Uroki/Črna Magija [Združena tema]

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

A verjamete v uroke?

da
102
59%
ne
71
41%
Skupaj glasov : 173

Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 13. Jun. 2009 18:05

Jaz verjamem. Zakaj? Preprosto ker se sama z njo ukvarjam že skoraj 8 let. Edino črne magije še nikoli nisem izvedla in je tudi ne mislim. Uporabljam pa uroke za kakšne preproste stvari - sreča, denar, glajenje sporov... zaenkrat je delovalo :D
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 13. Jun. 2009 18:12

Peach. napisal/-a:Zdej bom dala kr en X primer, ma recimo, da ma kako skupno točko tudi s črno magijo.. Trenutak istine je neka oddaja na RTLu, kjer pač folk more govorit resnico (če hoče dobit Xkn denarja) in če se zlaže, zgubiš vse.. So enga čarovnika prašali, da če verjame, da obstaja na svetu čarovnik, ki dejansko nek zna in se ne poslužuje trikov in je tist tip odgovoril, da NE.. Detektor laži je zaznal, da govori resnico..


Zelo slab primer po mojem mnenju. Konec koncev to ni nič drugega, kot njegovo mnenje.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 17. Jul. 2009 7:31

Jst verjamem v to....Enkrat je k nam prišla ena ženska na obisk,takrat je mela še sina v zaporu(domnevno naj bi nekoga ubiu med pretepom)...no in se normalno pogovarjamo,sam z mano nikakor ni hotela met očesnega stika k da bi ji blo neugodno,ampak nism obračala pozornosti!Uglavnem od tistega dneva naprej(me niti ne pozdrav več,ko da me ni) in VSE totalno vse gre narobe z mano in mojim,k da je ljubusumna na naju,ker je biu pač njen sin tm in tud njena snaha nej nebi bla nevem kaj,mene sta pa tast pa tašča pred njo nonstop hvalila!Od tistega dneva,se je men avto pokvaru,tablce so mi dons ukradl ja,moj je meu prometno nesrečo,zdj mu avta nočejo vrnt dokler ne plača 1200€(neke mučke,sicer gre u tožbo,ampak vseen),vsak dan predn grem spat mam take krče,da mislm da bom kr umrla,...No še velik je tega in mam res filing da je una kej nardila glede tega :x
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Beiib.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 22. 7. 2009
Kraj: Somewhere over the rainbow.*

Neprebrana objavaNapisal/-a Beiib. » 23. Avg. 2009 11:26

Ne. Sam Heri Potter ga pa seka :D :P
Uporabniški avatar
Čokolada**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Čokolada** » 23. Avg. 2009 12:53

Seyfullah napisal/-a:Jst verjamem v to....Enkrat je k nam prišla ena ženska na obisk,takrat je mela še sina v zaporu(domnevno naj bi nekoga ubiu med pretepom)...no in se normalno pogovarjamo,sam z mano nikakor ni hotela met očesnega stika k da bi ji blo neugodno,ampak nism obračala pozornosti!Uglavnem od tistega dneva naprej(me niti ne pozdrav več,ko da me ni) in VSE totalno vse gre narobe z mano in mojim,k da je ljubusumna na naju,ker je biu pač njen sin tm in tud njena snaha nej nebi bla nevem kaj,mene sta pa tast pa tašča pred njo nonstop hvalila!Od tistega dneva,se je men avto pokvaru,tablce so mi dons ukradl ja,moj je meu prometno nesrečo,zdj mu avta nočejo vrnt dokler ne plača 1200€(neke mučke,sicer gre u tožbo,ampak vseen),vsak dan predn grem spat mam take krče,da mislm da bom kr umrla,...No še velik je tega in mam res filing da je una kej nardila glede tega :x

Najboljše je da greš k nekomu da te očisti teh slabih energij.Tej ženski pa ne želi nič slabega,ampak ji pošiljaj ljubezen.
lunaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lunaa » 23. Avg. 2009 18:54

[quote="Lady_Cristina"]Jaz verjamem. Zakaj? Preprosto ker se sama z njo ukvarjam že skoraj 8 let. Edino črne magije še nikoli nisem izvedla in je tudi ne mislim. Uporabljam pa uroke za kakšne preproste stvari - sreča, denar, glajenje sporov... zaenkrat je delovalo :D[/quotedej se men povej kak urok za ljubezen...hehe....npr.da dobim fanta..hehe
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 23. Avg. 2009 18:57

lunaa napisal/-a:
Lady_Cristina napisal/-a:Jaz verjamem. Zakaj? Preprosto ker se sama z njo ukvarjam že skoraj 8 let. Edino črne magije še nikoli nisem izvedla in je tudi ne mislim. Uporabljam pa uroke za kakšne preproste stvari - sreča, denar, glajenje sporov... zaenkrat je delovalo :D[/quotedej se men povej kak urok za ljubezen...hehe....npr.da dobim fanta..hehe


pa menii hehhe :P

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 24. Avg. 2009 7:27

^^Meni tudi, da ga dobim nazaj. :oops:
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 30. Avg. 2009 23:01

če rabite uroke jih mate na internetu tolko da se vam lahko zmeša :D ena stran z dobrimi uroki je naprimer http://www.spellsandmagic.com
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
LaDy.P.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaDy.P. » 12. Sep. 2009 19:08

Mene pa zanima ce pozna gdo v ljubljani kaksnega medija ali jasnovidko ki govori tudi z duhovi, in je pac taprava ( ne dela za denar, ampak ima res to moč in potem npr. plačaš kolikor hoces)
hvala!!!
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 04. Apr. 2010 14:33

Js se nikakor ne morem opredeliti ali naj verjamem ali ne. Kaj pa vem...res pa je da je veliko nategancije v tem...
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 06. Apr. 2010 16:55

Jaz se tudi ne morem opredeliti. Verjamem v energije, da se pretakajo, jih čutimo. Verjamem, če je nekdo iskreno zloben in bo nekomu želel nekaj slabega, da se bo to slabo potem tudi res zgodilo. Doseči dobro pa je težje.
tashaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tashaya » 02. Sep. 2010 17:37

http://tashaya.mojforum.si/tashaya.html Najboljša indijska prerokovalka na Balkanu!
Uporabniški avatar
lejdi_di
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 21. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lejdi_di » 17. Dec. 2010 21:30

Če kdo rabi,
vedežujem, prerokujem, čaram...
zastonj.


po pravilih, zastonj.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Dec. 2010 10:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:50, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov