Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 15. Jul. 2006 17:41

jz pa nebi nikol šla k vedeževalki brezveze po nebi blo nč presenečenj v živlejni če bi use neprej vedla ko bi se ti zgodil. itak pa tut nč na vrjamem.
kukr pa jz vem te vedeževalka umes sprašuje in ji podzavestno kej poveš kr ti una kao šloga tm kr neki uglavnem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 15. Jul. 2006 19:07

Mene ni nikoli vleklo, da bi šla k vedeževalki ali se ukvarjala s tem kaj se bo dogajalo v prihodnosti, ker me te stvari rahlo strašijo in sem rajši, da sploh ničesar ne vem, če je že res kaj na tem. :)
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 15. Jul. 2006 19:12

greyangel napisal/-a:Mene pa zanima, če je katera že bla kdaj pri ugotavljanju prihodnosti pri mizi, ki ti daje odgovore s tem da se nagiba v zrak. Danes sta me dve kolegici prosili naj grem z njima na neko oddaljeno kmetijo in tam je bila miza-čisto navadna lesena-nepritrjena. Nanjo smo položile roke in jo spraševale stvari. Povedala mi je kombinacijo moje bančne kartice, število kovancev v mojem žepu, koliko sester imam, koliko avtomobilov je pri hiši-VSE. Zadeva me je rahlo prestrašila. Seveda sem po vsem tem vprašala marsikaj o svoji prihodnosti-a ima katera od vas že izkušnje s takšnim napovedovanjem-so se vam napovedi uresničile?


Moja sestra je bila in ji je vse povedalo prov!!! :D
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 15. Jul. 2006 19:23

ciber_girl napisal/-a:
greyangel napisal/-a:Mene pa zanima, če je katera že bla kdaj pri ugotavljanju prihodnosti pri mizi, ki ti daje odgovore s tem da se nagiba v zrak. Danes sta me dve kolegici prosili naj grem z njima na neko oddaljeno kmetijo in tam je bila miza-čisto navadna lesena-nepritrjena. Nanjo smo položile roke in jo spraševale stvari. Povedala mi je kombinacijo moje bančne kartice, število kovancev v mojem žepu, koliko sester imam, koliko avtomobilov je pri hiši-VSE. Zadeva me je rahlo prestrašila. Seveda sem po vsem tem vprašala marsikaj o svoji prihodnosti-a ima katera od vas že izkušnje s takšnim napovedovanjem-so se vam napovedi uresničile?


Moja sestra je bila in ji je vse povedalo prov!!! :D


wow! :) amm in kje je to? kok morš dnarčkov odštet? :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 16. Jul. 2006 14:44

Jaz sem slišala da je več takšnih miz, jaz sem šla na koroško. Pelješ se v Prevalje in nato zaviješ desno pri gostilni Brančurnik. 10 min z avtom po soteski in prideš do neke oddaljene kmetije. Kjerkoli se na poti ustaviš in vprašaš za smer ti domačini povejo-očitno je zadeva dobro poznana. Plačaš pa če želiš in kolikor želiš.
Angels fall first...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 16. Jul. 2006 16:09

Ali katera ve, če je kakšna taka miza kje na Gorenjskem?
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 16. Jul. 2006 17:57

*slatka* napisal/-a:
ciber_girl napisal/-a:
greyangel napisal/-a:Mene pa zanima, če je katera že bla kdaj pri ugotavljanju prihodnosti pri mizi, ki ti daje odgovore s tem da se nagiba v zrak. Danes sta me dve kolegici prosili naj grem z njima na neko oddaljeno kmetijo in tam je bila miza-čisto navadna lesena-nepritrjena. Nanjo smo položile roke in jo spraševale stvari. Povedala mi je kombinacijo moje bančne kartice, število kovancev v mojem žepu, koliko sester imam, koliko avtomobilov je pri hiši-VSE. Zadeva me je rahlo prestrašila. Seveda sem po vsem tem vprašala marsikaj o svoji prihodnosti-a ima katera od vas že izkušnje s takšnim napovedovanjem-so se vam napovedi uresničile?


Moja sestra je bila in ji je vse povedalo prov!!! :D


wow! :) amm in kje je to? kok morš dnarčkov odštet? :)


Ne vem točno kje je... Je pa zastonj oz. nekaj kovancev je pač sestra not vrgla kot so jih VSI!
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 16. Jul. 2006 19:30

ženska napisal/-a:Ali katera ve, če je kakšna taka miza kje na Gorenjskem?

Ali pa na Štajerskem?
pamy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 13. 7. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a pamy_ » 03. Avg. 2006 12:16

zivijo..
kaj ve kdo za kaksno vedezevalko iz okolice postojne ali pa bolj s primorskega konca..?
rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 03. Avg. 2006 16:57

... al pa okrog Zasavja? Jst bi full šla (sicer me je mal strah), ampak če bi bla ktera kle u bližini...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 05. Avg. 2006 16:15

Prosim, če mi katera čimprej pove, če je kakšna dobra vedeževalka na Gorenjskem (Kranj, Bled ...)!!!
Kako pa je s tisto v Cerkljah na Gorenjskem? Ima katera izkušnje?
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 05. Avg. 2006 16:40

pjotra napisal/-a:Drage Cosmopolitanke!
Jaz priznam, da kar redno obiskujem vedeževalko, sploh pa kadar se mi kaj posebnega dogaja ali sem pred kakšno veliko odločitvijo. Ampak ta moja vedeževalka je vedeževalka, da se reče. Kajti prava vedeževalka nič ne računa, daš kar daš. Ali je to denar, ali kava, ali rože. Karkoli. Meni je dosedaj vse uganila. Da pa sem nekako dobila občutek, mi je najprej povedala kaj se je v bistvu dogajalo v moji preteklosti. Prvič skorajda nisem mogla verjeti. Bila sem sicer rahlo prestrašena, ampak je minilo. Tako, da punce kar pogumno. Ničesar nimate za zgubiti!!!!!!!!!!!


In kje je ta tvoja vedeževalka?
pika5poka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pika5poka » 21. Avg. 2006 22:52

Rada bi obiskala eno vedeževalko, ki res obvlada vso zadevo!!Je kdo mel izkušnje s kakšno iz okolice Celja?Naj mi piše prosim kdo ve za kakšno res dobro!!! Hvala
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 21. Avg. 2006 23:27

drgač jst poznam eno k ni vedeževalka, ampak gleda v astrološko rojstno karto če vam je kaj znano. rabš prej poklicat, poveš rojstni datum in uro rojstva bolj sigurno je od prve variante, ni pa tko natank kukr drug let boš noseča. pove kdaj so prelomnice za kako reč, kdaj bodo spremembe itd.

ne znam razložit. men je to velik bolj všeč mislim pa da je cena okol 7k. tam si pa neomejeno časa mislm da je povprečno okol uro in pol do dve uri.

je iz OKOLICE KRANJA, mam številko dobiš na ZS. pol jo pa lahko pokličš pa njo prašaš kako to izgleda. če te zanima se pa zmenš kdaj pa kako
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 22. Avg. 2006 7:58

Jst sm bla pr eni numerologinji v Ljubljani oz. tam nekje v Priničah s emi zdi,da je to.
Ena ura košta 6000, ampak je ful dobr, najprej ti pove ogromno o tebi - nama s frendico je vse zadela - pol pa še, kar te zanima. Izhaja pa iz tvojeg rojstnega datuma in teh števil, ki jih izračuna.

Takrat mi je blo zanimivo, zdej pa ne bi več šla.. :cool:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov