Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Apr. 2007 8:48

Ja sj tako iščem....Da mi res pove ne pa da bo kr neki glumila mi tm...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 12. Apr. 2007 13:29

moja babi prerokuje iz fižolčkov in iz kave. sama v to niti ne verjamem toliko, vendar se je vse, kar je rekla zgodilo. npr.: v prvem letniku mi je rekla predn sm šla na eno žurko, da se bom poljubila z enim fantom, pa ji nisem verjela... in un večer se je zgodil prvi poljub :eek: , ko mi je bil eden všeč, mi je rekla da ga ne bom dolgo vidla, ker bo šel domov ker vidi en križ, da se bo nekaj slabega zgodilo, pa mu je babi umrla, prijateljici je prerokovala da se bo njen stric poročil in da bo imel otroka, pa se je to čez 2 tedna zgodilo.... ful je takih primerov :eek:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 20. Apr. 2007 8:47

Js sm bla, sm šla bolj kot ne iz firbca, pa mi je za preteklost ful zadela, isto za odnose, kašne mam z različnimi ljudmi, ampak za sedanjost se mi pa še nč ni uresničl...
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 20. Apr. 2007 11:39

Jaz sem bila pa tudi pri Ani iz Medvod, pa se mi tudi ni zdel, da bi mi ne vem kaj zadela... :?

Ampak, ko je bila pa sestrica pri njej, ji je pa povedala inicialke od bodočega moža, da se bo kmalu preselila v njuno skupno stanovanje (naj omenim, da je bila takrat še samska), napovedala ji je prometno nesrečo, da bo imela težave, ko bo hotela zanosit pa še pa še pa še je nakladala...

Ampak, pri njej se je to vse uresničil...

Ena šlogarca lahko meni vse zadane, tebi nič in pa tudi obratno.
Zato jih bomo pa malo več sprobal! :wink:

Ma katera številko od tele iz Postojne??
Lahko tudi na ZS, me ful mika!
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 20. Apr. 2007 14:01

Ja od kere iz Postojne, od ene imam jaz...ce rabis se javi na ZS.
Uporabniški avatar
princess of the night
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 30. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess of the night » 22. Apr. 2007 23:28

moja mami je bla učeri pr tej iz postojne.. u razmaku parih letih tretjič.. in ji vedno pove isto, tko da neki zihr ve.. stvari ki jih je napovedala so se v veliki večini res zgodile.. tko da js ji kr vrjamem.. sama sm bla pr njej enkrat.. pa mi je tud dost zadela.. sam k se ne spomnm kaj mi je kej povedala.. ko se neka stvar zgodi, se pol spomnm da mi je to rekla.. drgač pa življenja ne podrejam temu, kar mi je rekla.. kar bo, pač bo..
There's too much blood in my caffeine system...
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 23. Apr. 2007 8:58

le@ napisal/-a:Jaz sem bila pa tudi pri Ani iz Medvod, pa se mi tudi ni zdel, da bi mi ne vem kaj zadela... :?

Ampak, ko je bila pa sestrica pri njej, ji je pa povedala inicialke od bodočega moža, da se bo kmalu preselila v njuno skupno stanovanje (naj omenim, da je bila takrat še samska), napovedala ji je prometno nesrečo, da bo imela težave, ko bo hotela zanosit pa še pa še pa še je nakladala...

Ampak, pri njej se je to vse uresničil...

Ena šlogarca lahko meni vse zadane, tebi nič in pa tudi obratno.
Zato jih bomo pa malo več sprobal! :wink:

Ma katera številko od tele iz Postojne??
Lahko tudi na ZS, me ful mika!



Pri tej Ani mi je šlo na živce, da je toliko spraševala in potem ugibala. Ne rečem, tle in tam nekaj zadene ampak preveč sprašuje. Me je uprašala, če delam, če imam otroke. itd.....Najboljše je bilo to: Ste poročeni? odgovor :ne več. Pa sta še skupaj? od: ne, mož je pokojni!!!!
Zadnjič spremenil frankie, dne 25. Apr. 2007 6:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 23. Apr. 2007 12:55

Pa je katera v Ljubljani? V centru mogoče ..
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 10. Maj. 2007 8:47

Moj fant mi je zaupal, da je bla njegova mami pred nekaj leti pri vedeževalki in je rekla zanj, da se bo s punco razšel zarad njegove krivde..in se bo spoznal z usojeno partnerko v po srednji šoli...In je reku, da ima filing, da sem jaz tista... :eek:

Ker tista res ujame vse pri njegovi mami je full zadela...morm se nekak pozanimat kam je šla to ker jst bi šla tudi ane ker nevem kje je kaka res dobra...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
mayi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mayi » 24. Maj. 2007 14:20

ojla
zanima me če kdo ve za kakšno dobro šlogarco, ki reso kai zadene in obvlada stvar
lp mayi
mayi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mayi » 29. Maj. 2007 7:03

ojla
jst sm bla pr ani iz Medvod ,za preteklost kr zadela za prihodnost pa ne kei prveče, me zanima če ve katera za še katero dobro vedeževalko ali pa astrologinjo
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Maj. 2007 14:02

Tigi napisal/-a:Ker tista res ujame vse pri njegovi mami je full zadela...morm se nekak pozanimat kam je šla to ker jst bi šla tudi ane ker nevem kje je kaka res dobra...
Hehehe, ne vem če bi blo pametno it k isti, kot mama tvojega tipa ... da ne bi slučajno prišlo do kakšnega izpada v smislu "kaj se pa ti greš, baba, moji bodoči tašči govort da mi ne bo uspel z njenim sinom!" .. :D
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 02. Jun. 2007 21:33

Tigi napisal/-a:Dejte povedat za res kero dobro a ne drago na Gorenjskem?


Dobra vedeževalka je v Šenčurju. Ne računa nič, ampak se ji ponavadi da vsaj 10 EUR. Se že spodobi, da ji daš nekaj za eno uro. Jaz sem bila pri njej in mi je kar zadela, tako preteklost kot prihodnost (kar mi je že uspelo doživeti).
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 04. Jun. 2007 13:27

Ženska mi lahko na PM daš kaj več podatkov o tem prosim?

Ja ne sej a misliš, da bi ji povedala kako pa kaj? Če je res to to bo sama ugotovila...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 06. Jun. 2007 6:28

JOj js pa in šans da grem... se telih "bab" bojim ko hudič križa... :D Ko sm bla še v osnovni je mami eno klicala po tel. in je u nulo vse zadela... samo unega visokega ekonomista še ni od nikoder... :D
Always look on the bright side of life!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov