Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 23. Mar. 2008 12:00

sanjaanja napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:
frankie napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.


Kaj boš prijavila!!! Saj obstajajo vedeževalci s fakturo, vendar boš dala 50 ali 100 ali več Evrov, tam pojdi !!! Pa še to, nič ne zadenejo!!!
:roll:


Jah če bi mi rekla kolk ji morem dat, pri tem pa mi ne bi izstavila računa bodi ziher, da bi jo takoj prijavla. Zasluži pa od 150 evrov navzgor na dan x 25 dni (ker edin v nedeljo ne dela), pa si zračunaj kolk na mesec potegne, pa enga evra davka ne plača. Vsakič, ko pridem tja pa nekaj renovirajo po stanovanju. Za čigav keš le?

Aja, saj tudi Jasmina 90% ne zadane. :lol:


Drugače jaz skoz od Jasmine govorim.
Nikoli ne bi mogla nekam, da ne bi vprašala koliko sem dolžna.
Stanovanje pa dvomim, da renovira, ker ima takšno kot bi bomba padla notri.


Če ne dobiš računa, po zakonu nisi dolžna plačat storitve.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 23. Mar. 2008 12:15

To ti dam prav lastovica, da če ni računa :evil:

Ja iste stvari je govorila meni:
- 2 otroka (fantka, punčko)
- ginekološke težave (beli tok, ki ga sploh nimam)
- isto bom jaz uspešna, brez finančnih težav
- vidla je študij (in ko sem ji rekla, da sem že doštudirala je pa rekla, da bom študirala naprej, rekla sem ji, da ne, potem je pa rekla, da najbrž obiskujem kakšne seminarje in je to potem to.
- isto vidi dva moška (enega svetlega in enega temnega - itak a še kaj ostane)
- vidi dva večja izdatka (skoraj logično je kakšen)

Uresničilo se ni nič, po dveh letih sem šla ponovno k njej. Karkoli sem jo vprašala mi je rekla, saj sem ti že povedala, ker si že enkrat bila pri meni. Očitno se me spomne. Ugotovila pa niti tega ni, da sem samska. Mi je kar govorila od kao mojega fanta (ki ga sploh nimam)

Vsem kolegom, za katere vem, da so bili pri njej, je govorila isto.

Seveda ti je prijetno it k njej, če ti govori same lepe stvari. Dobro vsak rad sliši. Kriza bi bila, če bi ti napovedala same slabe, kar najbrž ne bi dobro vplivalo na ljudi. Ampak, da samo pokasira in nič ne zadane, to pa spet ni prav.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 23. Mar. 2008 12:33

No men je isto napovedala 2 otroka (fantk & punčka) okol mojga 28. - 32. leta starosti (do tm manka itak še skor 10 let, tko da to ne morm vedt),
-pa da bom uspešno zaklučla študij (to je itak sam od mene odvisn in itak da ga bom, če se bom trudla za to), pa še druge podobne stvari kot vm, sam morm pa rečt da kar se tiče stvari k so se mi dogajale v tistm trenutku v živlenju je pa kr zadela - npr. kašni so moji starši, odnos med njima in do mene, tut za par zdravstvenih zadev je kr zadela.
Tko da pomoje ona sam čut neko trenutno energijo od človeka, pa kko se oseba počuti, za prihodnost pa bl mal vidi. K njej je kul it tko da dobiš mal več optimizma, kej več pa ne vem...... čeprov lah tut da bomo vse tlele mele 2 otroka enkrat :D

Kako vam je pa kej iz kave napovedala?
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 23. Mar. 2008 13:07

Ja saj men je iz kave videla svetlega in temnega tipa. 2 otroka je pa čist vsakemu napovedala za kar jih vem, da so bili pri njej. Mal čudno ali kako.
Glede bolezni je meni prvič kar zadela pri starših. Samo drugič pa čisto zgrešila.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 23. Mar. 2008 18:47

ana27 napisal/-a:
Ja iste stvari je govorila meni:
- 2 otroka (fantka, punčko)
- ginekološke težave (beli tok, ki ga sploh nimam)
- isto bom jaz uspešna, brez finančnih težav
- vidla je študij (in ko sem ji rekla, da sem že doštudirala je pa rekla, da bom študirala naprej, rekla sem ji, da ne, potem je pa rekla, da najbrž obiskujem kakšne seminarje in je to potem to.
- isto vidi dva moška (enega svetlega in enega temnega - itak a še kaj ostane)
- vidi dva večja izdatka (skoraj logično je kakšen)



Sem pozabla ja, meni je tudi rekla dva večja izdatka, pa sem rekla, da ju ni bilo, pa je pol rekla, da najbrž še bosta, pa po dveh letih še vedno nista bila. Belega toka tudi sama nimam in ga nikol nisem imela, pa me je hotla prepričat, da ga imam. Vsaki reče, da bo imela fantka in punčko :roll: , pa vsaki reče, da bo en svetel in en temen moški, za študij pa tudi skoz neke serje.
Zadnjič spremenil Lastovica, dne 23. Mar. 2008 18:48, skupaj popravljeno 2 krat.
mazi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mazi » 23. Mar. 2008 18:47

a kera mogoče še ve za kakšno dobro vedeževalko, ki je že preizkušena, ker naj bi bla baje ena na Viču ki naj bi tudi dosto zadela, sam ne vem kako ji je ime...
lp
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 23. Mar. 2008 19:10

Ja evo tut js sm se spomnla, da je men rekla za 2 izdatka, da sm jih kao že mela in ko sm rekla da ne, je rekla da še bosta. :D To je baje u kavi vidla.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 23. Mar. 2008 19:32

Očitno ona misli, da se nič ne pogovarjamo z drugimi. Če gresta k njej dve kolegici skupaj, bi pa ja imala vsaj dve zgodbice pripravljene, ne pa da vsaki isto pove, da je že takoj vidno, da nekaj ne štima :roll:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 23. Mar. 2008 19:42

Infatuation napisal/-a:Tko da pomoje ona sam čut neko trenutno energijo od človeka, pa kko se oseba počuti, za prihodnost pa bl mal vidi
Lol po vseh dokazih, da je vseskupi en bullshit ti naredis zakljucek, da ona samo "energijo" vidi ne pa prihodnosti. :lol:
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 23. Mar. 2008 19:51

[quote="ana27"]
- 2 otroka (fantka, punčko)
- ginekološke težave (beli tok)
- isto bom jaz uspešna, brez finančnih težav
- vidla je študij
- dva moška (svetlega in temnega)
- dva večja izdatka

Tako nekako tudi meni :x

+ brata, ki ima težko nogo pri vožnji
dala mi je recept za neki čaj, ki naj bi odpravljal ženske težave
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 23. Mar. 2008 20:04

Mahagonij napisal/-a:po vseh dokazih, da je vseskupi en bullshit ti naredis zakljucek, da ona samo "energijo" vidi ne pa prihodnosti.


Ja, ker kokr sm rekla- za sedanjost v tistem trenutku mi je zadela.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 23. Mar. 2008 20:05

orhideja1 napisal/-a:dala mi je recept za neki čaj, ki naj bi odpravljal ženske težave


Tut men :) A je teb kej deloval? Men se po par tednih sicer ni dal več tega izvajat.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 23. Mar. 2008 21:39

Infatuation napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:dala mi je recept za neki čaj, ki naj bi odpravljal ženske težave


Tut men :) A je teb kej deloval? Men se po par tednih sicer ni dal več tega izvajat.


Je kao za beli tok, ampak sem ji rekla, da ga nimam. Potem mi je rekla, da naj ga pijem pa preventivno.
Si ga nisem pripravila, tako da ne vem kako deluje.
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 23. Mar. 2008 21:59

jaz sem imela beli tok in po teh čajih ga že dolgo časa nimam več! meni je pomagal ali pa bi mogoče zginil tudi brez tega ne vem, delala sem in belega toka nimam več
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 23. Mar. 2008 22:07

sanja24 napisal/-a:jaz sem imela beli tok in po teh čajih ga že dolgo časa nimam več! meni je pomagal ali pa bi mogoče zginil tudi brez tega ne vem, delala sem in belega toka nimam več


Najbrž res, ampak takšen čaj bi ti lahko predpisali tudi v lekarni, oz. si ga sama poiščeš v knjigi zdravilne rastline.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov