Partner glede na horoskopsko znamenje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 11. Jan. 2006 11:49

@ napisal/-a:Moj je dvojček, jst sem pa oven - če bi se ozirala na vse bedarije o znamenjih, bi blo vse tole totalna katastrofa... :? Dvojna osebnost in trma na dveh nogah? I don't think so...
Ampak nekak nama ratuje in lohk rečem, da bolš, kot se ujamem z njim (v vseh pogledih :wink: ), se nisem še z nikomer...


Ja nekak tko.
Ovni pa bikci tud niso ravno ujemajoči se. :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 11. Jan. 2006 13:12

tiasha napisal/-a:.
Jst sm sicer ribica, moj pa bik in v lanskem Cosmo horoskopu mi je pisalo, da je to najboljša možna kombinacija za ožent!!

hehe, isto sva moj dečko in jaz :)

drugač pa ne verjamem v te zadeve. največ, kar bi teoretično lahko verjela je, da majo ista znamenja NEKATERE skupne poteze. to pa še zdaleč ni dovolj za odločanje o uspešnosti zveze.
...just breathe...
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 11. Jan. 2006 15:19

karmy21 napisal/-a:jzt sm obkrožena z dvojčki in res so dvojne osebnosti... morš bit as da se štekaš z njimi...

jst sm pa dvojček pa se ne zdim sama sebi tko grozna nooo :roll:

aja in kok nej bi se ujemala dvojček pa lev?
jst pojma nimam o tem :oops:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
*teyci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 7. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *teyci* » 11. Jan. 2006 15:33

ja no, jaz reimo že kaj dam kaj na ta nebesna znamenja. nekaj resnice že more bit v tem, ampak da bi pa bla ful zagreta zato, pa fante zbirala bo znamenjih...niti ne! :cool:
je pa zanimivo tak brat horoskope pa značaje tvoje simpatije :oops:
vsak dan je nov dan, zato se prebudi nasmejan, in probleme daj nastran!!
Uporabniški avatar
Kunigunda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 9. 1. 2005
Kraj: SG

Neprebrana objavaNapisal/-a Kunigunda » 11. Jan. 2006 17:16

ne vem no...js verjamem v astrološka znamenja...to mislim v splošne značilnosti znamenj...karakterno in to!jaz recimo sem čista dvojčica in imam popolnoma vse lastnosti dvojčkov!da bi pa partnerja iskala po horoskopu je pa itak praktično nemogoče in tudi neumno najbrž...recimo da bi se enga odpikala sam zato, ker bi bil napačno znamenje!kao naj bi se js najbolj ujemala z vodnarjem...ampak moj lubi je po horoskopu riba, kar naj bi blo pa skor najbolj kontra men!sej na nek način je, ampak se vseeno krasno ujemava!nasprotja se zgleda res privlačijo!
Obiščite me na: http://lena.rebootcomic.com
miška17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miška17 » 11. Jan. 2006 17:18

Yanc napisal/-a:Kaj mislite o ujemanju glede na znamenja.
Jaz sem namrec tehnica in naj bi se najbolje ujemala z dvojčki, tehnicami in vodnarji.
Vendar sem se zelo dobro ujela tudi z ovnom. Zdaj sem pa spoznala prikupnega škorpijoncka in ne vem ce bo to slo :) sicer nisem neki astro frik samo malo značajskih lastnosti se vseeno vidi...in me tehnice smo rade svobodne, škorpijoni pa ful ljubusumni...hm :)


Tvoj idealen partner naj bi bil oven, drugače pa bi se naj najbolj ujela z vodnarjem, dvojčkom, ovnom, levom in strelcem......ampak to je tko-tko, so pol še drugi planeti, ki so za partnerstvo še bolj pomembni!!
miška17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miška17 » 11. Jan. 2006 17:20

Bulma napisal/-a:Jaz na to ne gledam :D
In baje ker sem škorpijonka se naj kao ne bi štekala z ovni. Moj tip je pa oven in nama kar fajn gre. Jao,razen trme...tu pa noben ne popusti :D


Kdo ti je pa to rekel!To je najslabša kombinacija drgač, saj oda in ogenj nikakor ne gresta skupaj. Vsaj dolgoročno ne!
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 11. Jan. 2006 18:39

Tisti opis zgoraj skoraj nic ne drzi, ne zame, ne za mojega :?
Sem pa strelka, moj pa skorpijon...pa super klapava :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jan. 2006 18:41

miška17 napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Jaz na to ne gledam :D
In baje ker sem škorpijonka se naj kao ne bi štekala z ovni. Moj tip je pa oven in nama kar fajn gre. Jao,razen trme...tu pa noben ne popusti :D


Kdo ti je pa to rekel!To je najslabša kombinacija drgač, saj oda in ogenj nikakor ne gresta skupaj. Vsaj dolgoročno ne!


Kaj bi mi naj kdo rekel??? Saj pa pravim da bi kao naj po astroloških znamenjih ne bila za skupaj,ampak midva se pa štekava. Briga mene voda pa ogenj. Glavno da je meni fajn! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
punčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 6. 12. 2005
Kraj: dolenjska-Trebnje

Neprebrana objavaNapisal/-a punčica » 11. Jan. 2006 18:44

jst ne verjamem v te horoskope....odvisn je karakter človeka...morda je včasih res kar govorijo o neujemanju/ujemanju znamenj sm ne vem no...mene to ne gane :roll: :roll:
Ljubezen je nenasitna: imas srečo, pa hoceš raj, imaš raj, pa hočeš nebesa
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 11. Jan. 2006 19:19

v to ujemanje in neujemanje znamen ne verjamem. Jst sem bikica in on škorpijon pa čist vredu furava. Medtem ko je moja mami isto bikica in fotr škorpijon pa sta imela v svoji zvezi veliko nesoglasij, kar je tudi privedlo na koncu do ločitve, Tako da me to ujemanje/neujemanje še ni prepričalo
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
karmy21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 24. 6. 2005
Kraj: Cambridgeshire

Neprebrana objavaNapisal/-a karmy21 » 11. Jan. 2006 19:24

gemini napisal/-a:
karmy21 napisal/-a:jzt sm obkrožena z dvojčki in res so dvojne osebnosti... morš bit as da se štekaš z njimi...

jst sm pa dvojček pa se ne zdim sama sebi tko grozna nooo :roll:

aja in kok nej bi se ujemala dvojček pa lev?
jst pojma nimam o tem :oops:


jzt mam take izkušnje z dvojčki, tak da se jih izogibam... pa tud moj brat, njegova bivša punca, moj bivši, moja bivša tašča, so dvojčki, in sploh ne vejo da majo dve osebnosti... en čas so taki, čez trenutek se obrnejo za 360 stopinj in govorijo čist neki druzga k par sekund prej... :?
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 11. Jan. 2006 19:37

Dvojčki so res prov dvoobrazni. Sori vsem dvojčkov pa dvojčicam sam tko je. Tudi ribice so take bl.... js se ne ujamem z njimi.

V najini zvezi sem jaz bik on je devica, in baje je to ful dobr za skupej :love: Sj se vid da se ujameva (že 2 leti -skoraj).

Ne vem no rečte kakor hočte, sam nekaj je s temi znamenji. Z določenimi znamenji se točno razumem, z nekaterimi pa ne in ne.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 11. Jan. 2006 21:02

Moj je dvojček in nima dveh obrazov. Poznam pa neki dvojčkov k jih majo, ampak kle ma zravn dednost in okolje, luna pa sonce ko si se rodil pa bl mal...
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 11. Jan. 2006 21:25

Jaz pa verjamem v to.
Jaz sem oven in se res ljubezensko in pa prijateljsko ujemam z znamenji ki so tudi ognjena-levi in strelci pa ovni tudi :D Moja najbolša frendica je lev pa se puune stekama ze več kot 10let ... pa moj bivši je strelec in se še zdaj ful dobro razumema, ko nisma več skupaj.
So neke podobnosti in nekaj sigurno je na tem.
Najmanj pa se štekam z ribami ... nevem kak to ... pa biki in kozorogi.

Sigurno si pa ne izbiram parnetja po tem kaj je po horoskopu ampak do zdaj je še vedno tak naneslo, da je bil al strelec, oven ipd. Tak, da se očitno prej zaštekam z takimi. Aja, pa prvo vprašanje ni blo kaj si po horoskopu hehe
:D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov