Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

janezek67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a janezek67 » 24. Avg. 2007 10:42

Zdravo,


Ja gre za to Stanko. Ali se da dobiti ta GSM ? Ali je to ta številka, objavljena
nekaj postov nazaj ? Če je skrivnost, prosim lahko tudi kot zasebno sporočilo.

Tam bo ogromno ljudi, notri boš ene 5-10 minut. Pripravi si vprašanja, govori zelo hitro in v transu. Tako ko si prvič, te kar zmede.

Hvala vnaprej vsem.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 24. Avg. 2007 14:08

dovolj imam ... če se po mojem postu najde samo še ena telefonska številka katerekoli vedeževalke, se tema zaklene in osebo odstrani iz foruma za dalj časa ...
janezek67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a janezek67 » 26. Avg. 2007 12:34

Najprej pritožba čez administratorja - nikjer ni objavljeno, da na tem forumu ni dovoljeno objavljati številk. Naj se postavijo jasna pravila obnašanja, pol pa cenziriraj te forume dol in počez, če niso v skladu s pravili. Ne pa, da se udeležence terorizira s pozicije moči.

Klej, prosim za številko GSM-a na ZS. Hvala.
Uporabniški avatar
Pookie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 12. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Pookie » 26. Avg. 2007 12:40

Tukaj imaš Pravilnik. Preberi si ga.

Pod šesto točko lepo piše, da na forumu ni dovoljeno nikakršno reklamiranje. Objava številk do raznih storitev (kot je recimo vedeževanje) se vsekakor šteje kot reklama, ker s tem avtomatično reklamiraš določenega vedeževalca.

6. točka iz pravilnika napisal/-a:Na forumu ni dovoljeno oglaševanje in preprodajanje raznoraznih izdelkov oz. storitev, razen, če se v temi pogovarjate o različnih izdelkih za npr. nego kože.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 26. Avg. 2007 15:28

^^hvala Pookie ;)

kot drugo, imamo pa temo, ki je namenjena za kritiziranje oziroma pritoževanje čez administratorje ...
če pa potrebuješ kako vedeževalko, pa vzemi v roke Salomonov oglasnik ali pa katerokoli (trač) revijo, kjer je objavljeno ogromno raznih številk ... ali pa se obrni na forumašico, ki govori o vedeževalki, ki te zanima, prek zasebnega sporočila -> to je tale slika poleg profila Slika

na forumu ne trpimo reklam in jih brez kakršnegakoli opozorila tudi brišemo ... če pa komu kaj ni všeč, naj se pa obrne na ostale administratorje, ampak bo odziv vedno isti ...

Pravila, do katerih link je dala Pookie, so zelo jasna in vsak, ki se včlani na forum, se z njimi tudi strinja ... in mi smo tu, da ljudi opozarjamo na kršitve ... in ja, izvajamo po tvoje "teror" nad ostalimi uporabniki, katerim je težko spoštovati osnovna pravila sodelovanja na forumu ...

s tem se debata o tem, kdo je nepravičen tu končuje, ostale informacije samo preko teme, katere link je zgoraj in preko ZSja ...
tukaj se govori o vedeževanju in ne o vsesplošnem terorju moderatorjev nad nič hudega slutečimi forumaši ... ;)
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 26. Avg. 2007 17:09

Mislim, da ni pravo oglaševanje. če se pogovarjamo o raznih vedeževalkah. Samo iščemo informacije oz. izkušnje.

lp :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Avg. 2007 8:42

seevda je...in na nekaterih forumih tud v take globoke debate kot so tukaj in pisanja po forumu naj se številke piše na zs, ne pustijo..
to je tako kot če bi jaz govorila da mam doma ful dobrega tišlarja (mizarja), da ful dobro dela in bi vsi hoteli njegovo cifro..Ni ravno jumbo plakat, je pa reklama.Že tko je meni osebno reklama to da rečeš da je npr. ena vedeževalka ful dobra in tralala...Kakorkoli obrneš je reklama, pol lajfa so reklame, in mislm da je to dovolj, da se ne rabi še cifr objavljat :roll:
sicer pa vedeževalke po mojem mnenju so itak crap.niso nič drugega kot osebe sposobne manipulirat z ljudmi, kateri jim do neskončnosti verjamejo.sploh pa telefonske vedeževalke...vi en veste da ona vam "prerokuje" iz kart in vas na liniji drži da vam nuladevetnula odžira denar.modelka pa noge na mizi, zraven čik kadi (no, zdej verjetno ne več) in gleda mehiške žajfnice :wink:
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 27. Avg. 2007 9:21

Tudi kritiziramo razne vedeževalke, vsaka dobiva pohvale in tudi graje. Jaz ne kličem tel. vedeževalk, ene manipulirajo ene pa ne. Kaj pa ena vedeževalka, ki mi je pred 25 leti napovedala, da bo v Sloveniji vojna? (Ta vedeževalka je živela na Zahodu in sploh ni vedla kaj je Slovenija!) :roll:

lp
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Avg. 2007 10:37

ohja, sej meni je vseeno kaj si mislite...tudi jaz kdaj lahko kej čist mim grede uganem :wink:
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 27. Avg. 2007 14:25

Kaj takega ne!! :?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 27. Avg. 2007 14:26

frankie napisal/-a:Mislim, da ni pravo oglaševanje. če se pogovarjamo o raznih vedeževalkah. Samo iščemo informacije oz. izkušnje.

lp :roll:

jaja, nič ni narobe, če vi debatirate o Tončki s spodnjega Dupleka ... ampak kontakte samo prek ZSja ... zame je to zastonj reklama ...
vi kar debatirajte o vedeževanju in kvaliteti vedeževalk, imena in kraj, kjer je ta oseba "posluje" (primer: Julija, Ljubljana), ampak nobenega kontakta! Telefonske, maili, naslovi, e-mail naslovi pa samo in izključno prek zasebnih sporočil ... ker to je že reklama ... a je sedaj jasno ;) ?
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 27. Avg. 2007 14:27

Ja prav imaš :roll:

lp
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Avg. 2007 14:57

frankie napisal/-a:Kaj takega ne!! :?


ohja.lahko lahko :wink:
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 28. Avg. 2007 8:59

No comment!!

lp :nein:
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 28. Avg. 2007 9:36

Jaz pa bi lepo prosila če bi mi katera poslala kakšno številko od kakšne dobre vedeževalke ki vedežuje preko telefona na ZS. Hvala LP :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov