Usoda

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Vylynk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vylynk@ » 18. Avg. 2007 7:50

Hm js tud verjamem v usodo... verjamem tudi da se da usodo mogoče malo spremeniti oz. vplivati nanjo... Samo se je že zgodilo preveč takih stvari , tko da mislim da me noben ne more prepričat da bi nehala verjet v usodo... Mislim da je vsakemu določen nek cilj v življenju, ki ga mora izpolnit in potem lahko pač ta svet zapusti, ker je njegova usoda končana, dosegel je tisto za kar je bil na svetu ... Samo moje skromno mnenje :oops: ... In verjamem tudi v šesti čut-ki je meni že kar dostkrat pomagal, da se niso zgodile neke zelo krute stvari...
Šušuu.x3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Šušuu.x3 » 27. Avg. 2007 9:24

ja, verjamem v usodo, ampak tudi v to, da lahko vplivamo nanjo.
Uporabniški avatar
*janch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *janch* » 27. Avg. 2007 9:51

...
Zadnjič spremenil *janch*, dne 04. Avg. 2009 17:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Life is the first gift, love is the second and understanding is the third.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Avg. 2007 16:38

ja nekako ja. tale stavek je glede usode najboljši: USODO SI KROJIŠ SAM! in res je.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 31. Avg. 2007 12:31

ja vrjamem v usodo... zame je to neka tolažba, da se vse kar se mi zgodi, zgodi z nekim razlogom... mogoče kdo misli, da je to skrajno bedasto vendar pomaga vsaj meni :)
pajkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 27. 8. 2007
Kraj: tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a pajkica » 31. Avg. 2007 17:42

lisička napisal/-a:Ja, verjamem v usodo, ampak tudi v to, da veliko sam prispevaš vanjo.


se podpišem :razz:
nevika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nevika » 02. Sep. 2007 0:30

js verjamem v to,da si usodo krojiš sam.je pa res,da so ti po moje neke stvari usojene ampak jih lahko ti spelješ v neko čist drugo smer in se ti lahko stvari oz. dogodki čist zapletejo.vsaj tko sem sama pri seb opazla,že pri šoli.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 05. Sep. 2007 2:20

B@bsy napisal/-a:ja vrjamem v usodo... zame je to neka tolažba, da se vse kar se mi zgodi, zgodi z nekim razlogom... mogoče kdo misli, da je to skrajno bedasto vendar pomaga vsaj meni :)


Jaz bi se tudi rada tolažila s tem... sej po eni strani se... sam useen je težko...
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
becky1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 10. 8. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a becky1 » 10. Sep. 2007 18:58

jaz tud mislim da nekaj je...nekaj more bit....preberite UČBENIK ŽIVLJENJA..zanimiva knjiga :)
Ne joči, ko sonce zaide ob koncu dneva, ker zaradi solz ne boš mogel uživati v lepoti zvezd.
BONARO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 26. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a BONARO » 05. Okt. 2007 15:40

Jaz tudi verjamem v usodo.Zgodilo se bo natančno tako kot ti je usojeno in tega se ne da spremeniti pa naj se človek še tako trudiš.Vse ima svoj namen in svoj čas.
Uporabniški avatar
Lady_Violet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 28. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Violet » 29. Okt. 2007 15:30

Pomoje nikol ne bomo vedli, al nam je nekaj usojeno ali ne..pač se stvari dogajajo..Kakorkoli pomisliš se lahko nardi zato, ker je to usoda, ali pa zaradi drugih dejavnikov..
a_Ninna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a a_Ninna » 07. Nov. 2007 19:30

ep pozdrav,
zanima me če kdo pozna vedeževalko iz Postojne in ce mi lahko preko ZS poslje stevilko.
hvala
Uporabniški avatar
azuc@r
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: blizu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a azuc@r » 07. Nov. 2007 21:28

nevem, če bi temu v kar vrjamem rekla usoda, vrjamem pa v to da se vse zgodi z razlogom, ampk res čist use, samo šele pol vidm zakaj.
k se kej slabga zgodi pa se tolčš po glavi pa zakaj lih men, pa zakaj zdej, pa zakaj tolk boli... pol ko greš naprej pa se ozreš nazaj vidš, da si se neki nauču novga, pa da se je to mogl zgodit, ker pol dons ne bi bla tko srečna pa ne bi tko razmišlala...
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 05. Jan. 2008 22:18

cist odvisno od trenutka. kdaj verjamem kdaj pa ne. ceprav je tko, da nekej je na tem, sam k pa pomislis da usoda ni odvisna samo od tebe ampak tudi od drugih, pol je to en velik krog
torej je tvoja usoda povezana z vsemi ljudmi ki si jih kadarkoli v zivljenju srecal in obratno (no, mal sm zakomplicirala, tko da me ne bo nihce razumel :D )
lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 06. Jan. 2008 16:33

Mislim, da določene stvari v življenju so nam "usojene"in se bodo nekoč pač zgodile in mi ne moremo nič zato, da bi jih preprečili. Drugače sem menenja, da si večino življenja lahko usodo krojimo sami, delno nam jo krojijo tudi drugi ljudje s katerimi se srečujemo v življenju ali z njimi živimo. Verjamem, da na določene reči imamo vpliv na določene pač ne.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]