Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Mar. 2009 0:07

Hehe...eni smo pa prov boječke. Se ustrašmo vsake stvari :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 25. Mar. 2009 0:09

jst najlažje zaspim če zvečer gledam kakšno grozljivko :D (izjema je bil samo prom night)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Mar. 2009 0:14

Js mam pa še pol par mescev nočne more :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 05. Apr. 2009 19:12

Js sem šla 1x z avtom k fantu in sem pred eno železniško progo (oz. tam kjer prečka glavno cesto) čist na pouno zabremzala (hvalabogu ni bilo nobenga za mano), ker prisežem, da sem vidla kako utripajo tiste rdeče luči in kako prihaja vlak. :?
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 05. Apr. 2009 20:11

no ja sicer nism tok za te stvari da kj straši alpa to.. sam verjamem useen u neko energijo k je okol ns. da so pač duše k majo še kj za opravt tle in to.
se mi je pa že parkrat kj tazga zgodil.
enkrat sm bla pr prjatlci in sva gledale krog. ok se smejem haha sj je sam film itd. in pridem dam. ne da bi mi kdo povedou so usi nekam šli. ok bajta največja in to. grem js gor in pod tuš. že takrt se je okn začeu rosit (kr se drgač res res res nikol ne rosi). pa ok js si mislm sj bo kul. grem lepo u dneuno se uležem komp pržgem in to. pač navadn. začne neki ropotat u klet si mislm da je zih mama pršla dam. sam fora je ta da pr ns k prideš čez vhodna vrata so tm še ena k se jih pač skos zapira da ni tok mrz u hiši. ok pržgem js sue luči lepo nazaj. pa spet neki u klet pade. grem js dol tko gledat pa to. pa so ble pač jakne razmetane na tlah pa metla isto vrata u 'jedilnco' pa zaprta (k se jih ne zapira). usa prestrašena sm šla gor pa kuj na telefon mtki pa fotru u tistmu se pa prkažeta doma. faak js sm se tko ustrašla takt.
pa to ni blo edinkat.
bratranc spi pr nas in mi u dneuni kauč narazn grozliuko na tv. ok navadn. se zgovarjamo o duhovih itd. gre tamau u kuhno neki iskat. u tistmu pa luč pr nas pa sosedih pa še enih sosedih na drug stran se pržge (mamo pač automatsko sam fora k se 3 luči na 3 koncih ni šanse isto pržgejo. pa ni blo mačka apa ptiča). pol se miški od računalnika čist zmešal. kr lučka je začela rumen-rdeč-zelen utripat. zamenam baterije šekr isto. pol so se pa polkna (ja nimamo rolet ampak polkna) kr naenkat začela zapirat pa odpirat. mi smo se tko usral da smo šli dol k stari mami težit da nj bo z nami.
sj itak je strašliu to an. sam itak pol pomislš d se mal prehitr prestrašš pa to.
se pa tut men dogaja da mam učasih tak občutk k de je kdo zravn mene in da me kliče (ok sj to da slišm svoj ime je itak razlaga - pač kdo reče kkšno tako besedo in pol js slišm moj ime. k je nenavadn pa itak iz parih besed kuj lahk vn to izveš). učasih mej blo strah enga medvedka k sm ga mela na omari in u oknu je biu ač njegou odseu in sm se res bala tega medota pa že tko je biu mal strašn. hehe. pa enkat sm sanjala da mi je deda umru (ma ful problemou pa to) in sm jokala pa kričala nasledn dan pa zvem da je mogu jit nujno u bolnco in da bo meu operacijo. mene je blo pa res strah da se mu kj zgodi.
Uporabniški avatar
LitLe.pink.girL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 26. 1. 2009
Kraj: my imaginary WorLd

Neprebrana objavaNapisal/-a LitLe.pink.girL » 09. Apr. 2009 15:43

Damyanchyka napisal/-a:oki s tisto mizico..eni pravjo da je res..eni da je kr neki..ker mam fanta na koroškem pa je tam baje..jst se nekak neb upala kam tkole it..k u takem primeru kukr je eni povedala za smrt fanta..pa dej men bi se zmešalo, k mam že zdej strah pred izgubo bližnjih..preveč o tem razmišlam, sploh zadne pou leta..


tole s temi dušami pa to..jst vrjamem u to..sm brala eno knjigo o tem-ful dobra..potovanje od rojstva do smrti..pa natančno opisuje..use občutke u življenju, o bližini k jo čutmo da je nekdo zraven,da se z nekom neki dogaja,kako se izstrelii duša iz telesa ob smrti..pa da je use odvisno kake smrti nekdo umre..mogoče sm mal zasšla..


heii. a puveš nasLou knige? pLzz tnx za u naprej . :D
ŽivLjenje je Treba uživatii!
Uporabniški avatar
LitLe.pink.girL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 26. 1. 2009
Kraj: my imaginary WorLd

Neprebrana objavaNapisal/-a LitLe.pink.girL » 09. Apr. 2009 15:45

Damyanchyka napisal/-a:oki s tisto mizico..eni pravjo da je res..eni da je kr neki..ker mam fanta na koroškem pa je tam baje..jst se nekak neb upala kam tkole it..k u takem primeru kukr je eni povedala za smrt fanta..pa dej men bi se zmešalo, k mam že zdej strah pred izgubo bližnjih..preveč o tem razmišlam, sploh zadne pou leta..


tole s temi dušami pa to..jst vrjamem u to..sm brala eno knjigo o tem-ful dobra..potovanje od rojstva do smrti..pa natančno opisuje..use občutke u življenju, o bližini k jo čutmo da je nekdo zraven,da se z nekom neki dogaja,kako se izstrelii duša iz telesa ob smrti..pa da je use odvisno kake smrti nekdo umre..mogoče sm mal zasšla..


heii. a puveš nasLou knige? pLzz tnx za u naprej . :D
ŽivLjenje je Treba uživatii!
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 09. Apr. 2009 21:15

haley napisal/-a:Hehe...eni smo pa prov boječke. Se ustrašmo vsake stvari :D
Jaz definitivno spadam v to kategorijo. Nevem zakaj sem sploh odprla to temo :eek:
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 09. Apr. 2009 21:20

dej nej še kira kakšno zgodbico pove, da bom lažje zaspala :P
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 10. Apr. 2009 11:16

Jz mam velik strah it ponoču do kopalnice pa tud, če mam luči pržagne. To pa zato, ker smo se enkrat s sestrično, ko smo ble res male, pogovarjale o duhovih. In mi je rekla, da je bla neka punca, ki si je močno želela umrt. U tej svoji želji, da bi umrla, je ponoči klicala duhove. In enkrat je bla res lih u kopalnici in ji je nekdo izza vrat zabiu nož v hrbet in je izkrvavela in umrla.
Vem, da je premal logike v tej zgodbi, da bi bila resnična, ampak mene spraulja u strah ponoči. Slika Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 16. Apr. 2009 23:13

oooo faaaaak, kaj meni ni jasno, da grem to brat ob taki uri :eek: :pale:
mislim, da bom danes spala ob prižgani televiziji :?
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 17. Apr. 2009 10:46

^^ne spat ob prižgani TV, da ti ne bo una tamala iz kroga vn prilezla :D
Let's swim to the moon .....
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Apr. 2009 22:07

:eek:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 14. Maj. 2009 14:47

mi smo enkrat pri meni v dnevni sobi gledali grozljivko. pa so bla vrata do moje sobe odprta, računalnik pa prižgan. in naenkrat začne računalnik špilat eno pesem ki jo mam na računalniku. vsi prestrašeni, gremo gledat in je bla finta v tem, da ni bil noben program zagnan. pač 'orodna vrstica' na dnu je bla prazna, nič ni blo odprto. in vsi nekaj drkamu računalnik, da bi nekak vgasnili muziko in ni šlo. po kakih 2 minutah se pa je muzika sama vgasnila in računalnik se je vgasno. nismo pa pritisnili nobene tipke za izklop al pa reset. zanimivo...
gingin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 10. 2. 2009
Kraj: Fredrikstad-Norway

Neprebrana objavaNapisal/-a gingin » 25. Maj. 2009 12:10

Oki..to sem izvedela še ne davno nazaj....
moja mami lahko vidi duhove .. :? ko se je na frišno preselila v hišo je vedno zvečer videla fantka, ki se igra mašo, in to se je ponovilo kar nekajkrat..zato se je potem pozanimala kdo je živel tukaj, kaj je bilo in je izvedela da je v tej hiši živel duhovnik..ki je menda že zdavnaj pokojni..
potem vidi druge duhove v hiši, kot da ji imajo nekaj za povedati..
neko noč jo je nekaj zelo dušilo in dvignilo iz njenega telesa in je čutila da ni pozitivnega ..videla je svoje telo ki spi...malo se je prestrašilo po tej čudni energiji..zato sta šla z njenem možom do duhovnika da prečisti hišo in jo blagoslovi..
sedaj je vse okay :wink: ..končno nobene negativne energije...ampak še vedno čuti da je nekaj z njo..in še vedno vidi duhove..moja babi tudi vidi duhove..samo se je temu tako dolgo upirala da se je že čisto zaprla pred tem..
očitno je to v naši družini, kajti jaz čutim da je nekdo vedno z mano..včasih tudi zavoham mojo prababico(ki je pokojna ) ..ona je imela neki značilni vonj..in vem da me ona čuva..to je od moje babi mami..
včasih ko se nekaj zgodi..še preden se ..začutim v sredini čela...
včasih sanjam nekaj in se tudi zelo kmalu to zgodi....
kot neki deja-vu


vem shrhljivo..samo me ni strah... edino mene in mojo mami je zelo strah ogledal..zelo strah...sploh jih ne morem gledat ..ponoči :(


no toliko iz moje strani...vem da je neka energija..če smo dovolj odprti za to...
Kjer koli se trenutno nahajaš
na lestvici tvojih
izkoriščenih ustvarjalnih zmogljivostih,
vedno lahko potolčeš tvoj
že doseženi osebni rekord.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov