Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 12. Apr. 2009 21:34

Vedeževanje, ki se plačuje zame ni nobeno vedeževanje. Itak je pa to mlatenje prazne slame in služenje na račun človeških problemov.
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 12. Apr. 2009 23:36

Js osebno si nebi nikol upala k vedeževalki, ker bi me pol skos stiskalo, če bi mi kaj slbga napovedala. Sicer pa itak ne vrjamm v te zadeve pa še kasirajo tok d glava boli, tko da ne hvala!
tara69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tara69 » 13. Apr. 2009 13:08

Vedeževanje, ki se plačuje zame ni nobeno vedeževanje. Itak je pa to mlatenje prazne slame in služenje na račun človeških problemov.


Tale trditev je zelo nesramna in žaljiva. Kot prvo me niti ne poznaš, da bi kaj takega lahko govorila, kot drugo niti ne veš kakšne so cene in kot tretje, danes živimo v takšnem svetu, kjer je denar potreben za preživetje.

Pravi vedeževalci nikoli ne služimo na račun človeških problemov, ampak skušamo ljudem razjasniti in olajšati prihodnost...Sicer pa vsak ima pravico do svojega mnenja na forumu, a včasih je dobro, da take žaljive trditve tudi argumentiramo.

LP Tara
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 14. Apr. 2009 11:29

Jaz imam tudi mnenje, da prav vedeževalec in jasnovidec vzame kolikor pač kdo da! Mislim, da to je dar in ne "posel," ker če si res "pravi" prejmeš tako več denarja, kot, če kasiraš, če pa nisi pa je tako samo na kratko progo - to je moje mnenje!

Aymee, jaz sem bila s tremi prijateljicami pri tej Anici iz Metlike in je blo pri vseh čist mimo usekano! Drugače ubija nekakšna jajca tudi in za tist je baje fajna, ampak men še to ni, ker kao imam tolk energije, da bi jo še lahko njej dala! Vglavnem jaz sem bila zelo razočarana!
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 14. Apr. 2009 20:36

[quote="Barbi78"]Jaz imam tudi mnenje, da prav vedeževalec in jasnovidec vzame kolikor pač kdo da! Mislim, da to je dar in ne "posel," ker če si res "pravi" prejmeš tako več denarja, kot, če kasiraš, če pa nisi pa je tako samo na kratko progo - to je moje mnenje!

se podpišem zraven!!!!!
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 14. Apr. 2009 20:40

tara69 napisal/-a:
Vedeževanje, ki se plačuje zame ni nobeno vedeževanje. Itak je pa to mlatenje prazne slame in služenje na račun človeških problemov.


Tale trditev je zelo nesramna in žaljiva. Kot prvo me niti ne poznaš, da bi kaj takega lahko govorila, kot drugo niti ne veš kakšne so cene in kot tretje, danes živimo v takšnem svetu, kjer je denar potreben za preživetje.

Pravi vedeževalci nikoli ne služimo na račun človeških problemov, ampak skušamo ljudem razjasniti in olajšati prihodnost...Sicer pa vsak ima pravico do svojega mnenja na forumu, a včasih je dobro, da take žaljive trditve tudi argumentiramo.

LP Tara


imam občutek, da ste bili malo užaljeni, da ste tako burno komentirali! Tudi jaz sem mnenja, da pravi vedeževalec vzame toliko koliko mu lahko človek, ki potrebuje nasvet oz. pomoč da iz srca! Žal je vedeževalcev veliko preveč, večina jih računa bajno vsoto in ljudje smo postali previdni pri teh stvareh! Prepričana sem pa, da gospa katero ste komentirali ni mislila nič slabega, pa tudi ni omenila da ste vi slabi! Želim vam mirno in lepo noč
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 15. Apr. 2009 8:36

tara69 napisal/-a:Pozdravljena prijatelji!

Vedeževanje poteka tako, da mi na moj osebni elektronski naslov (XXXXXXX), pošljete številko svojega osebnega telefona, jaz Vas nato ob uri, ki Vam najbolj ustreza pokličem ( lepo prosim, da uro pripišete številki), in se dogovoriva o načinu vedeževanja, o zadevah, ki Vas o vaši prihodnosti zanimajo ter o drugih formalnih podrobnostih. Vedeževanje preko spleta je namreč zelo nejasno in komplicirano saj je za kvaliteten pogled v prihodnost potreben temeljit pogovor, ki daje jasne odgovore na vsa Vaša vprašanja o poteh prihodnosti.

Najlepša hvala za razumevanje,

že vnaprej se veselim reševanju vprašanj o vaši prihodnosti!

Vaša Tara.


Draga Tara,

če bi ti bila skupnost Cosmopolitana res pri srcu, bi si prebrala pravila vedenja na forumu: REKLAMI NI MESTA NA FORUMU!

Sumim, da tudi nisi ravno kakšna dobra, še manj pa uspešna vedeževalka, ker se moraš posluževati takšnih poti do svojih strank, pa tudi sicer si me s svojimi pisanji (nekaj njih je že izbrisanih) prepričala le v to, da si naravnost tretjerazredna. Ne pravijo brez razloga, da se lastna hvala pod mizo valja.

Sicer me pa veseli, da ti punce ne nasedajo!
tara69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tara69 » 15. Apr. 2009 17:40

Cosmopolitan,

najverjetneje še niste slišali za nove poti oglaševanja. Kar me zelo čudi, če ste administratorji foruma. Seveda vsak, ki nekaj zračunava je tretjerazreden, vsak ki se hoče reklamirat je tretjerazreden... :wink:

Vi gotovo dovolite, da se se na vašem portalu reklamira zastonj;), v nasprotnem primeru bi bili tretjerazredni, po taki logiki.

Sicer pa se zelo motite, ko pravite da so me punce ''spregledale''. Bilo je dosti povpraševanja in klicev in moram reči, da so vse gospe/gospodične, ki so vse poklicale prav zadovoljne. Nobena ni bila ogoljufana ali kaj podobnega, na kar vi namigujete v zgornjem postu.

Še enkrat poudarjam, reklamiranje ni nobena slaba lastnost in ne pomeni nobene goljufije ali česa podbnega. Problem je le ker je v našem poklicu trg prenasičen, zato moramo najti nove poti da se oglašujemo. Kako pa bi vi iztopili iz konkurence? Kot sem že poudarila, denar je pač tisti, ki potreben za preživetje in to je edini razlog da moje vedeževanje ni zastonj. Pa tudi sicer ne vem, kje ste zasledili kako hvaljenje.

No je pa lep način, da me vsaj malo očrnite, ker sem tako ''nesramno'' izkoristila vaš forum za reklamiranje. Gotovo še nobeden ni kaj takega počel... :wink:
Zadnjič spremenil tara69, dne 15. Apr. 2009 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 15. Apr. 2009 17:44

Cosmopolitan napisal/-a:
tara69 napisal/-a:Pozdravljena prijatelji!

Vedeževanje poteka tako, da mi na moj osebni elektronski naslov (XXXXXXX), pošljete številko svojega osebnega telefona, jaz Vas nato ob uri, ki Vam najbolj ustreza pokličem ( lepo prosim, da uro pripišete številki), in se dogovoriva o načinu vedeževanja, o zadevah, ki Vas o vaši prihodnosti zanimajo ter o drugih formalnih podrobnostih. Vedeževanje preko spleta je namreč zelo nejasno in komplicirano saj je za kvaliteten pogled v prihodnost potreben temeljit pogovor, ki daje jasne odgovore na vsa Vaša vprašanja o poteh prihodnosti.

Najlepša hvala za razumevanje,

že vnaprej se veselim reševanju vprašanj o vaši prihodnosti!

Vaša Tara.


Draga Tara,

če bi ti bila skupnost Cosmopolitana res pri srcu, bi si prebrala pravila vedenja na forumu: REKLAMI NI MESTA NA FORUMU!

Sumim, da tudi nisi ravno kakšna dobra, še manj pa uspešna vedeževalka, ker se moraš posluževati takšnih poti do svojih strank, pa tudi sicer si me s svojimi pisanji (nekaj njih je že izbrisanih) prepričala le v to, da si naravnost tretjerazredna. Ne pravijo brez razloga, da se lastna hvala pod mizo valja.

Sicer me pa veseli, da ti punce ne nasedajo!


:gut:
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 15. Apr. 2009 17:53

tara69 napisal/-a:Cosmopolitan,

najverjetneje še niste slišali za nove poti oglaševanja. Kar me zelo čudi, če ste administratorji foruma. Seveda vsak, ki nekaj zračunava je tretjerazreden, vsak ki se hoče reklamirat je tretjerazreden... :wink:

Vi gotovo dovolite, da se se na vašem portalu reklamira zastonj;), v nasprotnem primeru bi bili tretjerazredni, po taki logiki.

Sicer pa se zelo motite, ko pravite da so me punce ''spregledale''. Bilo je dosti povpraševanja in klicev in moram reči, da so vse gospe/gospodične, ki so vse poklicale prav zadovoljne. Nobena ni bila ogoljufana ali kaj podobnega, na kar vi namigujete v zgornjem postu.

Še enkrat poudarjam, reklamiranje ni nobena slaba lastnost in ne pomeni nobene goljufije ali česa podbnega. Problem je le ker je v našem poklicu trg prenasičen, zato moramo najti nove poti da se oglašujemo. Kako pa bi vi iztopili iz konkurence? Kot sem že poudarila, denar je pač tisti, ki potreben za preživetje in to je edini razlog da moje vedeževanje ni zastonj. Pa tudi sicer ne vem, kje ste zasledili kako hvaljenje.

No je pa lep način, da me vsaj malo očrnite, ker sem tako ''nesramno'' izkoristila vaš forum za reklamiranje. Gotovo še nobeden ni kaj takega počel... :wink:


Ne, draga Tara, še zdaleč niste prva, ki se je tega 'spomnila' ... so po forumu že operirale na isti ali podobno agresiven način tudi druge t.i. vedeževalke.

Pravila so jasna!

... v kolikor jih ne boste upoštevali, sledi IZBRIS! Pravzaprav se vam že gleda skozi prste samo zaradi ZGLEDA! Vas lahko uporabimo tudi za učni primer!

P. S. Tisto hvalisanje na način, kako ste poceni, pa vendar strašno odlični, je bilo tako neapetitno, da je bilo kar takoj izbrisano.
tara69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tara69 » 15. Apr. 2009 21:55

Dragi admin,

lepo bi vas prosila, da me kar izbrišete iz foruma, ker vidim da najin pogovor ne poteka na isti ravni. Pri vaših postih gre za navadno žaljenje (med vrsticami seveda), če še niste opazili. Ne zdi se mi smiselno, da bi se spuščala na vaš nivo in se tudi ne morem, saj vas niti ne poznam. Nasprotno od vas seveda, ki me očitno poznate, da lahko pišete takšne stvari o meni? Mogoče pa bi bilo dobro pogledati v slovarju besedico: stereotip...

Na koncu pa še to: vedeževanje ne more potekati preko objav na forumu, gre za navadne potegavščine, kako si portali nabijajo čimveč objav na forumih. Pri vedeževanju je potreben nek osebni kontakt! Se pa mi zdi žalostno, ker bodo nekateri ljudje verjeli temu pogledu v njihovo prihodnost in to lahko posledično pripelje do nekaterih zelo napačnih odločitev v njihovem življenju.

Glede hvalisanja pa. Če boste hoteli kakršnokoli kvalitetno storitev (ne samo na področju vedeževanja), vedite da boste zanjo mogli plačati! Pomislite malo na primere iz realnega življenja!
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 16. Apr. 2009 7:36

tara69, vsak, ki se vsaj malo ukvarja z vedeževanjem VE, da se tega ne dela za denar. Velja, da vedeževalec izgubi svoj dar, ko vidi v stvari finančno korist in izkorišča. No, sej ne, da tebe to zanima, dvomim da dejansko kateri vržeš karte ;)
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 16. Apr. 2009 8:54

tara69 napisal/-a:Dragi admin,

lepo bi vas prosila, da me kar izbrišete iz foruma, ker vidim da najin pogovor ne poteka na isti ravni. Pri vaših postih gre za navadno žaljenje (med vrsticami seveda), če še niste opazili. Ne zdi se mi smiselno, da bi se spuščala na vaš nivo in se tudi ne morem, saj vas niti ne poznam. Nasprotno od vas seveda, ki me očitno poznate, da lahko pišete takšne stvari o meni? Mogoče pa bi bilo dobro pogledati v slovarju besedico: stereotip...

Na koncu pa še to: vedeževanje ne more potekati preko objav na forumu, gre za navadne potegavščine, kako si portali nabijajo čimveč objav na forumih. Pri vedeževanju je potreben nek osebni kontakt! Se pa mi zdi žalostno, ker bodo nekateri ljudje verjeli temu pogledu v njihovo prihodnost in to lahko posledično pripelje do nekaterih zelo napačnih odločitev v njihovem življenju.

Glede hvalisanja pa. Če boste hoteli kakršnokoli kvalitetno storitev (ne samo na področju vedeževanja), vedite da boste zanjo mogli plačati! Pomislite malo na primere iz realnega življenja!


Seveda te lahko izbrišemo, to res ni problem.

... da vedeževanje ne bi moglo potekati prek objav na forumu? Ne vem zakaj ne.

Poteka po telefonih, pismih, na daljavo 1 m ali 1000 km - v čem je razlika, če je vse povezano?

... ljudje se začutijo na daljavo. Še nikoli vedela, da ta trenutek nate nekdo misli kilometre stran? Da te bo poklical? In konec koncev, če se ti zdi prostor problem, kako to, da se ti ne zdi problem čas. Napoveduješ prihodnost, ki je še ni tukaj in zdaj. Tudi iz oči v oči se torej pogovarjaš o stvareh, ki jih še ni ali jih več ni (če govoriš o preteklosti).

Drži, da ga ni čez osebni stik, ima pa tudi osebni stik svoje slabosti (človek na človeka nehote vpliva s svojo telesno mimiko, če je vedeževalec kolikor toliko intuitiven in empatičen, bo začutil tudi želje, strahove svoje stranke in nehote prilagajal svoje interpretacije) ...

Tako da, prišteješ eno, odšteješ drugo ... na koncu dobiš? Vse ima svoje prednosti in svoje slabosti.

Če se ti zdi, da je bil admin (v primeru Cosmo profila ima do njega dostop tako spletno uredništvo cosma - moja malenkost, kot tudi uredništvo revije Cosmopolitana, nesramen, se lahko tudi pritožiš - je pa res, da si bila ti tista, ki si kršila pravila vedenja na forumu.

Lepo pozdravljena in veliko uspehov drugje (in mogoče bo kdaj drugič ob kakšni drugi priložnosti bolj prijazen odziv).
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 16. Apr. 2009 9:18

Še mojih 5 centov. Ne bom se spuščal v vedeževanje in v podobne zadeve ker se resnično ne spoznam. Vendar je VSAKO REKLAMIRANJE STROGO PREPOVEDANO. Pa naj bo to za kozmetiko, traktorje, jedrske podmornice, rahlo obrabljene kasete ali pa za vedeževanje. In se kaznuje v skladu s pravili tega foruma.
And now something completely different
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 16. Apr. 2009 20:28

tara69 napisal/-a:
Vedeževanje, ki se plačuje zame ni nobeno vedeževanje. Itak je pa to mlatenje prazne slame in služenje na račun človeških problemov.


Tale trditev je zelo nesramna in žaljiva. Kot prvo me niti ne poznaš, da bi kaj takega lahko govorila, kot drugo niti ne veš kakšne so cene in kot tretje, danes živimo v takšnem svetu, kjer je denar potreben za preživetje.

Pravi vedeževalci nikoli ne služimo na račun človeških problemov, ampak skušamo ljudem razjasniti in olajšati prihodnost...Sicer pa vsak ima pravico do svojega mnenja na forumu, a včasih je dobro, da take žaljive trditve tudi argumentiramo.

LP Tara


Tole ni bilo tebi namenjeno, ker niti nisem vedela, da si ti vedeževalka, in da to zase pišeš. Jaz komentiram svoje izkušnje, ker so mi vedeževalke 100% vse zgrešile, vse pa mastno zakasirale čeprav naj bi bilo pravo vedeževanje brezplačno.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov