Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 22. Avg. 2006 8:54

ženska napisal/-a:Prosim, če mi katera čimprej pove, če je kakšna dobra vedeževalka na Gorenjskem (Kranj, Bled ...)!!!
Kako pa je s tisto v Cerkljah na Gorenjskem? Ima katera izkušnje?


ja tud mene to zanima...
bella**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 5. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a bella** » 30. Avg. 2006 12:19

Mene pa zanima, če je že bila katera pri Karin in kakšne so njene izkušnje.
Uporabniški avatar
mimi.k
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 13. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mimi.k » 30. Avg. 2006 18:24

jaz grem v ponedeljek k vedezevalki ani v medvode... me prav zanima kako bo, glede da ne pijem kave... :D
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 30. Avg. 2006 18:58

ženska napisal/-a:Prosim, če mi katera čimprej pove, če je kakšna dobra vedeževalka na Gorenjskem (Kranj, Bled ...)!!!
Kako pa je s tisto v Cerkljah na Gorenjskem? Ima katera izkušnje?


Ja za to žensko sem pa jaz že slišala...tudi v medijih se je pojavlala...in sicer ti zadane skoraj vse...je pa menda fulll draga,ker k njej hodijo tudi medijske osebe!
nisem še slišala,da komu ne bi zadela kaj...vem da je menda prišla k sosedi na kavo in sta se pogovarjali in ji je ta vedeževalka njej rekla,da jo samo opozarja naj ne kadi toliko ker se v njej na plučih razvija rak in da naj gre k zdravniku...gospa je menda ni poslušala čez 3 leta in pol je umrla za rakom na pljučih! :eek:
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
maycha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 16. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a maycha » 30. Avg. 2006 20:41

...
Zadnjič spremenil maycha, dne 25. Feb. 2009 20:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Oooh, you've got to let your body move to the music...
Oooh, you've got to just let your body go with the flow...
Oooh, you've got to vogue
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 30. Avg. 2006 22:16

*_nincy_* napisal/-a:
ženska napisal/-a:Prosim, če mi katera čimprej pove, če je kakšna dobra vedeževalka na Gorenjskem (Kranj, Bled ...)!!!
Kako pa je s tisto v Cerkljah na Gorenjskem? Ima katera izkušnje?


Ja za to žensko sem pa jaz že slišala...tudi v medijih se je pojavlala...in sicer ti zadane skoraj vse...je pa menda fulll draga,ker k njej hodijo tudi medijske osebe!
nisem še slišala,da komu ne bi zadela kaj...vem da je menda prišla k sosedi na kavo in sta se pogovarjali in ji je ta vedeževalka njej rekla,da jo samo opozarja naj ne kadi toliko ker se v njej na plučih razvija rak in da naj gre k zdravniku...gospa je menda ni poslušala čez 3 leta in pol je umrla za rakom na pljučih! :eek:



To je morda govor o Miri?

O njej sem slišala same pohvale in tudi sama bi rada 1x šla do nje.

Ve morda katera, kolikšna je cena pri njej?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 31. Avg. 2006 8:49

Ja pomoje,da je ona ja...

ja pod 70.000 menda ne boš prišla...toliko je bilo pred 6 leti,ko je bila pri njej moja teta!
Ja kar pošteno zasluži...sicer pa moji teti je izpisala skoraj celo knjigo 10 let nazaj in 10 let naprej in ni da ni da ne bi kaj zadela!!!!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 01. Okt. 2006 10:34

*_nincy_* napisal/-a:nisem še slišala,da komu ne bi zadela kaj...vem da je menda prišla k sosedi na kavo in sta se pogovarjali in ji je ta vedeževalka njej rekla,da jo samo opozarja naj ne kadi toliko ker se v njej na plučih razvija rak in da naj gre k zdravniku...gospa je menda ni poslušala čez 3 leta in pol je umrla za rakom na pljučih! :eek:
A to da kajenje povzroca pljucnega raka je po novem vedezevanje? :lol:
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
klea_zvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 23. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a klea_zvezdica » 01. Okt. 2006 18:28

kathy napisal/-a:no,jst sm bla dons pr vedeževalki in mi je kr velik stvari povedala....lohka rečem da take h sm jih v bistvu hotla slišat,zdej a jih je zadela ali ne bomo vidl,je pa pogledala v karte in mi povedala da lahko kaj kmalu pričakujem otroka....men je ratal vroče,takoj sm šla v lekarno po test in glej ga zlomka....noseča sem!


čestitke!! :):)

Drugače pa ena punca, ki jo jaz poznam je šla skoraj vsak teden k vedeževalki, kot da ne more brez tega v nov teden. Prav bolezensko se mi je zdelo!! Ampak pred kakšnim mesecem je vse skupaj pustila in ne hodi več. :)
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 06. Okt. 2006 14:03

Jaz sem bla pred kratkim tud za foro pri eni zenski (ne vem ce se ji rece vedezevalka al kako drugace), ki ti v zivo pove nekaj o tvoji preteklosti, sedanjosti in prihodnosti. In morem rect, da je za preteklost in za sedanjost povedala take podrobnosti, da se danes ne morem verjet, da je kaj takega res izustila.

Ne vem kako je tocno vedela, da imam se 4 izpite za nardit (pa sploh ni vedla niti to, kolk sem stara, niti to, da sem studentka). Vse pravilno je povedala tudi za moje domace (brata, mamo, fotra) in zdaj po tem obisku pri njen vbistvu skor nekak verjamem v to, ker se mi zdi prav fascinantno vse kar je govorila. Vedezuje v zivo, na podlagi kave, ampak najprej ti tudi pove dolocene stvari sam na podlagi energije, ki jo zacuti, ko ti stopis v prostor.

Za prihodnost pa upam, da se njene besede pozlatijo :D
pika5poka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pika5poka » 06. Okt. 2006 18:42

Lastovica, kje pa si bla to? Pr keri vedeževalki?
LP
Princeska666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Princeska666 » 19. Okt. 2006 20:47

Prosila bi vas za kontaktno številko gospe Mete Malus.
Hvala.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 20. Okt. 2006 1:55

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 30. Okt. 2010 14:50, skupaj popravljeno 1 krat.
gilly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a gilly » 20. Okt. 2006 18:29

jaz sicer nimam kontakta od zastonj vedeževalke, poznam pa eno ki obvlada. meni je zadela vse, res. prerokoval mi je tudi že velecenjeni Danny in Karin pa mi nista zadela nič. pa kao ful znana in točna in oh in sploh. sicer ženska ne računa veliko ( glede na to da imaš potem še možnost kaj vprašat). če katero zanima kontakt naj se oglasi na ZS.
mene je prepričala in vem da če bom karkoli rabila se bom obrnila na njo.
poleg tega se sama ne oglašuje na veliko, niti 090 linije nima - ker je sama noče, ne zato ker ji ne bi šla. dela s srcem in tudi to nekaj pove o njej.
Sae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 20. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Sae » 20. Okt. 2006 19:44

mami je tud pri 18ih šla k vedeževalki s kolegico za support, ker je bla ta vedeževalka ful podobna čarovnici, dolge črne lase, en kup mačk v stanovanju, grd obraz z velko bradavico, v glavnem strašljiva. samo zanimal jo je, če bo nardila izpit za avto pa če bo ostala z istim tipom. rekla ji je, da v prvo zarad neumne napake ne bo nardila izpit, v drugo pa brez problema (in res je prevozila stop znak, ker ga je nekak prekrival avtobus al neki takega, drugič pa brez problema). povedala ji je, da ne bo s tipom skupaj ker ji neka ženska preprečuje, da bi bla skupi in da naj se je pazi (in res je mel hinavsko mami, k se mu je kr lagala, da ga moja mami vara pa take in tipo je verjel svoji mtki..kr neki). povedala ji je, da bo spoznala res dobrosrčnega tipa in da bo njen mož, ime pa bo na začetnico S. da bo dober mož, ampak da bo pa imel probleme, ki jih s časom ne bo mogel rešiti (fotru je res ime na S, pa pred nekaj leti je začel bolj resno pit, tko da je ratal alkoholik). povedala ji je, da bo mela 3 otroke, 2 punčki in 1 fantka, pa da bo pri zadnji,ki bo punčka (jst) na začetku res težka kriza, ker je vidla, da bom nekak skor umrla in je rekla, da se mi bo glih za glih izšlo, pa da bo vse vredu (smo res 2sesti in 1brat, jst sm pa pri 1,5-2 letih mela ful hudo bolezen, k je zdravniki takrat še niso dost dobr poznal in niso sploh vedl, če bom preživela). rekla ji je, da bo mela lepo hiško na hribu in da ji jo bo folk zavidal (mamo hišo na hribčku in ja je lepa). aja, pa da bomo vsi otroci izobraženi, da bomo vsi šli študirat, da bomo pametni in pridni (izobraženi ja, pridni ma ja, pametni pa tko k drugi :D ) in da bomo vsi odšli v tujino na svoje (to se pa še ni zgodil). uuu, pa ženska nas je kr vidla, je kr govorila: Lej lej, kako lepa punčka, čist bele laske ma, ooo kako lep fantek, sami luštni otroci, joj koko deklica leti po hiši pa kako lep nasmešek ima,... in res, ko sm bla mejhna sm mela take bele blond laske pa brat tudi. za moje pojme sva bla res najbolj luštna otroka..k smo mel goste, se sploh od naju niso mogl odlimat. :eek: mami je zj s tistim ta prvim tipom, njegova mama pa je umrla, tko da se mata fajn oz ju noben ne pritiska.

tko, da k jst mami poslušam kaj se ji je vse uresničilo (tudi tisti, k jo je spremljala takrat), kr ne morm verjet in me kdaj mika it k kaki vedeževalki. sj če bi bla ta "čarovnica" še živa, bi šla zihr k njej. :D
"A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort" - Herm Albrite

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov