Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 21. Jan. 2015 22:25

punce,

danes me je po dolgem času privedlo nekaj na to stran, brala sem nekaj o preroški mizi o kateri je bilo tukaj govora in vam posredujem link do resnične zgodbe moje prijateljice, ki se je o dvigajoči se mizi natančno razpisala, če vas zanima je več infromacij tukaj:

http://mojpogled.net/govoreca-miza-na-koroskem/
Lillybball
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lillybball » 26. Avg. 2015 1:06

AnjaL napisal/-a:
Devilish napisal/-a:moja sošolka mi je dans pravla, kk je njena kolegica bla zadnč pr vedeževalki, pa ji je povedla ,da bo njen tip umrl čez 3leta v naravni nesreči..pa sta šle pol učeri k tej mizi in ji je ta miza isto rekla-da ju bo ločla smrt čez 3 leta.. :( :(

?


Glede na to, da je od srhljive napovedi minilo ze 8 let, me nekako firbec matra, kako se je zadeva razpletla. Upam, da se ni uresnicilo. Sama namrec poznam omenjeno mizo. Nekaj ze napove pravilno, vse pa tudi ne. Npr. moji mami je rekla, da naj bi jaz diplomirala cez 4 leta in dobila sluzbo cez toliko in toliko casa, pa se zal nic od tega ni zgodilo, bo pa od napovedi pocasi ze 10 let. Je pa splosno znano, da se te orakeljske zadeve s casovno komponento ne ujemajo najbolje. Ce torej spiritualni svet napove nek dogodek za cez 5 let, je to lahko cez 5 mesecev, ali pa sploh nekaj cisto tretjega, npr. cez 23 dni.
okenska.polica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a okenska.polica » 26. Avg. 2015 10:49

Lillybball napisal/-a:Je pa splosno znano, da se te orakeljske zadeve s casovno komponento ne ujemajo najbolje. Ce torej spiritualni svet napove nek dogodek za cez 5 let, je to lahko cez 5 mesecev, ali pa sploh nekaj cisto tretjega, npr. cez 23 dni.


ja itak, da ce bos iskala sluzbo, jo bos nekega dne skoraj sigurno nasla, to ti vsak lahko pove. Pa umrli bomo tudi vsi enkrat, pa ne vemo kdaj, ni treba da eno mizo to sprasujemo.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov