Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 21. Mar. 2008 8:01

Lastovica napisal/-a:Kako rekla? Saj nikoli ne reče kolk ji moreš dat.


Kako ne reče? Meni je tudi rekla. Samo, da je meni rekla, da 20 eur, oz. od 20 eur naprej.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 21. Mar. 2008 9:26

Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 21. Mar. 2008 10:30

Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat.


Verjetno so punce vprašale, kok so dolžne al pa kej podobnega, pa jim je pol rekla kok se ji ponavadi da.
Če pa kr sama od sebe daš npr. 10 / 15 / kokrkol €, ti pa tut ne bo rekla: ja to pa ni dost. Tko da bolš nč vprašat, sam daš pač tok k mislš. :)
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 21. Mar. 2008 10:37

Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.


Kaj boš prijavila!!! Saj obstajajo vedeževalci s fakturo, vendar boš dala 50 ali 100 ali več Evrov, tam pojdi !!! Pa še to, nič ne zadenejo!!!
:roll:
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Mar. 2008 14:14

Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.


Kaj moremo. Tudi meni je jasno povedala, da ji dajejo od 20 eur naprej, ko sem jo vprašala, koliko sem dolžna.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Mar. 2008 14:16

Infatuation napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat.


Verjetno so punce vprašale, kok so dolžne al pa kej podobnega, pa jim je pol rekla kok se ji ponavadi da.
Če pa kr sama od sebe daš npr. 10 / 15 / kokrkol €, ti pa tut ne bo rekla: ja to pa ni dost. Tko da bolš nč vprašat, sam daš pač tok k mislš. :)


Vprašala sem ja koliko sem dolžna, itak, da se to mora vprašat. Pa mi je rekla, da je pri njej tarifa od 20 eur naprej. Jaz sem ji potem dala 25 eur, ker ji pač nisem hotla dati najmanj kar naj bi ji dajali.

Zadela pa nič. :cry:
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 22. Mar. 2008 15:48

sanjaanja napisal/-a:Vprašala sem ja koliko sem dolžna, itak, da se to mora vprašat.


Noben te ne sil to vprašat :) ..jst nism nč vprašala, ker sm tuki na forumu prej prebrala kok se ji ponavadi da, tko da ko sm šla k njej in je nehala govort sm ji sam dala dnar in to je to. Sej ti ne more rečt: ja lubica, to je pa mal premal :lol:
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 22. Mar. 2008 17:48

sanjaanja napisal/-a:
Infatuation napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat.


Verjetno so punce vprašale, kok so dolžne al pa kej podobnega, pa jim je pol rekla kok se ji ponavadi da.
Če pa kr sama od sebe daš npr. 10 / 15 / kokrkol €, ti pa tut ne bo rekla: ja to pa ni dost. Tko da bolš nč vprašat, sam daš pač tok k mislš. :)


Vprašala sem ja koliko sem dolžna, itak, da se to mora vprašat. Pa mi je rekla, da je pri njej tarifa od 20 eur naprej. Jaz sem ji potem dala 25 eur, ker ji pač nisem hotla dati najmanj kar naj bi ji dajali.

Zadela pa nič. :cry:


Sama je nisem nikol vprašala kolk ji morem dat, kolegice tudi ne, ampak smo ji sam dale. In potem je tudi nismo vprašale če je dovolj, ona pa tudi ni rekla, da je premalo.

Ponavadi ima vsaj 10 ljudi na dan naročenih, zdaj si pa zračunaj kolk zasluži.

Pa ko grem jaz zram kolegic, jo ponavadi vedno še kaj sprašujem, pa to ponavadi traja kakih 15 minut, pa ji pol ne dam nič dnarja. Kurc jo gleda. Nobena DOBRA stvar, ki mi jo je napovedala že dve leti nazaj se še do danes ni uresničila, ko se pa bo, ji bom pa magari 50 evrov nesla.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 22. Mar. 2008 17:53

frankie napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.


Kaj boš prijavila!!! Saj obstajajo vedeževalci s fakturo, vendar boš dala 50 ali 100 ali več Evrov, tam pojdi !!! Pa še to, nič ne zadenejo!!!
:roll:


Jah če bi mi rekla kolk ji morem dat, pri tem pa mi ne bi izstavila računa bodi ziher, da bi jo takoj prijavla. Zasluži pa od 150 evrov navzgor na dan x 25 dni (ker edin v nedeljo ne dela), pa si zračunaj kolk na mesec potegne, pa enga evra davka ne plača. Vsakič, ko pridem tja pa nekaj renovirajo po stanovanju. Za čigav keš le?

Aja, saj tudi Jasmina 90% ne zadane. :lol:
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 22. Mar. 2008 19:35

Lastovica napisal/-a:Aja, saj tudi Jasmina 90% ne zadane.


Zakaj se jo pa potem tko hvali na tem forumu? :D Mislm - v starejših postih se jo je ful.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Mar. 2008 19:39

Lastovica napisal/-a:
frankie napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Sem bla tam vsaj že 6x, ker sem spremljala tudi vse prijateljice, pa nobeni ni rekla kolk more dat. Če bi rekla, bi jo pa takoj prijavla na davčno, ker je to pol delo na črno, če zahtevaš plačilo.


Kaj boš prijavila!!! Saj obstajajo vedeževalci s fakturo, vendar boš dala 50 ali 100 ali več Evrov, tam pojdi !!! Pa še to, nič ne zadenejo!!!
:roll:


Jah če bi mi rekla kolk ji morem dat, pri tem pa mi ne bi izstavila računa bodi ziher, da bi jo takoj prijavla. Zasluži pa od 150 evrov navzgor na dan x 25 dni (ker edin v nedeljo ne dela), pa si zračunaj kolk na mesec potegne, pa enga evra davka ne plača. Vsakič, ko pridem tja pa nekaj renovirajo po stanovanju. Za čigav keš le?

Aja, saj tudi Jasmina 90% ne zadane. :lol:


Drugače jaz skoz od Jasmine govorim.
Nikoli ne bi mogla nekam, da ne bi vprašala koliko sem dolžna.
Stanovanje pa dvomim, da renovira, ker ima takšno kot bi bomba padla notri.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 22. Mar. 2008 19:42

:D moji sestri je izjavila, da več ko plačaš, veš se uresniči.
Uporabniški avatar
sanja24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanja24 » 22. Mar. 2008 20:46

a je katera na forumu, ki lahko reče meni pa je zadela, se je to in to zgodilo,.... mal čudn na začetku ste jo full hvalili! lep pozdrav
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 22. Mar. 2008 22:02

Meni ni nič zadela. Napovedala mi je same lepe stvari, a se ni nič od tega zgodilo.
Jaz jo nisem nikoli hvalila.
Je pa tukaj vsaka stvar ne glede na temo običajno povedana kot, da je oh in sploh vse naj, naj.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 23. Mar. 2008 11:58

Infatuation napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:Aja, saj tudi Jasmina 90% ne zadane.


Zakaj se jo pa potem tko hvali na tem forumu? :D Mislm - v starejših postih se jo je ful.


Bom še enkrat povedala. Jaz sem bla pri njej prvič leta 2006. Zadela je bratovo prometno nesrečo, ki se je zgodila pol leta po tem, ko sem bila pri njej. Hkrati se mi je tudi za ostale stvari, ki jih je povedala zdelo, da je super uganila. Potem pa sem bila tam tudi s 4 prijateljicami in sem ugotovila, da vsaki nabija isto.

-imela boš dva otroka
-imaš ginekološke težave, oziroma beli tok
-v življenju boš uspešna in nič ti ne bo manjkalo
-študij boš uspešno zaključila
-v tvoje življenje prihajata dva moška
.... in še ostali bull shit.

Potem pa sem jo enkrat konkretno vprašala. Za enga tipa. Pa je rekla, da sem jaz njemu ful všeč, pa da bo šel s punco narazen in da boma midva skupaj, da se bom leta 2008 preselila in da bom leta 2009 imela otroka- z njim. Tip je še vedno s svojo punco, nikamor se nisem preselila, prav tako nič ne kaže, da bom mela v letu 2009 froca, sploh pa ne z njim. In ko sem ji naslednjič, ko sem spet bla z eno kolegico to vrgla pod nos in da se ni nič uresničlo, je pa rekla, da naj bom potrpežljiva, da se bo, da mi je on namenjen, da sma ustvarjena drug za drugega, bla bla.
Torej naj zdaj po njenem celo življenje čakam nanj in bom potrpežljiva. :lol: Aja, poleg tega, pa naj bi v letu 2007 spoznala še neka druga dva tipa, pa nobenga nisem. Torej same bedarije.

Na splošno vsem enako bluzi, ko jo pa konkretno kaj vprašaš, pa itak nič ne ve.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov