Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
alina85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a alina85 » 14. Mar. 2008 14:52

Tudi meni so že perokovali, iz kart. In moram reči, da je ženska vse prav napovedala. Kar se tiče študija in življenja. Napovedala je, da se bova s takratnim fantom poročila in imela otroke, vendar sva šla narazen. Ostalo, kar se tiče pa življenja in študija, je pa prav napovedala.
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 14. Mar. 2008 15:33

Ja to je zato, ker kar se tiče študija npr. je v bistvu odvisno samo od našega lastnega truda. Za partnerske odnose, ljubezen pa sta zmer potrebna dva in včasih tut če si še tako želimo bit z enim in se trudimo, ni nujno da bo uspelo, če tej osebi ni do nas.
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 14. Mar. 2008 16:44

:lol: me zanima kontak od vedeževalke jasmine :cry: ,ful nujno, naj mi kakšna sporoči na ZS, čimprej, pa kakšna je tud cena,ja pa šee to, iz kje pa ona sploh je?
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 15. Mar. 2008 14:23

montana napisal/-a::lol: me zanima kontak od vedeževalke jasmine :cry: ,ful nujno, naj mi kakšna sporoči na ZS, čimprej, pa kakšna je tud cena,ja pa šee to, iz kje pa ona sploh je?


Iz Šenčurja. Cena 25 eur. Zadela pa meni ni čisto nič.
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 15. Mar. 2008 17:39

ja, ampak a mi lohk njeno fon št. na mojo ZS, da ne bo karkol narobe, da je to kašna reklama, k pač ni. A res, da ti ni uganla, pa sem tle na forumu brala, da ona je pa res zakon, boljš k karin in da zihr zadane res. Plis, številko :cry:
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 15. Mar. 2008 17:45

montana napisal/-a:pa sem tle na forumu brala, da ona je pa res zakon, boljš k karin in da zihr zadane res.


Ja najprej se je ful pisalo, kok vsem zadane, zadnje čase pa kok nobeni ne, pa kako v bistvu vsem isto reče ... 2 otroka itd. :D
Cifro maš na ZS :)
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 15. Mar. 2008 17:59

ful ti hvala, ti sporočim, kaj mi bo povedala, al pa še boljš, če mi bo uganla, ker se gre za eno stvar, k naj bi bla že zdej pred mano, tko da bom prej kot v enem mesecu vedla, a je zadela al pač ni, baj :razz:
montana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 14. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a montana » 16. Mar. 2008 21:35

sm prebrala velik pogovorov okol vedeževalk, pa ene pišete, da je Jovanka še bolj zanesljiva kot pa Jasmina. Tko, da bi prosila še za njeno št. na moj ZS, da ne bo težav, pa ceno pri njej, ker jutr se moram nujno k eni naročit, rabm hitro ene odgovore. Bejbe , hvala :lol:
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 17. Mar. 2008 12:34

Meni se zdi, da je čist vseeno h kateri se naročiš, ker itak nobena nič ne zadene, oz. pri komu mora kateri tudi kaj ratati, ker je to že logično. Jaz sem bila pri 3, vsaka mi je vse drugače povedala, in nikjer se mi ni nič uresničilo :(
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 17. Mar. 2008 12:46

Mene neki zanima-a lahk recimo od vedezevalke "zahtevas" da ti najprej pove stvari iz preteklosti? Pac da vidis, ce blefira? Js sicer nikakor ne verjamem v te fore, sam enkrat bi pa sla za hec, pa bi rekla naj mi najprej o preteklosti pove (konkretno, ne "bla si razocarana v ljubezni bla bla"), pa bi vidla kok bi kej zadela. :lach:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 18. Mar. 2008 9:51

orhideja1 napisal/-a:
montana napisal/-a::lol: me zanima kontak od vedeževalke jasmine :cry: ,ful nujno, naj mi kakšna sporoči na ZS, čimprej, pa kakšna je tud cena,ja pa šee to, iz kje pa ona sploh je?


Iz Šenčurja. Cena 25 eur. Zadela pa meni ni čisto nič.


Zakaj ssi ji pa dala tolk dnarja? Jaz ji nazadnje dala 10 evrov, pa še to je blo preveč. :D
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 18. Mar. 2008 19:47

Po mojem mnenju je tole prerokovanje iz kart/kave nezanesljivo, ker je preveč odvisno od interpretacije in trenutnega stanja tistega, ki mu je prerokovano.
Zivljenje je lepo...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 19. Mar. 2008 17:53

Lastovica napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:
montana napisal/-a::lol: me zanima kontak od vedeževalke jasmine :cry: ,ful nujno, naj mi kakšna sporoči na ZS, čimprej, pa kakšna je tud cena,ja pa šee to, iz kje pa ona sploh je?


Iz Šenčurja. Cena 25 eur. Zadela pa meni ni čisto nič.


Zakaj ssi ji pa dala tolk dnarja? Jaz ji nazadnje dala 10 evrov, pa še to je blo preveč. :D
Naslednjic raje v bankovec za 10 evrov nasuj tobak, pa ga zvij pa prizgi. Bos vsaj kej mela od njega.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 19. Mar. 2008 19:08

Lastovica napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:
montana napisal/-a::lol: me zanima kontak od vedeževalke jasmine :cry: ,ful nujno, naj mi kakšna sporoči na ZS, čimprej, pa kakšna je tud cena,ja pa šee to, iz kje pa ona sploh je?


Iz Šenčurja. Cena 25 eur. Zadela pa meni ni čisto nič.


Zakaj ssi ji pa dala tolk dnarja? Jaz ji nazadnje dala 10 evrov, pa še to je blo preveč. :D


A zakaj? Zato, ker mi je rekla, da je 25 eur! :evil:
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 20. Mar. 2008 8:41

Kako rekla? Saj nikoli ne reče kolk ji moreš dat.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov