Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 18. Dec. 2005 21:58

sam baje je samo karin napovedala romihu da bo mel punčko, medtem k so vsi govorl da bo mel fantka! al pa glih obratno, ne morm se spomnt
Uporabniški avatar
natty_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 11. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a natty_ » 18. Dec. 2005 22:58

Ursyna napisal/-a:sam baje je samo karin napovedala romihu da bo mel punčko, medtem k so vsi govorl da bo mel fantka! al pa glih obratno, ne morm se spomnt

napovedala je punčko in to se je tudi zgodilo :)
Live every day like it is your last
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 18. Dec. 2005 23:26

tud jaz bi to uganu, sej sta lahko samo fantek al pa puncka, 50% da trofis :D
Gone
miška17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miška17 » 19. Dec. 2005 7:15

||MuCkAa napisal/-a:
marateja napisal/-a:ja :D , pa mi je zdej čist tko u glavo padl.
Kva si kej mislt o tem vedeževanju s kristali pa to

Niti eno vedezevanje ti ne pove resnicne prihodnosti.. tega ni...lahko ti samo povejo situacije, ki bodo vplivale nate po tvojem astroloskem znamenju in vplivi planetov nanje.. drugega ni.. drugo so vse taktike ljudi/vedezevalcev, da se kaj dodajo, kar je lahko dosti verjetno.. :)
Po moje ti ti kristali povejo precej, ce si jih ze sam zbiras.. in vsak nekaj pomeni.. :)


Ja pa ja:)
Pol še nisi na nobenega real naletela!!!! :evil:

Js pa verjamem!!AMPAK, vsak ne more čutit vsakega!!
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 21. Dec. 2005 16:40

jst sm imela pa sodelavko ki mi je vedezevala po tem ko sem spila kavo in je ostal samo se zoc(nevem kako temu recete tisto od kave kar ostane saj veste :razz: ) no in mi je vse prav napovedala....najboljse mi je bilo ko je rekla da je ena od sorodnic noseca...in pol sem cez 2tedna izvedela da je to sestricna:))))...se jst sm prej vedela kot ona :razz: ....drugace bi sla pa h kaksni vedezevalki ki napoveduje iz kart...
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 21. Dec. 2005 17:46

jst pa če bi šla bi šla k Maruči... moja sestra je šla k njej in kar ji je povedala za nazaj je vse blo res... kar je pa za vnaprej povedala se je pa tut že zgodil.. tko da jst dam neki na to oz. vrjamem da majo eni tak dar
rap-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 30. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rap-girl » 30. Dec. 2005 19:45

uf jst pa zaenkrat nimam želje da bi šla do vedeževalke me je mal strah če bi blo kj slabga :( drugač pa ma full kolegic izkušnje s tem in wem da eni je enkrt ena vedeževalka napowedala da ji bo umru nekdo kmau in pol ji je res pa se je odločla da negre nikol weč k nobeni :eek: :eek:
nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 12. Jan. 2006 15:03

Mene pa zanima če kater pozna kako v Celju Velenje Žalcu?
Slišala sem za Doro iz žalca, vendar nevem kaj dosti o njej ali je dobra ali ne? Baje pa da obvlada te čakre pa vse to!

Govorile ste za eno iz celja? Pa me zanima če je kera hodila v Celje?
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 12. Jan. 2006 19:06

Jaz še nisem bila pri vedeževalki in tudi dvomim, da bom sploh šla.
Večina teh vedeževalk pa dela le zato, da te oskubi.. Pomojem obstajajo take vedeževalke, ki imajo res dar in znajo opravljati to svojo "službo", veliko pa jih "blefira" in govori kar nekaj in take stvari, ki bi jih lahko vsak povedal :roll:
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 10. Jul. 2006 20:15

Mene pa zanima, če je katera že bla kdaj pri ugotavljanju prihodnosti pri mizi, ki ti daje odgovore s tem da se nagiba v zrak. Danes sta me dve kolegici prosili naj grem z njima na neko oddaljeno kmetijo in tam je bila miza-čisto navadna lesena-nepritrjena. Nanjo smo položile roke in jo spraševale stvari. Povedala mi je kombinacijo moje bančne kartice, število kovancev v mojem žepu, koliko sester imam, koliko avtomobilov je pri hiši-VSE. Zadeva me je rahlo prestrašila. Seveda sem po vsem tem vprašala marsikaj o svoji prihodnosti-a ima katera od vas že izkušnje s takšnim napovedovanjem-so se vam napovedi uresničile?
Angels fall first...
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 11. Jul. 2006 1:37

to pa še nism slišala- kje pa si bla to in koliko stane?
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 12. Jul. 2006 0:51

Kak ti torej lahko miza pove stevilko bancne kartice? Tolikokrat se nagne?? :gruebel: V to ne verjamem cisto nic.
Btw ce bos v to verjela, se bo uresnicilo. Ce bos delala tako, kot je bilo povedano in stremela k temu, se itak bo ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 12. Jul. 2006 11:22

Ja-pač nagne se tolikokrat kot je številak-recimo da je prva tri pa se 3X nagne proti tebi. U bistvu nič ne stane-jaz sem sicer dala gospe ob odhodu 500 sit, pa še tisto sem ji mogla usilit. Ne vem no....drugače ne vrjamem u take stvari sam to me je pa zdaj res malo presenetlo. Bom počakala da vidim če se bo res tako zgodilo, pa vam sporočim :)
Angels fall first...
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 12. Jul. 2006 12:25

od moje mami teta je šla zandnjič k vedeževalki... in ji je za preteklost zadela vse... za prihodnost ji je napovedala neki stvari... bomo vidl kako bo... hehe :)

kaj jst vem... sploh ne vem al nej verjamem v to al ne... neki že more bit na tem al kako :) jst bi šla tut k vedeževalki :roll: že zarad firbca :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 12. Jul. 2006 20:57

Dones je u Citycentru ena ciganka začela rinit k men, da bi mi šlogala pa eno pa drugo.. Jst lepo, da ne hvala, ona pa še kr kolk velik mi ma za povedat, da kr vidi na meni ful stvari lalala.. Pol je vidla da to ne bo šlo skoz, je začela otročka njenga maliga mi tišat pred nos, pa da naj ji pomagam. Dada.. Njena hčerka starejša je pa tačas na avtomatih žetone zabijala pa po Zari hodla. Mrš jebote :evil:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov