Usoda

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lady gumica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lady gumica » 06. Jan. 2008 16:33

Ne verjamem pa, da bi čsito vse stvari bile zapisena nekje kot naša usoda.
Uporabniški avatar
shaikica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: entre amor y el odio

Neprebrana objavaNapisal/-a shaikica » 15. Maj. 2008 22:28

definitvno!
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 16. Maj. 2008 16:48

Če bi lahko kje prebrala kaj mi je usojeno in bi se pol to res zgodilo, bi definitivno verjela.
Ampak, ker se tega ne da prebrat, pa bolj ne verjamem.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 17. Maj. 2008 11:18

Jaz verjamem, da se vsaka stvar zgodi z razlogom. Ne vem ali je to usoda ali kaj drugega ... Tako razmišljanje pomaga, da lažje prestanem težke stvari.
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 17. Maj. 2008 11:30

ženska napisal/-a:Jaz verjamem, da se vsaka stvar zgodi z razlogom. Ne vem ali je to usoda ali kaj drugega ... Tako razmišljanje pomaga, da lažje prestanem težke stvari.


ne bi mogla boljše povedat. PODPIS :gut:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 12. Jul. 2008 13:15

ženska napisal/-a:Jaz verjamem, da se vsaka stvar zgodi z razlogom. Ne vem ali je to usoda ali kaj drugega ... Tako razmišljanje pomaga, da lažje prestanem težke stvari.


ja tako razmišljanje tudi meni pomaga v težkih trenutkih...
hm..usoda...morda.. Verjetno so nam določene stvari, "dane" že ob rojstvu in od vsakega posameznika je pol odvisno, kako jih bo izkoristil..ampak, da pa bi nekomu bilo dano kar tako nekaj..brez truda..pa ne verjamem.

Mislim, da..nikomur ni denar padel še z neba..ker mu je pač usojeno, da bo bogat...ampak se je verjetno tudi moral potruditi, da je do tega prišel..
Tak, da mislim, da je vsak posameznik, sam sebi najboljša usoda..včasih res ne gre vse po načrtu, kot smo si zamislili..vendar kaj kmalu ugotovimo, da je tako morda še bolje..
nevem no...ampak se strinjam kar z to mislijo: "Usoda meša karte, mi pa jih igramo." :freude:
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 12. Jul. 2008 14:32

Ne verjamem v usodo.
Glede prerokb, vedeževanja pa tole: Če v to verjameš in izveš, da se bo nekaj zgodilo, tvoja podzavest v bistvu sama najde pot do tega, sama te vodi k uresničitvi nečesa napovedanega.
Zato verjamem, da je prihodnost odvisna od dejanj vsakega posameznika, ki si sproti oblikuje življenje.
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 13. Jul. 2008 11:49

Verjame ja, samo verjamem pa tudi da z vsakodnevnimi odločitvami to usodo tudi spreminjamo.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
ce si si
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 29. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ce si si » 13. Jul. 2008 12:33

Res je. Vsaka stvar se zgodi z razlogom. Jaz vse vse prepogosto sprasujem kaj bi bilo, ce bi bilo, ce bi bilo... ker vse posledice so splet vecih akcij in ce bi le ena od njih potekala drugace kot je, bi bila koncna posledica cisto druga.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 16. Okt. 2010 14:47

jaz absolutno verjamem vanjo :) po mojm mnenju se vse stvari res zgodijo z razlogom, ni naključij ...imam tudi sama take izkušne ...in če kdaj pogledaš nazaj,,..kaj bi se zgodilo npr če bi ravnal drugače pa tut koliko trenutkov se je moralo zgoditi, da smo mi pršli na svet .. more imet vse svoj namen in poslanstvo... in tudi če se nmkej slabga zgodi, mormo tud v tem poiskat čim več pozitivnih plati in iz te izkušnje potegniti najbolše, ne sme biti obžalovanj.
Predvsm pa nikdar ne smemo obupati in se vdati v nekaj, saj za vse obstaja rešitv, tako se tudi nam sčasoma nasmehne sreča :wink:
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
foxy.lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy.lady » 18. Nov. 2010 13:28

ja. že prevečkrat se mi je zgodilo kaj ne povsem naključnega. pa tudi zaradi filma 500 days of summer :)
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 23. Jan. 2015 21:46

80% je v naših rokah, 20% je usode. a teh 20% je tako močnih da lahko popolnoma porušijo naših 80%
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov