Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 13. Feb. 2009 8:27

ana27 napisal/-a:
Infatuation napisal/-a:*purple* - ja sej to kar praviš ti povsem verjamem, samo sigurno obstaja vsaj kak, ki ima res te sposobnosti. Ker nekatere iz teh linij delujejo tudi osebno in se lahko naročiš pri njih. Samo pač ne kar klicat na kr eno številko, ampak se je treba prej pozanimat, poslušat priporočila in kritike drugih itd.


To je samo pobiranje denarja. Saj ti lahko isto šloga v živo kot po telefonu. Mogoče ti malo lažje naklada, ker te razbere kakšna oseba si.


Ni lih vse tako. Res je tako kot povsod okrog so ljudje ki svoje delo opravljajo dobro drugi pa slabo. Eni z veseljem eni pa zato ker morajo. Pa naj si bo to doktor ali sodnik pa snažilka al cestar. Eni delajo za denar eni zatonj. Tako, da ni za metat vse v en koš. Pa še druge vidike je treba vzet čas in razpoloženje. Prave vedeževalke vam ne bojo vedeževale če niso v soglasju z energijo ki jo potrebujejo za delo. No kr dost se s cigankami ukvarjam in vem kako to zgleda.

Pa lep dan petek trinajstega. Uf kako lep dan.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Feb. 2009 11:51

Bik,to delo ni postavljeno v fazo al maš ti čut vedeževanja al ne, to delo je direktno postavljeno samo za dobiček.Ponavadi notr ne delajo ciganke lih, ampak delajo gospe, ki ne morejo drugje dobit zaposlitve.v oglasniku se jih usak dan vabi za različnimi oglasi, ki ne zahtevajo nobenga predznanja, nobenga čuta ne nič.Važno je sam da si ti tam, da poslušaš poslušalca in da mu neki preberš iz računalnika oziroma poveš na pamet in si zapomniš kaj si povedal.Sej sm bla na razgovoru, sej vem :) Maš pa tam od starih mamc, do študentk/dijakinj. ;) Aja, skrival so se pa za oglasom na študencu,kao klicni center in si zvedu kaj točno je šele ko si tja pršu.In to je isto kot raznorazni chat-i, ki jih reklamirajo, kao pošlji sms barbari pa se dopisuj z njo, na drugi strani linije je pa krena druga Petra (poljubna imena).In folk dejansko misl, da si s taluštno barbaro dopisuje, piše mu pa ena stara gospa in ga čimbolj zadržuje, da pusti tam čimveč dnarja! ;)
Pa kao ko ti vedeževalka reče, čakte bom pogledala u karte, pa modelka položi slušalko ma nizo in brska po internetu in bere 24ur.com,pol ti pa neki naloži kar se spomne oziroma kar prebere. LOL no :D
tle ni nobene energije, nobenga čuta ne nč...Samo farsa za naivne ljudi, ki jim pustijo ogromnooo denarja :wink:
sicer pa je večina vedeževalk u živo takih,sej ni težko zmanipulirat naivnega folka :wink:
poklič pa reč, da si star 35, da te žena neki ne mara, pa če bosta ostala skupi, pa bomo vidl kaj bodo rekl.če je vedeževalka bi pa mogla ja vedet da nisi poročen in da si naprimer desetlet mlajši in da še punce nimaš.
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 13. Feb. 2009 12:42

*purple* napisal/-a:Bik,to delo ni postavljeno v fazo al maš ti čut vedeževanja al ne, to delo je direktno postavljeno samo za dobiček.Ponavadi notr ne delajo ciganke lih, ampak delajo gospe, ki ne morejo drugje dobit zaposlitve.v oglasniku se jih usak dan vabi za različnimi oglasi, ki ne zahtevajo nobenga predznanja, nobenga čuta ne nič.Važno je sam da si ti tam, da poslušaš poslušalca in da mu neki preberš iz računalnika oziroma poveš na pamet in si zapomniš kaj si povedal.Sej sm bla na razgovoru, sej vem :) Maš pa tam od starih mamc, do študentk/dijakinj. ;) Aja, skrival so se pa za oglasom na študencu,kao klicni center in si zvedu kaj točno je šele ko si tja pršu.In to je isto kot raznorazni chat-i, ki jih reklamirajo, kao pošlji sms barbari pa se dopisuj z njo, na drugi strani linije je pa krena druga Petra (poljubna imena).In folk dejansko misl, da si s taluštno barbaro dopisuje, piše mu pa ena stara gospa in ga čimbolj zadržuje, da pusti tam čimveč dnarja! ;)
Pa kao ko ti vedeževalka reče, čakte bom pogledala u karte, pa modelka položi slušalko ma nizo in brska po internetu in bere 24ur.com,pol ti pa neki naloži kar se spomne oziroma kar prebere. LOL no :D
tle ni nobene energije, nobenga čuta ne nč...Samo farsa za naivne ljudi, ki jim pustijo ogromnooo denarja :wink:
sicer pa je večina vedeževalk u živo takih,sej ni težko zmanipulirat naivnega folka :wink:
poklič pa reč, da si star 35, da te žena neki ne mara, pa če bosta ostala skupi, pa bomo vidl kaj bodo rekl.če je vedeževalka bi pa mogla ja vedet da nisi poročen in da si naprimer desetlet mlajši in da še punce nimaš.


Ne bom ti oporeku ker niti nima smisla. Vsak vidi s vsako stvar z drugimi očmi. Spoštujem tvoje mnenje. Zagotavljam ti, da ni povsod tako. Pač sigurn sm da ni tako in sam se ukvarjam s tem sicer ljubiteljsko ampak poznam dost dobrih vedeževalk ki to delajo s srcem. In dost jih je ki so prebrale kar veliko zgodovine in knjig psihologije. Marsikatera pomaga tudi takim, ki so potrebni pogovora in pomoči. Pojdi h psihiatru pa se z njim pogovori boš vidla kolk stane da ti napiše antidepresive. Poznam primer ko je prišla k meni na astrološko karto dekle staro 16 let in je na antidepresivih bla že dve leti. Na koncu ugotovu da samo zaradi tega ker starši hočejo, da bo taka kot onadva (profesorja) pa dekletu to ni ležalo kar je blo tudi zapisano. In takih primiru bi lahko še naštel nešteto.

Kar se pa tiče tega spraševanja še posebno če se že v osnovi lažeš in podajaš lažne podatke potem ne čakaj izkrenega odgovora, kajti s tem ko to delaš že naprej pošlješ energijo, ki ni pozitivna, in ji polagaš odgovor v usta. Upam da to ni tvoje življenje kajti v tem primeru si skrenila dost s poti.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Feb. 2009 14:12

Ne bom ti oporeku ker niti nima smisla. Vsak vidi s vsako stvar z drugimi očmi. Spoštujem tvoje mnenje. Zagotavljam ti, da ni povsod tako


tuki ni kej vidt, to je pač dejansko stanje.V eni taki firmi sem vidla na lastne oči, o eni slišala od kolegičine matke ki je tm delala in smo se precej nasmejal usemu,nasplošno je pa itak jasno, da jasnovidnost seveda obstaja, obstajajo čuti, ampak ne na tristopedeset nuladevetnula linijah.
mislm, da pristna jasnovidka, ki res nekej vidi naprej, ne bo šla na nuladevetnula linijo.
se pravi da si ti itak v tem fohu in skupaj ne bova prišla nikamor :)

spraševanje...laži ja...ne rabiš se ven vlečt, res ne!Če je nekdo jasnoviden bo vidu, da to ni res!laž gor ali dol, to je samo dokaz da so vedeževalke iz 090 linij, crap!lažemo pa ne mi, ampak oni :wink: sej so plačani zato!
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 13. Feb. 2009 21:52

*purple* napisal/-a:Pa kao ko ti vedeževalka reče, čakte bom pogledala u karte, pa modelka položi slušalko ma nizo in brska po internetu in bere 24ur.com,pol ti pa neki naloži kar se spomne oziroma kar prebere. LOL no :D
tle ni nobene energije, nobenga čuta ne nč...Samo farsa za naivne ljudi, ki jim pustijo ogromnooo denarja :wink:
sicer pa je večina vedeževalk u živo takih,sej ni težko zmanipulirat naivnega folka :wink:
poklič pa reč, da si star 35, da te žena neki ne mara, pa če bosta ostala skupi, pa bomo vidl kaj bodo rekl.če je vedeževalka bi pa mogla ja vedet da nisi poročen in da si naprimer desetlet mlajši in da še punce nimaš.

Se čist strinjam s tabo.. To je sam farsa.. In če je res jasnovidna, pol bo itak ugotovila, da se lažeš in ti bo povedala tist kar je res..
In ja.. Verjamem v to, da obstajajo taki ljudje, sam pa ne verjamem, da je lih vsak jasnovidc, k se pač izdaja za to.. Ti ljudje so zlo zlo zlo zlo redki..
Pa nevem.. Da ti pove.. V roku pol leta boš zbolela.. To ma folk pol tolko v glavi, da res zboli.. Al pa recimo - skregala se boš s svojo najboljšo prijateljico v roku parih emscev.. Tolk maš v glavi, da začneš gledat čist vsako malenkost in dobesedno iščeš neki, da se boš skregal..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Feb. 2009 21:10

purple.
to bi bil skorajda idealen poklic. kvalificirana si ravno prav, izkušnje maš z nabijanjem po telefonu. tok kot si vsevedna, ne bi blo čisto nič čudno če maš vpogled tudi v prihodnost.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Feb. 2009 21:16

eno pa je floribunda...za razliko od tebe, spoštujem živa bitja in slabega nikoli nikomur nebi naredila/hotela, kamor spada tudi laganje :) lahko greš ti namesto mene, ti prepustim stolček, mislim da si bolj prava :wink:
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 16. Feb. 2009 9:16

*purple* napisal/-a:eno pa je floribunda...za razliko od tebe, spoštujem živa bitja in slabega nikoli nikomur nebi naredila/hotela, kamor spada tudi laganje :) lahko greš ti namesto mene, ti prepustim stolček, mislim da si bolj prava :wink:


Ne bom te prepričeval niti tega nemena. Povedu bi ti, da nism jst v tem fohu le ljubiteljsko se bavim s temi stvarmi ker me pač zanima, kot me zanima še mnogo drugih stvari okoli tega. če bi mi o tem pripovedovala pred kakimi desetimi leti bi ti to potrdil. Na žalost pa danes mam svoje mnenje o tem. Sicer tu ne gre samo za jasnovidnost ampak še za kej več. Ko boš malo več o tem prebrala boš mogoče tudi ti o tem drugače razmišljala.

Kar si vidla ti v taki firmi al bla pr vedeževalkah, ki so postale silom razmer, da zaslužijo denar. Je čisto logično, da imaš tako mnenje ko pa boš spoznala pravo vedeževalko oziroma astrologinjo boš mela malo drugačno mišljenje.

Pri vprašanjih ki jih pa postavljaš pa probej kdi vprašat vedeževalko če lažeš pa boš videla rezultat. hihihihihi Vprašanja naj bi bla korektna in natančna.

Lep dan.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Feb. 2009 10:47

bik, nisem trdila da vedeževalke ki dejansko res vidijo v prihodnost ne obstajajo.
pravim le, da jih je precej malo, ampak res precej, ker take sposobnosti pač ne more imeti kar usak.
men je tud mami enkrat karte vrgla in mi povedala, tko da je blo na koncu res.Ampak dejansko je šlo za njene čute, njeno predvidevanje in splet okoliščin.Ne morem rečt, da je jasnovidna, kljub temu da ji je enkrat celo neki ratalo.
za 090 linije sem pa povedala in uztrajam pri tem.Niti ni važno, kaj jih je tja pripeljalo, dejstvo je da gre za nategovanje naivnih ljudi in pobiranje denarja od njih.Se pravi, da če mene splet okoliščin in težko žiulenje pripelje do kraje, je le-ta upravičena?Mislim, da ne.Med krajo in laganjem pa ne delam razlik, ker z obojim nekoga oškoduješ...
Skratka, če zaključim,obstajajo jasnovidci, ampak sigurno pa ne tolk kot jih je pousod in sigurno jih je zelo zelo malo če sploh so, na telefonskih linijah.
Am,in tud uztrajam pri tem, da more jasnovidec vedet, da sm jst povedala narobe.ne more potem vidt v prihodnost kaj bo z mojimi otroki drugo leto, če teh sploh še ni na svetu :)
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 17. Feb. 2009 22:49

A ktera ve, kdo je ta vedeževalka Sara, ki piše za Nedeljski dnevnik? Mene je kr nekako prepričala... :). S kje pa je, ma ktera izkušnje z njo?
Just dance and everything it´s gonna be ok!
mazi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mazi » 23. Feb. 2009 19:27

Mene pa zanima če kdo od vas ve za kero dobro vedeževalko v Lj ali okolici in ali ste že slišali za vedeževalko iz Šiške in Viča


by
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 27. Feb. 2009 9:08

*purple* napisal/-a:Am,in tud uztrajam pri tem, da more jasnovidec vedet, da sm jst povedala narobe.ne more potem vidt v prihodnost kaj bo z mojimi otroki drugo leto, če teh sploh še ni na svetu :)


He he si simpatična kako pa ti veš da drugo leto jih ne bo. Lahko bojo celo trojčki. Očitno pa še ne veš da se to čuti vendar kot se mi zdi da sn ti že reku al pa ne. Kar pošiljaš v vesolje se ti vrača. In seveda če pošiljaš preizkušnjo jo boš dobila nazaj. Vedet moraš da to ima vsak človek na zemlji le to je, da smo vse to zanemarli oziroma nekateri hočejo da ljudje tega nimajo.
Uporabniški avatar
bombica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 3. 3. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bombica » 03. Mar. 2009 18:39

Živjo vsem! Upam,da je tema še aktualna.
Jaz sem bla že pri dostih, me pa zelo jezi, da ene, ki so še kar dobre, vse pokvarijo, ker pol preveč kasirajo. Sem bla tudi pri Karin, pa Miri Tahirovič, pa še drugih, ampak zdaj mi je še vedno najboljša ena znanka iz MB, ki si vzame več kot eno uro za mene, oz. kolko mam vprašanj, računa pa 30 eur, kar je veliko manj kot pri ostalih dveh.
Res pa je, da najbrž ni dobro preveč pogosto hodit k vedeževalkam. Jaz drugače verjamem v to in sem se naučila, da če mam kakšno pomembno odločitev pred sabo, grem raje vprašat, ker se sama običajno narobe odločim. lp :razz:
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 04. Mar. 2009 18:38

Živjo! :razz:



Kakšne izkušnje imate z Miro Tahirovič; so se napovedi uresničile?


Hvala za vsakršen komentar in informacijo :razz:
Uporabniški avatar
bombica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 3. 3. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bombica » 05. Mar. 2009 14:27

Meni osebno ni nekaj ful konkretno povedla, pa ene stvari sem jo že tam popravla, pa je pol že našla neko razlago. Moram priznat, da sem ful pričakovala - glede na to, kako se mi zdi preko tv.
Če bo kaj res bom lahko čez nekaj časa napisala, ampak kot sem rekla sem jo že tam veliko popravlala, ker je govorila ene stvari za katere vem,da so drugačne.
Npr. rekla mi je, da ne bom mela službe do septembra, jaz pa mam že vse fiksno dogovorjeno, čakamo samo še na obratovalno dovoljenje - cca. 2-3 tedne. in ko sem ji to rekla je dodala, da ona pove samo za redne zaposlitve, da to kaj bom jaz tak delala je nepomembno - no ampak jaz bom tu redno zaposlena, pa res je vse že dogovorjeno tudi iz strani zavoda za zaposlovanje. Pa, če bi naprej vedela, da bom tolko plačala, pa še bencin do Lj, res ne bi šla.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov