Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 30. Jun. 2008 21:01

Tale iz Medvod baje nič ne zadane in ti vsiljuje svoje mnenje. Cifre pa nimam.
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 30. Jun. 2008 23:37

Katera pa je potem taka, da "zadane" in da je iz gorenjskega konca, ker kam deleč se mi pa tudi neljubi vozit...
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 01. Jul. 2008 11:53

Jenko napisal/-a:Katera pa je potem taka, da "zadane" in da je iz gorenjskega konca, ker kam deleč se mi pa tudi neljubi vozit...


Iz gorenjskega konca je Jasmina, sam nism prepričana kok kej zadene - baje vsem pove isto. Je pa res da se po obisku pr njej fulll dobr počutš ker ti pove vse kar hočš slišat :D
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 01. Jul. 2008 12:01

Infatuation napisal/-a:
Jenko napisal/-a:Katera pa je potem taka, da "zadane" in da je iz gorenjskega konca, ker kam deleč se mi pa tudi neljubi vozit...


Iz gorenjskega konca je Jasmina, sam nism prepričana kok kej zadene - baje vsem pove isto. Je pa res da se po obisku pr njej fulll dobr počutš ker ti pove vse kar hočš slišat :D


no ja, s tem se pa ne bi strinjala, vsaj ne, če mava isto Jasmino v mislih. Jst sm bla par tednov pr eni Jasmini iz okolice Šenčurja in mi je zadela za nazaj pa tud za prihodnost mi ni povedala samih briljantnih stvari. Pa kolkr sm se pogovarjala z ostalimi, k so bli pr njej, nobenmu ni isto povedala, tko da ...
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 01. Jul. 2008 12:04

jagodka85 napisal/-a:no ja, s tem se pa ne bi strinjala, vsaj ne, če mava isto Jasmino v mislih. Jst sm bla par tednov pr eni Jasmini iz okolice Šenčurja in mi je zadela za nazaj pa tud za prihodnost mi ni povedala samih briljantnih stvari. Pa kolkr sm se pogovarjala z ostalimi, k so bli pr njej, nobenmu ni isto povedala, tko da ...


Aja? Zanimivo. No jst sm sklepala da več al manj vsem enako pove, ker je kr velik punc na tem forumu poročalo, da je vsem napovedala 2 otroka - fantek & punčka, starost nad 80 let, 2 večja izdatka, pa še par stvari - vsem isto. Lah mal prebrskaš nazaj po tej temi vedeževanje, pa boš našla (tm okol strani 39 dalje - predvsem stran 40 te teme: http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=432&postdays=0&postorder=asc&start=585).
Misliva pa isto Jasmino - iz Šenčurja, ja.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 01. Jul. 2008 12:51

Sm prebrala in ... ne vem občutki so mešani. Ker je tud men napovedala dva otročka, dolgo življenje, brat ma težko nogo oz. jo bo mel, ko bo vozu ... ne vem no. bi blo treba še kakšno drugo sprobat, ker tale je prva, pr kateri sm bla.

Mi je pa zadela ljubezensko življenje, mogoče je res mela sam srečo, ampak vsaj to je ugotovila.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 01. Jul. 2008 13:12

Ja sej - men recimo se je zdel, da za nazaj oz. moje stanje, ko sm bla pr njej, mi je kr zadela. Poleg tega tut odnos s starši itd. ... Sam tole za naprej pa res močnooo dvomim, da bomo glih vse mele 2 otroka itd. Mogoče ona v resnic ni jasnovidna, ampak je pač sam bioenergetik al pa kej tazga - da te zna začutit in prebrat - ti si pol šokiran, kok dobr zna povedat ampak pol čez čas vidš da ni to to :(
Jenko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 9. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenko » 01. Jul. 2008 19:51

Sej vem, da je težko zadet, ampak že neka dobra beseda "kao" vedeževalke, mi bo polepšala vse situacije v katere sem pregloboko zabredel.Samo, da bo rekla, da se vse ali pa vsaj kanček tega da uredit. Sicer vem, da je vedno izhod ampak so primeri...... :(
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 01. Jul. 2008 20:10

Vse sranje, ki sem si ga sama zakuhala (ali pa drugi, nema veze), sem mogla rešit sama, brez pomoči "vedeževalk". BIla sem pri jasnovidki Zorici v Čatežu, ženska v živo kar zadane,sem pa slišala da po telefonu ne glih.
Zivljenje je lepo...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 01. Jul. 2008 20:18

Jenko napisal/-a:Sej vem, da je težko zadet, ampak že neka dobra beseda "kao" vedeževalke, mi bo polepšala vse situacije v katere sem pregloboko zabredel.Samo, da bo rekla, da se vse ali pa vsaj kanček tega da uredit. Sicer vem, da je vedno izhod ampak so primeri...... :(


Se bom jst delala vedeževalko, pa ti rekla, da bo vsaj neki tega, v kar si zabredu, v redu in se bo fajn uredil :ja:
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 01. Jul. 2008 20:54

..Pa verjetn ne bo predrago, a ne?
Zivljenje je lepo...
Uporabniški avatar
PuNcHKaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a PuNcHKaa » 10. Jul. 2008 11:53

In še hodite kaj k vedeževalcem? ;) Mene vleče pa si nekak ne upam it :(
Uporabniški avatar
bLack&white
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 10. 7. 2008
Kraj: Koper***

Neprebrana objavaNapisal/-a bLack&white » 10. Jul. 2008 12:33

ne js ne hodim k vedeževalki, ker sama šlogam s kave in tko malo površno z roke...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 10. Jul. 2008 23:28

In ti uspeva?
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 13. Jul. 2008 21:10

jagodka85 napisal/-a:Sm prebrala in ... ne vem občutki so mešani. Ker je tud men napovedala dva otročka, dolgo življenje, brat ma težko nogo oz. jo bo mel, ko bo vozu ... ne vem no. bi blo treba še kakšno drugo sprobat, ker tale je prva, pr kateri sm bla.

Mi je pa zadela ljubezensko življenje, mogoče je res mela sam srečo, ampak vsaj to je ugotovila.


Isto je napovedala meni, 2 otroka, dolgo življenje in ja tudi moj brat ima kao težko nogo. Pa še pri ljubezenskem življenju mi je čisto zgrešila :cry:
Napovedala mi je dobro, a se to žal ni zgodilo. :cry:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov