Uroki/Črna Magija [Združena tema]

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

A verjamete v uroke?

da
102
59%
ne
71
41%
Skupaj glasov : 173

Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 07. Feb. 2009 17:37

Hja no nevem meni je trenutno važna zaščita ter da zaščitim tega fanta pred tisto čarovnico bila sem res že vsepovsod in nevem no... imaš pa prav tega je v Sloveniji vedno več, in več... nikoli ne veš kaj te čaka za naslednjim korakom... LP
Aylin
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 07. Feb. 2009 18:40

Brezveze se tolko boriš s tem.. Pojdi naprej, pozabi nanj, spoznala boš koga drugega..
Poznam eno punco, ki je podobno preživela kar ti.. Iskala je nevem koga vse, ki bi jo očistil te črne magije in je bila res pri XYZtih "čistilcih".. Ti povem kakšen je bil rezultat tega? Porabila je ogromno denarja, učinka pa ni blo.. Pol pa ti eni pravijo, da je to dolgotrajen postopek in da moraš it nevemkolkokrat do njega, da to očisti, ampak v bistvu to ni res.. Na tak način hoče samo čimveč denarja zaslužit..
Pa še eno vprašanje zate.. Če bi ti res očistila črno magijo.. Misliš, da bi jo očistila za vedno?
Ti jaz povem, da ne.. Zapravila bi ogromno denarja in tista oseba bi potem opazila, da si vaju "očistila" (če bi ti to sploh uspelo) in bi potem vedno znova pošiljala črno magijo nad vaju..
Verjemi, da bi bilo bolje zate, če bi na to pozabila in normalno živela naprej..
Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 07. Feb. 2009 18:58

Peach. napisal/-a:Brezveze se tolko boriš s tem.. Pojdi naprej, pozabi nanj, spoznala boš koga drugega..
Poznam eno punco, ki je podobno preživela kar ti.. Iskala je nevem koga vse, ki bi jo očistil te črne magije in je bila res pri XYZtih "čistilcih".. Ti povem kakšen je bil rezultat tega? Porabila je ogromno denarja, učinka pa ni blo.. Pol pa ti eni pravijo, da je to dolgotrajen postopek in da moraš it nevemkolkokrat do njega, da to očisti, ampak v bistvu to ni res.. Na tak način hoče samo čimveč denarja zaslužit..
Pa še eno vprašanje zate.. Če bi ti res očistila črno magijo.. Misliš, da bi jo očistila za vedno?
Ti jaz povem, da ne.. Zapravila bi ogromno denarja in tista oseba bi potem opazila, da si vaju "očistila" (če bi ti to sploh uspelo) in bi potem vedno znova pošiljala črno magijo nad vaju..
Verjemi, da bi bilo bolje zate, če bi na to pozabila in normalno živela naprej..

Po eni strani imaš prav po drugi pa ne veš menim, da eni ljudje, imajo res dar in so rojeni prav za to in to delajo za malo denarja nekateri pa to izkoriščajo isto je kot pri jasnovidkah in vedeževalkah nekateri imajo dar nekateri ne... vesela sem npr. ko obstaja internet, da čimprej izveš kakšne pomembne podatke, jih zbereš ter komentiraš itp. moj razlog tega je da najdem kakšen meni nujno potreben podatek, kot je npr. tale sedaj mogoče bom s pomočjo interneta našla kakšno sposobno, priznano osebo, saj tega ni tako težko najti (saj veš, kot pravijo: dober glas seže v deveto vas) ki me bo rešila iz tega problema pa saj trenutno ni pomemben on, najprej jaz potem, pa on če bo izvedljivo... pa kar se tiče njega sem se že odtranila iz njegove bljižine samo kaj, ko se vedno znova vrača v moje življenje... LP
Aylin
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 07. Feb. 2009 20:29

Aylin napisal/-a:..eni ljudje, imajo res dar in so rojeni prav za to in to delajo za malo denarja nekateri pa to izkoriščajo isto je kot pri jasnovidkah in vedeževalkah nekateri imajo dar nekateri ne... vesela sem npr. ko obstaja internet, da čimprej izveš kakšne pomembne podatke, jih zbereš ter komentiraš itp. moj razlog tega je da najdem kakšen meni nujno potreben podatek, kot je npr. tale sedaj mogoče bom s pomočjo interneta našla kakšno sposobno, priznano osebo, saj tega ni tako težko najti (saj veš, kot pravijo: dober glas seže v deveto vas) ki me bo rešila iz tega problema..

Ja, res je.. Nekateri imajo res dar, ampak res misliš, da jih je tako preprosto najti? Verjemi, da boš naletela na več tistih, ki se samo lažejo in pobirajo veliko denarja.. Sej ti pravim.. Poznam podoben primer.. Punca se je upirala temu kar nekaj let, končno je tudi obupala.. In hvala bogu, da je obupala, ker če ne bi jo to pripeljalo ravno do groba..
Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 10. Feb. 2009 19:17

No, če kdo kaj ve naj mi napiše na zasebno sporočilo... LP
Aylin
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 12. Feb. 2009 22:36

Kolikor jaz poznam te zadeve, je najbolje, kar lahko storiš to, da se morebitnega izvajalca črne magije ne bojiš (in se tako tudi obnašaš, še bolj pomembno je pristno notranje občutenje).
Kako priti do tega, pa je izključno zadeva vsakega posameznika. Ena izmed dobrih metod je baje krepitev zdravega in svetlega dela v sebi, kar pomeni, da ne smeš misliti na negativen način (in tudi čutiti ne) o tisti osebi, ki naj bi magijo izvajala.
Zelo pomembno naj bi bilo tudi, kot je napisala že Peach. - da pozabiš na zadevo in živiš normalno naprej. Torej: nič posvečanja pozornosti tem tematikam.

Mislim, da bi bilo super, če bi se popolnoma umirila in v miru (ne pa panična) razmislila, kaj je najbolj pametno, da storiš. In potem z dobrimi mislimi to tudi stori.

Srečno!
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 13. Feb. 2009 8:47

Al obstaja črna magija al ne to je prepuščeno vsakemu posebej al to verjame al ne tako kot ali verjame v boga al ne. Dejstvo pa je da že misel je enrgija ki se prenaša v vesolje in nazaj se vrača. Poskusi so to dokazali da dnk enega človega spreminja energijo pa neglede kolko je oddaljen eden od drugega. Tako da že z slabo mislijo pošljemo urok nekomu. Da pa nekdo ima sposobnosti to energijo zgostit in ojačat je neminovno.

Moje mnenje je da tako kot dobri jasnovidci obstajajo tudi ljudje ki so dobri v črni magiji. Sicer obstaja šola za čarovnike, ki traja kr nekaj let. Tam se seznanjajo z različnimi tehnikami in je kr zahtevna zadeva. Zavedat se pa moramo, da niso vse uroki. Še posebno vsaka stvar kar se dogaja in ni po naši volji.

Piza v tvojem primeru je pa čist nekaj drugega. Nikoli ne veš kaj človek upa ali ne. Pač kam ona taco moli je čist jasno. Tu pa, da si boš na jsanem je najbolje, da se z njim pogovoriš v kolikor se da. V nasprotnem primeru pa je vse v drugih rokah. Na silo se nič ne radi in mislim lepa beseda zmeraj pravo mesto najde.

lep dan petek trinajsti.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 13. Feb. 2009 10:22

Ah, v črno magijo v taki obliki ne verjamem. Imam pa o tem svoje mnenje: namreč, da je to samo ena stopnja zavesti, ki je še nismo raziskali. Trenutno jo imenujemo črna magija, voodoo, paranormalni pojavi...mogoče kdaj nam bo pa vse jasno, če ne bomo že prej uničili naše ljube matere Zemlje...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 13. Feb. 2009 12:46

Črna magija obstaja in sicer to je enako kot obstaja vedeževanje. Sicer pa obstaja šola za čarovnike, ki je kr težka in je treba dost truda vložit. Tako kot vsaka druga.
Sicer pa ni vse črna magija kadar se ne zgodi kar je po naši volji. kakor je v primeru Pize. Tu manjka kot povsod odkrit pogovor in se stvari uredijo. Pač tak kot je ima tudi on pravico do intimnega življenja če pa gospodična to izkorišča je pa druga stvar.

hehehe
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 13. Feb. 2009 13:57

bik napisal/-a:Zavedat se pa moramo, da niso vse uroki. Še posebno vsaka stvar kar se dogaja in ni po naši volji.

Se strinjam s tabo, sam velik ljudi se tega ne zaveda.. In kokr se jim kej "slabega" zgodi, takoj prenesejo krivdo na "črno magijo" :roll:

bik napisal/-a:Sicer pa obstaja šola za čarovnike, ki je kr težka in je treba dost truda vložit. Tako kot vsaka druga.

Pa a dejansko misliš, da se da vse te stvari tko naučit in da je lahko vsak vedeževalc al karkol že, če se tega nauči? To je tko za lase privlečeno..
Pomojem pač al maš to v sebi al pa ne.. In tisti, k to majo, se ne rabjo učit.. V tako šolo hodijo tisti, ki se učijo, kako manipulirat z ljudmi in se lagat..
Zdej bom dala kr en X primer, ma recimo, da ma kako skupno točko tudi s črno magijo.. Trenutak istine je neka oddaja na RTLu, kjer pač folk more govorit resnico (če hoče dobit Xkn denarja) in če se zlaže, zgubiš vse.. So enga čarovnika prašali, da če verjame, da obstaja na svetu čarovnik, ki dejansko nek zna in se ne poslužuje trikov in je tist tip odgovoril, da NE.. Detektor laži je zaznal, da govori resnico..
Aylin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Aylin » 13. Feb. 2009 18:05

Vse obstaja tako, kot (kot smo rekli) pravi jasnovidci ali jasnovidke itp... obstajajo te ''daravi narave'' tako, kot obstaja bog, vse je v tem sklopu vrjemi ali ne... kaj pa misliš glede cerkve pa teh stvari tam imajo isti princip, kot pri urokih sveče, kadila, znak, čaše, hostje, itd. na koncu amen (-kar pomeni in tako naj se zgodi ali in tako naj bo) tako je pri urokih na koncu je vedno amen pa ne, da bi kaj imela proti cerkvi samo oni dejstva samo prekrivajo... aja pa poglej odgovore ankete koliko jih je, ko v to vrjamejo, seveda in vedo, da to obstaja, če bi bila uročena bi govorila drugače ali sploh nič nebi povedala... pa pojdi na kakšne ostale forume nevem, karkoli beri o tem, širi krila znanja-izobražuj se in boš videla... pa poglej tiste objave za nazaj... na balkanu je veliko tega npr. cigani, hođe itp. oz. oni dol so obsedeni s temu in so veliki mojstri, za vse vrjemi... če pa neverjameš nevem potem je pa dovolj, da si povedala, da nevrjameš v to in to je zadosti... spoštujem tvoje mnenje ampak bi rada slišala še kakšno drugo... in ni vse samo o tem, da samo nekaj prebereš in potem misliš, da je vse res, vse na temu svetu obstaja samo za to je potrebno veliko znanja, npr.- poznavanje zelišč... veliko gradiva sem v otroških letih prebrala, me je to kar precej privlačlo oz. pritegnilo pozornost a potem, ko sem že tako veliko delala na tem oz. vedela sem rajši nehala o tem brati seveda tega gradiva ni kaj dosti na knjižnjih policah vendar v Ljubljani v knjigarni Konzorcij je tega gradiva več kot preveč... LP

Aylin
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 13. Feb. 2009 21:45

Peach. napisal/-a:Pomojem pač al maš to v sebi al pa ne.. In tisti, k to majo, se ne rabjo učit..

Aylin.. Sm citirala del svojega posta..
Torej, verjamem v to..
Pač podala sm svoje mnenje in očtino ti večinoma ni blo všeč.. Tvoja stvar.. To je moj pogled..
Upam, da boš najdla tist kar rabiš.. Sam povedala sm, da brezveze, da se tolko ukvarjaš s tem, ker boš prvo porabila goro denarja, da prideš do tapravega, ki to obvlada, če sploh boš.. Velik stvari je samo v glavah.. Vsekakor pa ti pri tem iskanju želim čim več sreče..
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 16. Feb. 2009 9:32

No vse to kar je ena sama zadeva. Črna magija, vedeževanje in vse take stvari ki so zelo abstraktne icvirajo na osnovi energije. Sej celi svet je ena sama velika energija ki ima večjo ali manjšo gostoto. Tako je tudi energija misli in seveda prepričanja. To imamo zelo okrnjeno ker nekateri so hoteli tako. Cerkev je tu najstarejša ustanova, ki hoče ljudi od tega odvrniti. Sedaj pa današnja družba ki nas poneumlja in s televizijo in ostalimi mediji poneumlja ljudi. Ubija našo kreativnost in lastno razmišljanje. S tem pa tudi naše sposobnosti sproščanja energije misli. Tu se pa vse vrti. Misli ki so izrečene imajo še večjo moč pa naj si bo to urok ali pa pozitivna misel.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Apr. 2009 22:01

q :D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Buddy_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 24. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Buddy_girl » 09. Maj. 2009 18:22

Mene pa zanima, če kdo pozna kakšno osebo, ki se s tem ukvarja? Z uroki, magijo ...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov