Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 18. Okt. 2008 22:30

ženska napisal/-a:Kot slabo mislim smrt ...


hehe, no saj se mi je zdelo, da misliš nekaj takega ampak tudi kakšne druge "slabe" stvari te lahko čist pretresejo.. jaz sem pri mojem obisku vedeževalke slišala 2 stvari, ki sta daleč od smrti ampak sta bili vseeno precej negativni no. ful me je prestrašilo vglavnem..
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Aya74
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 16. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Aya74 » 29. Okt. 2008 9:31

Pozdravljene :razz:

zanima me, če ima katera izmed vas ima izkušnje in kakšne z Miro Selimovič iz Cerkelj na Gorenjskem? Sama sem bila pri njej, pa moram reči, da mi je za preteklost vse točno povedala, za prihodnost pa bomo videli ... ni še čas, da se uresniči ...

Najlepša vam hvala :razz:
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 30. Okt. 2008 8:40

ženska napisal/-a:Kot slabo mislim smrt ...


Moji kolegici je vedeževalka napovedala smrt v družini.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 31. Okt. 2008 12:09

OK, očitno so tudi taki primerki, ki se ne držijo vedeževalskega kodeksa ...
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 31. Okt. 2008 20:51

Tudi meni je vedeževalka napovedala kar nekaj slabih stvari :(
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Nov. 2008 15:43

sanjaanja napisal/-a:No jaz sem bila nekoč pri Jasmini. Nič se mi ni ujemalo z njeno napovedjo. Sedaj pa se mi je ljubezen začela odvijati po njenih napovedih. Sicer s časovnim zamikom, a zaenkrat kaže tako kot mi je napovedala. Tako, da mogoče je res nekaj vedela. In tudi po telefonu, ko sva se slišale, je točno vedela kaj me zanima, odgovorila mi je na tisto vprašanje kot me je begalo, čeprav ga ji sploh nisem zastavila. Očitno je videla kje imam problem.


Pač se je zmotila in jaz, ker sem ji verjela, oz. upala, da ima prav. Ljubezen v kateri mi je napovedovala vse odbro se je žal končala :cry:
onegirl111
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onegirl111 » 08. Nov. 2008 13:53

em...
jaz neverjam nevem kak v to..bi pa rada poizkusila..
kaj pravite na vedeževanje za 20 evrov..in si lahko tam kako dolgo želiš?

zakaj nekatere drago plačujete? je to merilo kakovosti al kako?
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 08. Nov. 2008 20:00

Ne, kakovost ni merilo tu. Mislim, da so najboljši tisti, ki to počnejo samo z namenom pomagati ljudem. To lahko človeka obogati, ne pa denar!
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 09. Nov. 2008 12:49

Ojla


Jaz lahko samo našo Žensko zelo pohvalim v njenih napovedih. Povedala mi je že kar dosti, saj jo nenehno gnjavim po ZS-ju. :razz: In zelo pohvalno draga Ženska za toliko dobre volje, tvoje časa in seveda tvoje danosti, da deliš med nami in to breplačno. Mislim, da takih ljudi praktično ni, vedi pa, da se ti bo vse povrnilo duplo! :razz:


Hvala ti! :razz:
Uporabniški avatar
*Srček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *Srček » 09. Nov. 2008 19:08

Barbi78 napisal/-a:Ojla


Jaz lahko samo našo Žensko zelo pohvalim v njenih napovedih. Povedala mi je že kar dosti, saj jo nenehno gnjavim po ZS-ju. :razz: In zelo pohvalno draga Ženska za toliko dobre volje, tvoje časa in seveda tvoje danosti, da deliš med nami in to breplačno. Mislim, da takih ljudi praktično ni, vedi pa, da se ti bo vse povrnilo duplo! :razz:


Hvala ti! :razz:


Se pridružujem!
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 09. Nov. 2008 20:16

kaj bi pa rekle punce na to...
prejsni teden ko so bili dnevi vdezevanja v citi parku sem jaz sla k danny in k miri tahirovic in sem zdaj v dilemi.
zanimalo me je za enega fanta če se bova pobotala..in danny je reku da sicer se bova ni pa moj zivljenski partner..mira je pa tudi rekla da se bova pobotala in da je moj zivljenski partner.
in zdj ne vem komu od njiju je za verjet..
ne da bi mi to bla zdj resilna biljka ampak a ni zanimivo...pa če sta res tako dobra bi mende moralo obema isto pokazat...se vam ne zdi?
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 09. Nov. 2008 21:04

Še en dokaz, koliko od teh samooklicanih vedeževalcev je pač samo šalabajzarjev. Pa ne da bi žalila, ampak...
Vem,da si želela enoznačen odgovor, a ga žal nisi dobila-počakaj, kaj bo prinesel čas.
Zivljenje je lepo...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 09. Nov. 2008 23:20

Ah ljudje, radi bi napovedovali dogodke za prihodnost, medtem ko zapisane prihodnosti sploh ni; so samo možnosti prihodnosti in od naše izbire v sedanjosti je odvisno, katera bo postala realnost. Škoda denarja in predvsem opranih možganov.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 10. Nov. 2008 8:37

Napovedovanje prihodnosti obstaja, mapak ni vsak za to. Napovedovalec ti mora razjasnit različne poti, kako se pa odločiš je pa stvar posameznika.

Aymee, koliko jaz poznam oba iz Tv in po pripovedovanjih drugih je tako, da Mira pove končni izid, Danny pa pusti določeno odločitev na teb, tako, da bi rekla, da boš ti imela še možnost izbire nekoga, a končno se bosta našla s tem za katerega si pač spraševala. Torej Danny ne zaključ tako, kot Mira.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 10. Nov. 2008 18:47

Barbi78 napisal/-a:Ojla


Jaz lahko samo našo Žensko zelo pohvalim v njenih napovedih. Povedala mi je že kar dosti, saj jo nenehno gnjavim po ZS-ju. :razz: In zelo pohvalno draga Ženska za toliko dobre volje, tvoje časa in seveda tvoje danosti, da deliš med nami in to breplačno. Mislim, da takih ljudi praktično ni, vedi pa, da se ti bo vse povrnilo duplo! :razz:


Hvala ti! :razz:


Joj, hvala za tako pohvalo, sem kar ganjena ...
Res z veseljem pomagam vsakemu, ki me prosi za to.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron