Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 04. Feb. 2009 22:34

Jaz sem se dejansko naučila v 10 min kako človeku napovedati prihodnost in čistega zraka. Biti prepričljiv v tem res ni problem.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 04. Feb. 2009 22:38

Mene bi pekla vest.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 04. Feb. 2009 22:41

Tebe bi pekla, večino pa ne, ker služi na račun obupanih naivnih ljudi.
Jaz ne verjamem nobeni vedeževalki, ker imam z vsemi slabe izkušnje. Nič od napovedanega ne drži, sploh pa nič lepega se ne uresniči. Vse so mi popolnoma drugače napovedale prihodnost kot pa se je odvijala. Tako da jaz sem z vedeževalkami zaključila.
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 04. Feb. 2009 22:48

Pa kaj pa vem, men pa ugotovijo. In tudi na telefonskih linijah je sigurno kje kaki blef, ampak vse v isti koš metat pa tud ni fajn, ker jaz imam pa dobre izkušnje.
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 04. Feb. 2009 22:48

Pa kaj pa vem, men pa ugotovijo. In tudi na telefonskih linijah je sigurno kje kaki blef, ampak vse v isti koš metat pa tud ni fajn, ker jaz imam pa dobre izkušnje.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Feb. 2009 22:52

Barbi78 napisal/-a:Pa kaj pa vem, men pa ugotovijo. In tudi na telefonskih linijah je sigurno kje kaki blef, ampak vse v isti koš metat pa tud ni fajn, ker jaz imam pa dobre izkušnje.


odpri oči punca!to je use blef!
in to da ti kej ugane je lahko samo splet naklučij oziroma ti tako pove, da sama sebe prepričaš da ti je povedala prav.manipulacija, pač.
to je vse isti šit in taka podjetja služijo na račun naivnežev kot ste vi.
Men je tud enkrat rekla ko smo za foro poklical določene zadeve, ki so sicer ble potem res...Ampak ko smo mal premislili in povezali, smo prec ugotovil, da so bila to splošna dejstva in ugibanje.90% stvari pa itak ni držalo.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 04. Feb. 2009 22:57

kalanhoja napisal/-a:Tebe bi pekla, večino pa ne, ker služi na račun obupanih naivnih ljudi.
Jaz ne verjamem nobeni vedeževalki, ker imam z vsemi slabe izkušnje. Nič od napovedanega ne drži, sploh pa nič lepega se ne uresniči. Vse so mi popolnoma drugače napovedale prihodnost kot pa se je odvijala. Tako da jaz sem z vedeževalkami zaključila.


Mogoče si samo na take naletela... Moji mami je ena (zdaj že pokojna) iz kave napovedala začetnice njenega bodočega moža, mojega atija (spoznala ga ni še par let zatem), in da bo šla okoli svojega 40ega leta na pogreb mlade osebe (moj ati, k je umrl, ko sta imela oba 38 let), pa da bodo otroci njeno vse (kar sva z bratom dejansko), in da bo na stara leta velik potovala (kar se še ni uresničl, ampak glede na to, da se smatram za svetovljana, nameravam tud mamico s sabo vlačt po oddaljenih deželah).
Aja, prnesu si ji pa samo kavo, ker ti jo je pač skuhala ane.

Jst se pa osebno ne bi upala, ker je res ful mal šans, da naletiš na tapravo. Ta je pa tut že umrla.

Tele prek telefona so pa itak kr neki, jst sm enkrat pr 8ih letih klicala, spremenila glas, vprašala za fanta (zajebavala sm se) in mi je povedala, da me vara s svetlolasko. :cool:
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 05. Feb. 2009 7:32

Zanimivo vprašanje je to al je blaf ali ni. Mislim da dobro poznam vedeževalsko linijo in vem kako zadeve potekajo. Bi pa reku tako, da vsi ki delajo na linjah niso lih za v en koš metat. Ne vem kako ostali delajo vendar vsak rabi nekaj kar ga vodi k odgovorom. Pa naj si bojo to tarot karte, ciganke, kavina usedlina, fižolčki, itd. Vem za nekatere ki stvari primirjajo tudi z numerologijo in si pomagajo z astrokarto če jim vprašani zaupa rojstne podatke. Tu je tudi kabala ki jo uporabljajo pravi izšolani čarovniki ki so končali šolo ki ni enostavna in zelo dolgotrajna. Tudi astro šola je zlo zahtevna in potrebuješ veliko prakse da se jo resnično interpretirat.

Tu bi pa povedu kdor uporablja pripomočke za vedeževanje in astrologijo še najlepše napove prihodnost. Je pa še neki. Vsi mi lahko si krojimo prihodnost in jo z zavedanjem lahko tudi spreminjamo.

Lep dan
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 05. Feb. 2009 11:12

*purple* - ja sej to kar praviš ti povsem verjamem, samo sigurno obstaja vsaj kak, ki ima res te sposobnosti. Ker nekatere iz teh linij delujejo tudi osebno in se lahko naročiš pri njih. Samo pač ne kar klicat na kr eno številko, ampak se je treba prej pozanimat, poslušat priporočila in kritike drugih itd.
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 05. Feb. 2009 11:46

Infatuation napisal/-a:*purple* - ja sej to kar praviš ti povsem verjamem, samo sigurno obstaja vsaj kak, ki ima res te sposobnosti. Ker nekatere iz teh linij delujejo tudi osebno in se lahko naročiš pri njih. Samo pač ne kar klicat na kr eno številko, ampak se je treba prej pozanimat, poslušat priporočila in kritike drugih itd.

Jst tud verjamem, da zihr obstajajo kakšne vedeževalke, ki znajo dejansko kej napovedat, sam jih je res zlo zlo mal in to ni Danny oz. tile, k so na televiziji.. Se jih res zlo težko najde.. Mogoče jih v Sloveniji tud ni..
Sama nism nikol pomislila, da bi šla h vedeževalki (tud če bi vedla, da se zihr ne zmišlja), ker sploh nevem, zakaj je ljudem potrebno vedet, kaj se bo dogajalo v prihodnosti.. Prepusti se, delaj tko, da ti bo kasneje čim lažje in to je to..
Al pa recimo, da it napove, da se ti bo kej slabega zgodilo.. Zakaj je teba sploh to vedet? Če se bo, se pač bo neki slabga zgodilo.. Brezveze se je tolko časa vnaprej samo s tem obremenjevat..
In se mi zdi, da ko greš enkrat h vedeževalki, je velika možnost, da greš še enkrat pa še enkrat.. in na koncu pustiš seveda tud velik denarja tam.. :S
Uporabniški avatar
skuštranka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a skuštranka » 05. Feb. 2009 12:03

Mislim, da sem zadosti stara, da ne verjamem v take bedarije :D
Nič pa ni narobe, če eni verjamejo, ker vedeževalke tudi morajo zaslužit za življenje :lol:
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 05. Feb. 2009 12:24

Sicer pa tako dan danes skoraj ni nobenega ki bi te zastonj poslušal. Z nekaterimi se pa le lahko pogovoriš in zaupaš kaj te tišči. Kolk zaslužijo. Povem vam, da več zaslužijo operaterji in država kot ta ki je na drugi strani žice. Sicer pa kolko dobijo nekateri ki niti s prstom ne mignejo in jih lih tako hočeš ali nočeš plačujemo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Feb. 2009 0:25

bik napisal/-a:Zanimivo vprašanje je to al je blaf ali ni. Mislim da dobro poznam vedeževalsko linijo in vem kako zadeve potekajo. Bi pa reku tako, da vsi ki delajo na linjah niso lih za v en koš metat. Ne vem kako ostali delajo vendar vsak rabi nekaj kar ga vodi k odgovorom. Pa naj si bojo to tarot karte, ciganke, kavina usedlina, fižolčki, itd. Vem za nekatere ki stvari primirjajo tudi z numerologijo in si pomagajo z astrokarto če jim vprašani zaupa rojstne podatke. Tu je tudi kabala ki jo uporabljajo pravi izšolani čarovniki ki so končali šolo ki ni enostavna in zelo dolgotrajna. Tudi astro šola je zlo zahtevna in potrebuješ veliko prakse da se jo resnično interpretirat.

Tu bi pa povedu kdor uporablja pripomočke za vedeževanje in astrologijo še najlepše napove prihodnost. Je pa še neki. Vsi mi lahko si krojimo prihodnost in jo z zavedanjem lahko tudi spreminjamo.

Lep dan


edin pripomoček ki ga une na 090 uprabljajo je komp v katerem maš shranjene različne možnosti napovedi in smisel za domišljijo in manipulacijo.čeprou glede na to, kolk naivnega folka pokliče in ja so po večini usi klicatelji naiuni,še manipulirat ne rabš.
kakšne taot karte noo?dejte mal spregledat lepo vas prosm...In ja vedeževalceu ni kr miljone na svetu.verjamem v čudeže, verjamem da obstaja kdo ki ima res čut, ampak usekakor so v manjšini.
Uporabniški avatar
T|gr|cA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 2. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a T|gr|cA » 07. Feb. 2009 17:03

no jst pa neb šla k vedeževalki z razogom ker preveč vrjamm v take stvari :( ja vem ni fajn....sploh če bi mi povedala kej slabga. drgač mi je enx sestrična šlogala iz kart in mi je napovedala da bom zbolela....in res čez 2 mesca sm bla v bolnci....sej pač naključje vrjetn a ne...sam vsen preveč scary
T|gr|cE smo v osnovi prijazne živalce...
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 08. Feb. 2009 18:42

Infatuation napisal/-a:*purple* - ja sej to kar praviš ti povsem verjamem, samo sigurno obstaja vsaj kak, ki ima res te sposobnosti. Ker nekatere iz teh linij delujejo tudi osebno in se lahko naročiš pri njih. Samo pač ne kar klicat na kr eno številko, ampak se je treba prej pozanimat, poslušat priporočila in kritike drugih itd.


To je samo pobiranje denarja. Saj ti lahko isto šloga v živo kot po telefonu. Mogoče ti malo lažje naklada, ker te razbere kakšna oseba si.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov