Usoda

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 07. Feb. 2006 15:12

Vrjamem d so ti nekatere stvari usojene, od tebe je pa odvisno ali jih boš sprejel ali zavrgel.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 07. Feb. 2006 15:19

ryu10kyu napisal/-a:Mah ta usoda! Slika

Vsak si sam kroji svojo srečo....res je,pa da se moramo določene stvari naučiti...oziroma jih čez dati!Prej,ko dojameš določene stvari lažje ti je...v naravi so določeni zakoni...in preko njih ne moremo...tako pač je !Na srečo...za nekatere na žalost... :roll:

Itak je,pa sreča v očeh posameznika...in usoda za moje pojme tudi! :D


se ne bi mogla bolj strinjati :D
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Nuna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 138
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nuna » 07. Feb. 2006 16:07

DA
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 07. Feb. 2006 16:46

jaz verjamem v usodo.. verjamem tud, da majo nekateri ljudje tako moč, da ti lahk povejo kakšna usoda te čaka ampak se mi zdi to totalno brezveze.. uživaj tko kt je in ne glej v prihodnost ;) :D
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
sonček=)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 28. 1. 2006
Kraj: pekel, ker je dobro ogrevanje, v nebesih bi zmrznla...

Neprebrana objavaNapisal/-a sonček=) » 17. Feb. 2006 13:49

mislm da če verjamem v reinkarnacijo, in sem blazno vraževerna pol verjamem tut v usodo :wink: sej ni tolk hudo kokr če si jo sam krojiš. v bistvu je bolš tko . lohka nardiš kakkor kol napako vseen se nč ne spremeni :D
nekdo mi je rekel da sonček nadomesti vse kletvice, zato sem jaz sonček
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 19. Feb. 2006 1:17

vrjamem v usodo ampak vrjamem da se jo da spremenit. :)

sonček=) napisal/-a:lohka nardiš kakkor kol napako vseen se nč ne spremeni


pomoje pa da ni tko. še zmer pa lahko potem za to napako sledi huda kazn. in teb je že usoda naročila, da boš sploh naredu to napako.
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 19. Feb. 2006 9:27

ja vrjamem v usodo,sam je pa res d velik tut sami prispevamo...
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
me2u
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me2u » 19. Feb. 2006 10:34

vrjamem u usodo na dolocene trenutke .. drugace pa mislim .. da je to tista stvar ki se ne zgodi kr tk .. ampak se mi sami odlocimo kaj bomo naredili .. kam bomo sli .. koga bomo poklicali .. use je odvisno od nase volje .. pa le to je sam moje mnenje .. tko da .. :)
Trying to be something experimental.
Uporabniški avatar
peach27
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a peach27 » 19. Feb. 2006 11:23

verjamem v usodo.

mislim pa da se velikokrat "izgovarjamo" nanjo.: npr, ko kakšna ful dobra nova oseba pride v naše življenje. Ali pa kadar se tolažimo, ko se komu zgodi kaj hudega.
Kadar razmišljaš o neki pesmi, prižgeš radio, in takoj nato se ta pesem vrti,
hmmm naključje ali usoda :?: :wink:
DANGER!!! Next mood swing: 5 minutes
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 20. Feb. 2006 19:20

prej nisem verjela, samo odkar poznam tega tipa k sm zdaj z njim, se sprašujem če mogoče res ne obstaja usoda al pa neki podobnega. ker drugač vsega tega ne znam razložit... :eek:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 16. Jul. 2007 22:32

Moje mnenje je, da ti je vse ze ob rosjtvu polozeno v zibelko, in tako kot je bilo tisti trenutek zapisano tako se bo tudi zgodilo... Usode ni mogoce spremeniti...
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 17. Jul. 2007 12:02

Pomoje je usoda kar en "izgovor".
Mislim da nam je dano izbirat, kakšni bomo, kako bomo kaj naredili..in to je to.
K če je za vse usoda..potemtakem če nekdo nekoga ubije..to ni njegova krivica..kr je njegova usoda pač taka...
Jst rečem, da ma vsak svobodno izbiro kar bo naredil in česa ne. Usoda je mogoče za to, da pojasnemo nekatere dogodke, za katere nam ni jasno zakaj so se zgodili.
MOJE MNENJE, LP!.
Uporabniški avatar
arowei
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 30. 7. 2007
Kraj: smartno

Neprebrana objavaNapisal/-a arowei » 30. Jul. 2007 19:26

nevrjamem v usodo..da nam je ze kar v naprej dolocen kaj bomo pocel pa to..:) :D
..what secret door?...
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 30. Jul. 2007 19:59

Zelo verjamem v usodo. Primer: Danes sem brala v Slov.novicah, da je tisti Srb, ki je pobil 9 ljudi, preden je začel s pokolom, skočil v vodnjak, globok 6 metrov, ker se je hotel ubit. Ups, ni mu ratalo?! Le zakaj, ker bi blo to za vse boljše? Hm... mogoče je bilo tem 9 ljudem usojeno umreti na tak način, čeprav je to res grozna razlaga za njihove bližnje, sam kako pa naj si potem to razlagamo??? Zakaj so se prav v tistem trenutku znašli pred tem ponorelim človekom, medtem ko si bili drugi ravno ˝slučajno˝ na obisku pri nekom v sosednji vasi?
Potem pa še to: Zakaj eni preživijo v nenormalnih razmerah in okoliščinah, drugi pa umrejo pri npr. rutinski operaciji? Jaz si to razlagam z usodo, ker drugače si ne znam... Verjamem, da nam je vse nekako namenjeno, kar pa ne pomeni, da lahko samo čakamo, kaj nas bo doletelo...
Uporabniški avatar
la_maitresse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 8. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a la_maitresse » 17. Avg. 2007 10:21

emmmm....jah. Kaj je to sploh usoda? Jest npr. srečujem kar naprej enega tipa. Najprej sem ga srečala na smučanju, se vanj noro zatreskala. Sploh nisem vedela o njem ničesar, nič. Zima mine, novo šolsko leto, nova šola. In bum, on tip hodi na isto šolo. Čez dve leti pa ga srečam še na morju...če to ni usoda. Čez pet let pa bova še kje sodelavca.:lol:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov