Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 27. Mar. 2008 19:01

danny ja :D na TV-ju k ma uno oddajo sploh ne premeša kart..in pol kr vsem isto pove kdaj majo ugodno obdobje itd. pa sploh mu ne potegne :lol:
lilt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 17. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lilt » 27. Mar. 2008 19:03

Ej punce hvala za odgovore, zdej bom šla spet pa me mal zanima kako ste bile ve zadovoljne,

lp
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 27. Mar. 2008 19:36

sanjaanja napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:
frankie napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.


Kaj boš prijavila!!! Saj obstajajo vedeževalci s fakturo, vendar boš dala 50 ali 100 ali več Evrov, tam pojdi !!! Pa še to, nič ne zadenejo!!!
:roll:


Jah če bi mi rekla kolk ji morem dat, pri tem pa mi ne bi izstavila računa bodi ziher, da bi jo takoj prijavla. Zasluži pa od 150 evrov navzgor na dan x 25 dni (ker edin v nedeljo ne dela), pa si zračunaj kolk na mesec potegne, pa enga evra davka ne plača. Vsakič, ko pridem tja pa nekaj renovirajo po stanovanju. Za čigav keš le?

Aja, saj tudi Jasmina 90% ne zadane. :lol:


Drugače jaz skoz od Jasmine govorim.
Nikoli ne bi mogla nekam, da ne bi vprašala koliko sem dolžna.
Stanovanje pa dvomim, da renovira, ker ima takšno kot bi bomba padla notri.


Meni je njen mož celo rekel, da kupujejo hišo.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 28. Mar. 2008 7:34

Mene pa zanima kaj vam je Jasmina napovedala glede starosti. Jaz naj bi imela dolgo življenjsko dobo, nad 80 let. Ampak pravijo, da to tudi vsaki napove.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 28. Mar. 2008 10:43

sanjaanja napisal/-a:Mene pa zanima kaj vam je Jasmina napovedala glede starosti. Jaz naj bi imela dolgo življenjsko dobo, nad 80 let. Ampak pravijo, da to tudi vsaki napove.


Meni je rekla 83 let, vsem mojim kolegicam pa nad 80 (ne spomnim pa se točno kolk).

Sicer pa mam jaz izkušnje še z Vlatko iz Kopra. Ampak z njo sem komunicirala sam po telefonu in po mailu, mi je pa povedala popolnoma nasprotne stvari kot Jasmina. Zdaj imam torej dve zgodbi. Pa bom lahko vidla, po kateri se bo življenje odvilo. Trenutno pa se ne odvija niti po eni, niti po drugi.

Sicer pa je ta Jasmina eni moji kolegici povedla, da bo kao tud imela 2 otroka, ampak da bo pred tem imela tudi splav, kolegu pa je rekla, da bo imel 2 ŽIVOROJENA otroka in ko je odreagiral na to, je rekla, da se za enega ne bo dobro končalo, da dva se bosta pa živa rodila. Kar je pa meni sick od nje.

Aja, pa upam, da bo dobro bajto kupla, ker včasih je obratovala samo do 16.00 in v soboto samo do 12.00, zdaj ima pa stranke tudi do 20.00 zvečer in v soboto cel dan. :lol:
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 28. Mar. 2008 11:07

Tud meni je napovedala 2 živorojena otroka.
In ne boste verjeli starost tam nekje 83, 84 let :)

No saj napovedi so fajn, če to kaj drži.
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 28. Mar. 2008 12:39

Seveda govorijo tako, da bomo dolgo živele!!! Ampak opozorile nas bodo : "pazite na cesti, pazite na......itd...ko boste 40, pazite na srce...." To je to!!! :lol:
Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 28. Mar. 2008 16:41

js bi zlo rada šla ... sam nevem kam naj grem. šla pa bi sam zaradi radovednosti, če bi mi sploh kej uganila :)
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 28. Mar. 2008 17:32

Meni je napovedala 83-86 let življenja, dva otroka (dečka in deklico), tudi nekaj v zvezi z belim tokom je govorila ....
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 28. Mar. 2008 19:39

ženska napisal/-a:Meni je napovedala 83-86 let življenja, dva otroka (dečka in deklico), tudi nekaj v zvezi z belim tokom je govorila ....


Zakaj ne bi živela do 83?? Zakaj pa ne 2 otroka?? IN na končni fazi zakaj pa ne beli tok??
Uporabniški avatar
vrednagreha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 31. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vrednagreha » 29. Mar. 2008 7:10

joj punce ne preveč not padat v te napovedi...lahk škodi :roll:
Živim življenje.....
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 29. Mar. 2008 11:27

frankie napisal/-a:Zakaj ne bi živela do 83?? Zakaj pa ne 2 otroka?? IN na končni fazi zakaj pa ne beli tok??


Ja ok, sam k je vsem tle na forumu (pa vrjetn še ene pedesetim drugim) napovedala vse čist isto - a ni to mal čudn. :?
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 29. Mar. 2008 19:06

Infatuation napisal/-a:
frankie napisal/-a:Zakaj ne bi živela do 83?? Zakaj pa ne 2 otroka?? IN na končni fazi zakaj pa ne beli tok??


Ja ok, sam k je vsem tle na forumu (pa vrjetn še ene pedesetim drugim) napovedala vse čist isto - a ni to mal čudn. :?


Meni je mal čudno ja :x
Vsem za katere vem, da so bili pri njej je napovedala isto :roll:
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 29. Mar. 2008 20:38

Lastovica napisal/-a:Tako, jaz pa sem zdaj zaključila s to Jasmino. 2X sem bila pri njej, obakrat je vse v nulo zadela, obakrat sta se mi po tem, ko sem prišla od nje zgodili dve slabi stvari, ki jih je tudi napovedala. Lani je napovedala prometno nesrečo brata (točno kdaj bo in da bo v smrtni nevarnosti- vse se je tudi res zgodilo), letos avgusta mi je pa nekak ne-direktno napovedala mamino smrt. In 1 teden po tem, ko sem bila pri njej, se je tudi to uresničilo. Tako, da hvala lepa. Zdaj čakam, da se mi uresniči še kakšna dobra (lepa, pozitivna) stvar, ki mi jo je napovedala, slabih imam pa zaenkrat dovolj. Če bi šla še tretjič, bi mi najbrž povedala, kdaj bom umrla jaz. Se bom rajši pustila presenetit.

Pa še to: prijateljici s katero sma bili skupaj pri njej je rekla, da bo tudi njen fant imel prometno nesrečo, vendar ne bo huje poškodovan. Imel jo je prejšnji teden, v noči iz četrtka na petek.


očigledno bomo res dolgo živeli nekateri,moji znanki je rekla da bo doživela od 65-69 let in da bo žal usodna nesreča ni pa rekla kakšna, lp
Uporabniški avatar
FreakyGirl7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 12. 2007
Kraj: somewhere...

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakyGirl7 » 29. Mar. 2008 21:53

sanja24 napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Tako, jaz pa sem zdaj zaključila s to Jasmino. 2X sem bila pri njej, obakrat je vse v nulo zadela, obakrat sta se mi po tem, ko sem prišla od nje zgodili dve slabi stvari, ki jih je tudi napovedala. Lani je napovedala prometno nesrečo brata (točno kdaj bo in da bo v smrtni nevarnosti- vse se je tudi res zgodilo), letos avgusta mi je pa nekak ne-direktno napovedala mamino smrt. In 1 teden po tem, ko sem bila pri njej, se je tudi to uresničilo. Tako, da hvala lepa. Zdaj čakam, da se mi uresniči še kakšna dobra (lepa, pozitivna) stvar, ki mi jo je napovedala, slabih imam pa zaenkrat dovolj. Če bi šla še tretjič, bi mi najbrž povedala, kdaj bom umrla jaz. Se bom rajši pustila presenetit.

Pa še to: prijateljici s katero sma bili skupaj pri njej je rekla, da bo tudi njen fant imel prometno nesrečo, vendar ne bo huje poškodovan. Imel jo je prejšnji teden, v noči iz četrtka na petek.


očigledno bomo res dolgo živeli nekateri,moji znanki je rekla da bo doživela od 65-69 let in da bo žal usodna nesreča ni pa rekla kakšna, lp


a res ? joj .. to je tko grozn če ti kdo napove smrt nekoga, k pol sam čakaš kdaj bo pozvonu telefon. Js rajš sploh nebi šla, k to je res kruto..kaj pa če ti reče d boš hmalu umrl...

kje se pa da dobit to žensko ?! :eek:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov