Partner glede na horoskopsko znamenje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 10. Jan. 2006 19:20

MK napisal/-a:Dvojčica..mela sem že vsemogoče, samo tiste ne ki naj bi mi pasali (to naj bi bila zračna znamenja)..Trenutno imam vodo in se čist ujameva, ker ima vse tisto kar jaz nimam in obratno..

Čeprav še vedno na edini horoskop na katerega prisegam ostaja SEKSAPIL.
:razz:


A res :?: Katero "vodo" pa imaš? Jst sem imela raka 9 let... :cry:
Uporabniški avatar
MK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 21. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MK » 10. Jan. 2006 19:25

ribico mam, ribico...
Smo kot ena velika familija..Skoraj se pokolemo a še vedno smo kr naprej skupi
Uporabniški avatar
Malena|8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Malena|8 » 10. Jan. 2006 23:40

jest ne vem kej tok u ta horoskop verjamte :d P***a to si je nekdo zmislu....pa je pač napisu in tko zdej po celem svetu krožijo govorice o škorpijonu,..kako se ujema z nevem kom...bla bla bla

če ti je sex z partnerjem dober...je dober...ne glede na njegovo znamenje!

v glavnem...če ti veš da je nekdo nekakšnega znamenja in se ne ujame s tabo te bo to tako prepričalo da bo prišlo nekaj vmes...in se potem ne bo res nič ujelo....

tako je in bo...-MOJE idiotske MISLI
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 11. Jan. 2006 1:36

hm, nekaj je na tem ziher he he :wink: vsi bivsi so bli dvojcki, kot zakleto in vedno se je odvijala ista zgodba...nikoli vec, a-a :tot: prevec dvolicno in hinavsko zame.
Zdajsnji fant je eno znamenje pred mano in se super razumeva, ceprav nama po horoskopu ne napovedujejo lih bajne srece v ljubezni :) Prednost dajem odnosom, razumevanju, iskrenim custvom in harmoniji obeh... :D za en x nama uspeva pa ceprav sva s totalno "razlicnega planeta" :wink:

one lastnosti zgoraj pa se kr drzijo, majke mi hahaha :lach:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 11. Jan. 2006 7:00

Jaz ne verjamem. Jaz sem strelka, k meni naj bi najbolj pasali ovni in levi, pa sem se z njimi največ kregala dosedaj. Trenutno imam rakca in je pravi cukr. Se super dopolnjujeva.
Uporabniški avatar
mala@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala@ » 11. Jan. 2006 8:11

Pa ja, verjamem v horoskop, predvsem tisti del astrologije, ki določa specifične lastnosti posameznega znamenja. Itak, da so izjeme, v katerih se sigurno ne najdem, se pa pač nekdo drug. Se mi je pa že zgodilo, da se marsikoga lahko ocenila, kaj je po horoskopu, pa ga nisem niti poznala - v bistvu mi gre to prav dobro. :wink:
Kar se pa vez tiče - nekaj poudarka je sigurno na tem, ni pa to merilo in temelj uspešnosti, trudit se potrebno iz obeh strani in malo popuščat (primer: jaz škorpijonka, on lev - niti pod razno naj ne bi šla skupaj, pa sva par že 6 let - včasih se res skoraj potolčeva :D , znava pa tut popuščat). In jaz tudi po razno ne maram kakšnih copatarskih rakov ali rib, s katerimi naj bi se sicer najbolj štekala. Me pritegnejo predvsem močne osebnosti, v stilu levov, škorpijonov, ovnov :twisted:
Vagica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 23. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Vagica » 11. Jan. 2006 8:23

Ja, moje mnenje pa je, da določene (tudi prej opisane) lastnosti znamenj kar veljajo. Sem kar precej tipična tehtnica :juggle: . Glede na ujemanje s partnerji pa ni pravila. Je čisto odvisno od posameznika. Z vsakim se moraš pogovarjat, usklajevat in prilagajat, pa naj bo še tako 'primeren'. :)
Uživajte poletje
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 11. Jan. 2006 9:16

jaz sem levinja on pa riba , kar se naj sploh nebi ujemalo , ampak nama je vseeno uspelo 'preživet' leto in pol ;) edini problem je da sam oba ZELO trmasta , samo sem hvalabogu jaz prilagodljiva in znam porihtat stvar ... tak da NE , ne vrjamem da bi se naj ujemali samo določeni znaki ;)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 11. Jan. 2006 9:33

Js sm kozorog in glede na horoskope je moj idealni partner bik, ampak use bike, ki jih poznam, vem za njih da 100% niso zame. Zdj sm že več kot en let z dvojčkom in je najbolš!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jan. 2006 9:44

Jaz na to ne gledam :D
In baje ker sem škorpijonka se naj kao ne bi štekala z ovni. Moj tip je pa oven in nama kar fajn gre. Jao,razen trme...tu pa noben ne popusti :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 11. Jan. 2006 10:55

Po mojih izkušnjah so tehtnice in vodnarji bolj kot mačke in psi. Jaz sem vodnarka moj brat je tehtnica pa sem vedno v prepiru z njim. Tehtnica je tudi en osebek katerega sploh ne maram omenjati in seveda... se ne razumeva... je pa res da se z nekaterimi tehtnicami boljše razumem kot z drugimi. :?

A je kje kdaj pisalo da se vodnarji razumejo z rakci? Nisem še nikjer zasledila ampak moj sonček je rakec pa se odlično "štekava" ;)

Torej... po moje je tole astrološko nakladanje je ena velika laž :lol:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 11. Jan. 2006 11:00

Bunny Muffin napisal/-a:A je kje kdaj pisalo da se vodnarji razumejo z rakci? Nisem še nikjer zasledila ampak moj sonček je rakec pa se odlično "štekava" ;)
Jaz tud vodnarček, moj pa je rakec, pa se klapama.
Sošolec iz OŠ, pa je bil tehnica (moja prva ljubezen :oops:), pa sma se tud prav lepo razumela (če bi se še pa danes, pa ne vem, ker ga nisem videla cca 5 let :cry:)
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 11. Jan. 2006 11:20

Se strinjam dam so dvojčki dvolične osebe...Sem bila z enim in je res!
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
karmy21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 24. 6. 2005
Kraj: Cambridgeshire

Neprebrana objavaNapisal/-a karmy21 » 11. Jan. 2006 11:21

jzt sm obkrožena z dvojčki in res so dvojne osebnosti... morš bit as da se štekaš z njimi...
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 11. Jan. 2006 11:36

Moj je dvojček, jst sem pa oven - če bi se ozirala na vse bedarije o znamenjih, bi blo vse tole totalna katastrofa... :? Dvojna osebnost in trma na dveh nogah? I don't think so...
Ampak nekak nama ratuje in lohk rečem, da bolš, kot se ujamem z njim (v vseh pogledih :wink: ), se nisem še z nikomer...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov