Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nepodpisana20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nepodpisana20 » 11. Nov. 2009 17:47

...
dmk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dmk » 20. Nov. 2009 22:48

js sm bla pr jasmini.. pa mi je use zadela in za nazaj.. za naprej pa tut ene so se ze zgodile stvari, ene pa še ne.. ji kr verjamem..
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 22. Nov. 2009 0:11

A kera na Gorenjskem pozna kšno res dobro vedeževalko?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5012
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Nov. 2009 15:16

Če rabi katera številko od ene super vedeževalke iz Dolenjske naj se mi javi na ZS!
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 01. Dec. 2009 17:56

Je komurkoli napovedovala vedeževalka Ula? Če, se vam je morda uresničilo kaj od napovedanega?
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
nanyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 11. 9. 2006
Kraj: 18km iz mb

Neprebrana objavaNapisal/-a nanyka » 23. Dec. 2009 14:20

Hejla!

a ma kdo slučajno kakšne kontaktne podatke za žensko, ki je bila aktivna v tej temi nato pa je prešla na nek drug forum?

Hvala že vnaprej za odgovor :D
When God Created Men, She Was Only Kiding!
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 24. Dec. 2009 19:55

nanyka napisal/-a:Hejla!

a ma kdo slučajno kakšne kontaktne podatke za žensko, ki je bila aktivna v tej temi nato pa je prešla na nek drug forum?

Hvala že vnaprej za odgovor :D
Vem samo, da je prešla na ta forum.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 25. Dec. 2009 22:45

dmk napisal/-a:js sm bla pr jasmini.. pa mi je use zadela in za nazaj.. za naprej pa tut ene so se ze zgodile stvari, ene pa še ne.. ji kr verjamem..


Čudno meni ni zadela popolnoma nič. Vse kar je napovedala se ni zgodilo ali pa se je zgodilo popolnoma drugače. Niti ene stvari pri meni ni zadela.
upanje
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a upanje » 19. Feb. 2010 12:20

sanjaanja napisal/-a:
dmk napisal/-a:js sm bla pr jasmini.. pa mi je use zadela in za nazaj.. za naprej pa tut ene so se ze zgodile stvari, ene pa še ne.. ji kr verjamem..


Čudno meni ni zadela popolnoma nič. Vse kar je napovedala se ni zgodilo ali pa se je zgodilo popolnoma drugače. Niti ene stvari pri meni ni zadela.


Deklete, kje ste. Nič več dogaja na tem forumu?????
LadyBug11777
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 20. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyBug11777 » 23. Feb. 2010 12:34

Jaz vem za eno iz Kranja ... samo cifre nikjer več ne najdem. Sem bila pri njej par let nazaj ... ime ji je Jolanda. Super je, ker ti ne računa na uro in nima naštepanih eno za drugo ... če se z njo zmeniš potem si vzame čas samo zate in nima naročene ene takoj za tabo ... lahk si pr njej tud 3 ure, če hočeš. Ona se res poglobi vate in to počne z veseljem, pa niti tok ne računa ... men je velik stvari prav povedala in se še dons velikrat spomnm nanjo in na njene napovedi.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 23. Feb. 2010 13:10

s kje s kranja pa? a je mogoče s planine?
dundun
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dundun » 09. Apr. 2010 0:43

Infatuation napisal/-a:
bik napisal/-a:Zdi se mi da je astrologija bolj primerna za pogled v prihodnost ali preteklost. :)


Astrologija ti ne more nikol napovedat konkretnih dogodkov. Lahko ti poda samo natančen opis tebe kot osebe in pa potenciale za določene stvari - npr. kdaj je ugodno za ljubezen, kdaj za posel itd. To pa še ne pomeni, da se bo takrat kaj konkretnega zgodilo. Sej je zanimivo tut to vedet, sam mislm da tukaj vse bolj zanimajo konkretni dogodki, kar pa nudijo jasnovidci - seveda če so pristni. :wink:


tuki se pa ne bom stinjala stabo, saj sama izdelujem natalne karte in s pomočjo izdelave progresivne karte in tranzitov planetov se da marsikaj videti, tu pa ni ugibanja!
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 11. Apr. 2010 16:03

^^
Seveda se da,... samo če bo človek npr. takrat ko ima ugodno obdobje za ljubezen, po cele dneve sedel doma in ne bo teh potencialov izkorstil, potem mu pač ne bo pomagalo niti npr. progresirano sonce v konjunkciji z natalno venero ali karkoli podobnega. Je res? :) Mislim da si ne upa dosti ljudi iz astrološke karte napovedat določen dogodek in garantirat da se bo zgodil.
Zadnjič spremenil Infatuation, dne 09. Okt. 2010 16:37, skupaj popravljeno 1 krat.
albertina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a albertina » 13. Apr. 2010 14:12

Prejšnji mesec sem bila pri eni mlajši osebi iz Brežic, ki mi je "šlogala iz kave". Glede na to, da je vse kar je vedela o meni bilo le to, da imam čez teden le malo časa (obveznosti po službi) in moje ime, mi je zadeve glede družine in službe zadela v popolnost.
Določene stvari mi je napovedala, čakam, da se uresničijo. Poskušam delati in živeti nevtralno, brez aktivne vloge, kot sem dosedaj, ko tega nisem vedela. :lol:
Poleg "šloganja" se ukvarja tudi s svetovanjem - ni nujno, če ne želiš.

Do sedaj sem bila skeptična do teh zadev, k njej sem šla zato, ker sem dosedaj življenje "jemala" preveč resno, hkrati pa sem o njej prebrala nekaj dobrih stvari. Glede na to, kar mi je povedala - in zadela, pa se mi samo še bolj smeji.
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 08. Maj. 2010 10:20

zivjo.. mene pa zanima ta vedezevalka iz kranja, jolanda...ima mogoče kdo kaksno informacijo o njej ??

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov