20

aha se mi je kr zdelo ja :) ..a drugač si že bla pri njej?
mayi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mayi » 29. Jun. 2007 16:36

a kera ve za kakšno dobro vedeževalko ki tudi nič ne računa da je v okolici ljubljane,razen te iz šenčurja in stanke iz postojne če je še katera dobra....?
lp
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 29. Jun. 2007 19:48

*pupika* napisal/-a:a ta jasmina odgovarja tudi preko telefona?


Tudi ja.
dm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dm » 30. Jun. 2007 7:54

me zanima ce se vam je zgodilo da vam 3 razlicne vedezevalke povedo isto pa se dogaja nasprotno(sloganje iz kave)
res pa je da je treba se docakat trenutke ki so jih napovedale....custvena tezava
Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 01. Jul. 2007 10:23

Včasih sem bila kar malo obsedena s temi linijami 090 in sem klicala vedeževalko tud po 3x na teden. Dokler seveda račun ni bil astronomski. Velikokrat sem klicala na isto linijo in dobila različne odgovore. Zdaj sem sicer že starejša in sem pred kratkim imela eno majhno krizo, zato sem takoj spet pograbila telefon in klicala. Ena mi je rekla da bova z fantom nazaj skupaj, drugi, da se bo vrnil, le da jaz v zvezi ne bom srečna. Zdaj sem tako pod tem vplivom, da samo čakam trenutek da se bo vrnil, čeprav bom neprestano napeta in bom čakala kdaj bova šla narazen,.....mislim :roll:
Sama sem si že 10000x obljubila, da se bom prepustila usodi in kar bo bo,....a nažalost sem spet pograbila slušalko in klicala. Izgubila pa sem tudi vsakršno upanje, da bi bila s tem fantom lahko kdaj srečna. Ker imam to napoved neprestanoma v podzavesti. Zanima me če ma še katera podobno izkušnjo? Ker večinoma govorite o vedeževalkah, ki jih obiščete na domu, me zanima, (če je katera kdaj klicala te 090 linije), če se je kaj uresničilo,...?
Just dance!
Uporabniški avatar
_radovedna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _radovedna » 01. Jul. 2007 11:09

ja js sm tud že bla pr vedeževalki pa mi je vse potofla! nevem kaj bo na tem ampak,... zadela mi je res vse! Presenečena sem bla, da lahko nekdo več toliko stvari o nekom. Meni še ni povedala da lahko pričakujem otroka :) Drugače pa čestitke!! :D
mayi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mayi » 01. Jul. 2007 17:04

te smem vprašati pri kateri vedeževalki si bila, ki ti je vse zadela?
lp.....
Uporabniški avatar
schranz_lady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 3. 7. 2007
Kraj: pivka

Neprebrana objavaNapisal/-a schranz_lady » 05. Jul. 2007 11:56

am....jst sm bla pr vedeževalki pa je vse skp tist s veš tok nasplošn da itaQ neki bo res....večinoma je pa vse skupaj streljanje v praznino...ok...sei obstajajo tui take k kei zadnejo in napovejo prow in celo take k res imajo 6.čut...sam takih je od vseh vedeževalk k delujejo le 1% ...seveda je pa to le moje mišljenje in prepričanje...
[neumNi Łjudje me poSkušaJo raZumeT• PametNi so že zDavnaJ Od neHaŁ• noRci se še TrudiJo ×]
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 06. Jul. 2007 11:31

Se strinjam s tabo. Večina vedeževalcev je farsa :runningdog:
Uporabniški avatar
Pink Panterka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a Pink Panterka » 06. Jul. 2007 12:11

Nikol ne bi šla k vedeževalki, ker se mi zdi škoda metanja mojega prostega časa in denarja za nekoga, ki bo pametoval kaj se mi ob zgodilo.
Mi bo rekla,da bom mela ful velik dnarja- seveda bom pod vplivom teh besed manj kupvala in bo dnar res prletu,mislm halo...

Ne vem,moje mnenje je,da jst v to ne verjamem in bi bla prov mal razočarana,če bi kdo od mojih bližnjih sorodnikov verjel v vedeževanje. Se mi zdi res brez vezno pametovanje neke ženske, po možbosti oblečene tako,da te postane strah, z tihim, počasnim glasom...ah,ni zame.
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 06. Jul. 2007 14:33

Jaz sem bila in me ni sram. Kaj če bi povedala, da dve vedeževalki sta mi povedali take posebne reči, neverjetne reči in da sta zadeli v polno. Šlo je za življenske zadeve! Vem, da eni so za nič, toda obstajajo tiste, ki imajo 6. čut.
lp

:runningdog:
mayi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mayi » 10. Jul. 2007 9:26

mi lahko poveš pri kateri vedeževalki si bila too?
lp
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 10. Jul. 2007 11:52

mayi napisal/-a:mi lahko poveš pri kateri vedeževalki si bila too?
lp


Ena je že dolgo pokojna, druga je Stanka v Postojni, ki mi je ogromno zadela. :runningdog:
kr,ena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kr,ena » 11. Jul. 2007 17:22

Oj punce!
A še kera pozna kero šlogarco poleg Jasmine k ne računa?
Če jo mi prosim povejte. Jest sm bla pri Jasmini in je ful dobra pa bi rada še za kero zvedla, da je res dobra. Me zanima če še kera isto vidi moj lajf. :lol:

l.p.
kr,ena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kr,ena » 14. Jul. 2007 19:03

EJ PUNCE DEJTE PROSIM ŠE MEN ŠTEVILKO OD TE STANKE NO,PLIS.

L.P.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov